Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. gusia wysyłałam pw odnośnie Amigo, doszło?
  2. czyli Mojo ma płacone z góry :) fajnie :) może chociaż na jednym wątku nie bedzie dołów finansowych
  3. a ja mam pytanie czy teraz juz wszystkei psy jakie wykombinuje mysza to będą Brunhugi? tzn Luny ;)
  4. [quote name='__Lara']Tak jak pisałam, mogę im zrobić ALLEGRO.[/QUOTE] Lara zrobić i zasponsorowac? czy tylko zrobic?
  5. uff, to ja tez juz pozamienialam i pies sikający jak pies to spajki ;) a nie murka ;) musze się przespac z tym jak to wsyzstko zorganizowac pieniązki mamy na ok 3-4 tyg hotelowania albo na 2 tyg plus wór karmy zobaczymy jak im ta karma bedzie schodzić jeśli znajdą się sponsorzy wyróznionych ogłoszeń byłabym niezmiernie wdzięczna bo jeśli zaczniemy opłacać wyróżnienia to samo allegro dla 8 psiaków to 128 zł [SIZE="5"][B]czy są osoby na wątku robiące zestawy ogłoszeń?[/B][/SIZE] koosiek Kostek gosia.marta czy jest ktoś jeszcze? [COLOR="#c0c0c0"]ja umiem jedynie allegro [/COLOR] myślę, zeby podzielić psiaki pomiędzy osoby czy lepiej jest podzielić się portalami ze jedna osoba robi wszystkim psiakom na allegrtace, druga robi allego itd? [FONT="Garamond"][SIZE="5"][B][COLOR="#ff0000"]SZUKAMY SPONSORÓW DO OGŁOSZEŃ na ALLEGRO [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] czy na innych portalach ogłoszeniowych też są płate ogłoszenia czy wyróżnienia?
  6. [quote name='polubek']pamiętacie o rezerwacji dla mnie? wypłata dopiero 10[/QUOTE] dziękujemy :) ja to się boję, ze jak Gaba juz w nowym domu to giselle zostanie z długiem który pewnie pokryje sama z siebie a zupełnie nie tak to powinno wyglądac dlatego wszystkim człoknom i półczłonkom dziękuję :)
  7. ja tez zagladam mysza on nadal ma zmasowaną ilość ogłoszeń?
  8. koosiek dziękuję :) jeszcze kilka zdjęc: tutaj jedn pokurcz tańczy ;) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7679/20100130all6.jpg[/IMG] oraz Buba i Gustlik: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4408/20100130all5gustlikibub.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4961/20100130all7gustlikibub.jpg[/IMG]
  9. aha, Gaba najbardziej przypomnia kulkowego szczeniaka największa jest zaś Diabla - taki spaślak pod kolano o zachowaniu psów cięzko mi cokolwiek powiedziec w kojcu brykały prawie wszystkie, dwa schowały się dość szybko do budy na zdjęciach wygladają jak pokurcze to fakt ale były wyciagane z ciepłego i wystawiane na zmno ale jeden to zupełenie sikiem prostym to olał ;) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5509/20100130f14murka.jpg[/IMG] tja i własnie w tym momencie mi wyszło ze to na zdjęciu to miała byc suczka :oops: Kostek pomocy :crazyeye: :crazyeye: nie popierdzieliliśmy psiaków z ich imionami? to na zdjeciu to był pierwszy psiak któremu robiłam zdjęcia no i mi wyszło ze to Murka kurcze w sumie murka i spajki sa podobni nastepnym razem rbię zdjęcia oblicza i zdjęcie obrazujące płec olaboga :shake:
  10. ogłoszenia psiaków są/lub będą (tzn zdeklarowały się osoby ze je zrobią) na: ogłoszenia zbiorcze: gumtree ale.gratce eoferty.com.pl kupsprzedaj.pl. adopcje.org cafeanimala warsza.pl ogloszeniadrobne.warszawa.pl czego potrzeba: moim zdaniem [B]OGŁOSZEŃ[/B], OGŁOSZEŃ i jeszcze raz OGŁOSZEŃ [COLOR="#ff0000"] chyba, że ktos może zaproponowac[B] DT[/B] ??[/COLOR] (tak, pamiętamy o domkach w Świebodzinie) w okolicach wtorku/środy zadzwonię do hotelu dowiedzieć się jak się psiaki mają jak im ta karma co mają smakuje i przede wszystkim w jakim tempie schodzi i wówczas dam znac - gosi.marcie może tak być? na chwilę obecną psiaki maja jeszcze swoej pieniązki ale tak naprawde to pieniązków wystarczy na wór karmy i dwa tyg hotelowania lub jak kto woli na niecałe 4 tyg hotelowania stad prośba głównie o ogłoszenia jeśli ktoś chciałby sie jakos finansowo dołożyć do psiaków to numer konta mogę podac na pw ale w wyniku powstałej afery chciałabym aby psiaki znalazły jak najszybciej domy czyli OGŁOSZENIA, OGŁOSZENIA i jeszcze raz OGŁOSZENIA. jeśli się okaże ze psiaki będą musiały dłuzej siedzieć w hoteliku będę prosiła o pomoc finansową ale wolałbym tego uniknąć mam pytanie w sprawie ogłoszeń, czy te co już sa to psiaki sa ogłaszane pojedyńczo czy jako grupa? i czy w ogłoszeniach zawarte jest ze psiaki w stosownym wieku nalezy bezwzględnie wysterylizowac/wykastrowac?
  11. [quote name='marysia55']powiedźcie mi czy w końcu to Dogo zacznie normalnie działać:mad:. Miało niby być lepiej :roll: , a mnie sie wydaje że gorzej byc juz nie może. próbuje wejść na Dogo przez różne przeglądarki i ciągle jestem pokonana :placz:. Coraz bardziej mnie to mierzi :shake:[/QUOTE] tja, dogo dogo i dogo makabra z nim bedzie mocny wstyd jak sie przyznam, ze nie wiek kto to Lady?
  12. jako ostatnia wystąpi [B]SPAJKI[/B] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8515/20100130f11murka.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4078/20100130f12murka.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4886/20100130f13murka.jpg[/IMG]
  13. teraz na zdjęciach zaprezentuje nam sie [B]BUBA[/B] której udało się wybrac az 5 zdjęc zatem wnioskuję iz to spokojna sunia [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1333/20100130f81buba.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2271/20100130f82buba.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8456/20100130f83buba.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4262/20100130f84buba.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5425/20100130f85buba.jpg[/IMG]
  14. teraz kolej na [B]GABI[/B] Gabi jest najmniejsza taka bardzo mała kulkowata [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3733/20100130f61gabi.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/642/20100130f62gabi.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9987/20100130f64gabi.jpg[/IMG]
  15. kolejne zdjęcia [B]MURKA[/B] Murka ma tylko dwa zdjęcia w miarę wyraźne wnioskuję zatem że to ona jest największą wiercipiętą ;) [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7782/20100130f51spajki.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1929/20100130f52spajki.jpg[/IMG]
  16. kolejne zdjęcia: [B]MILANO[/B] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/332/20100130f31milano.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8444/20100130f32milano.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5108/20100130f33milano.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4344/20100130f34milano.jpg[/IMG]
  17. kolejne zdjęcia: [B]DIABLA[/B] diabla jest tym spaślaczkiem, czyli największa ze wszystkich szczeniaków mi by sięgała w okolice kolan Gremlinowi ponizej kolana [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1386/20100130f21diabla.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5092/20100130f22diabla.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3402/20100130f23diabla.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4007/20100130f24diabla.jpg[/IMG]
  18. pora na zdjęcia, teraz tylko Filutka i Gustlika w dzień pozostałe psiaki jak je zidentyfikuję ;) aha wszystkie są poniżej kolana zdecydowanie jeden to wogole kruszynka no i jeden jest taki większy spaślaczek - jako jedyny siega w okolice kolan no i robilam im po 15 albo i więcej zdjęc a te pokurcze się tak wierciły ze mają po 3 do 5 ostrych ech na zdjęciach pozuja głównie na tle śniegu/samochodu lub na tle Gremlina czego mam nadzieję się Gremlin nie wyprze :evil_lol: [B]FILUTEK:[/B] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6774/20100130f41filutek.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4158/20100130f42filutek.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1324/20100130f43filutek.jpg[/IMG]
  19. [quote name='gusia0106']Właśnie wróciliśmy ze spaceru, na którym....strzelali :crazyeye: I to by było na tyle wyluzowanego psa w dupę Leszku :angryy:[/QUOTE] to zajebiście :shake:
  20. [quote name='Isadora7'][B] Tu wszyscy chcą pomóc[/B], na pewno jest na to rada. A być może [B]na przykład kwota zebrana na te psiaki[/B] tez będzie pomocna. Jest wątek transportowy, nie takie odległości były pokonane. A tu najważniejszy jest czas.[/QUOTE] częśc tej kwoty została wydana dzisiaj na jedzenie dla psiaków i smaczki/gryzaki od dzisiaj pozostałe 8 psiaków przebywa w hoteliku pod warszawą (okolice Zalesia) byłam widziałam mam zdjęcia w hotelu psy są w duzym kojcu buda ocieplana słomą nie jest to kojec wewnetrzny ale nie jest to tez kojec zewnętrzny wygląda to tak jakby była murowana wiata/garaż - duza w której wydzielone są 3 przestronne kojce u pana w innych kojcach są rózne psy, rozlokowane pojedyńczo wyjątek stanowi nasza gromadka co do rozliczeń : [B]10 zł[/B] za dobę z "naszą" karmą za 8 szczeniaków płatne za jakiś okres np miesieczny ale po fakcie, nie płacimy z góry ale po cichu liczę że psiaki nie będą tam tyle siedziały rozmawialam z panem jesli będzie koniecznośc i wymóg będę prosiła pana o podpisanie oświadczenia czy wystawienia jakiegoś pokwitowania że "otrzymał tyle a tyle pieniązków za hotel wtedy a wtedy" zarówno ew dowóz karmy jeśli będe ją kupowala jak i płacenie za hotelowanie będe starała się załatwić osobiście jeśli chodzi o adopcję dalej zajmuje się nimi Kostek i wszelkie kontakty w ogłoszeniach prosze podawac do niej z prostego powodu w przecwieństwie do mnie Kostek ma doświadczenie adopcyjne i jesli się nie myę to do momentu tej afery nikt nie mial jej nic do zarzucenia natomiast moje doświadcznie adopcjne jest zerowe dzisiaj została zakupiona karma Purina Dog Chow czipsy ze skóry oraz gryzaki - kabanosy w sumie za 154,10 zł (tak wiem, karmę można kupić soporo taniej, ale karma była potrzebna dzisiaj na już, więc jadąc do szczeniaków wstąpiliśmy do sklepu gdzie zaopatrujemy naszego michała w puszki, kolejne worki karmy jeśli będę kupowała będę starała się zamawiać wczesniej i taniej) w sklepie dostaliśmy tez od pani próbki/saszetki innej karmy - dla każdego szczeniaka po jednej :) :) :) czyli: [B]403,50 zł - 154,10 zł = [COLOR="#800080"]249,40 z[/COLOR]ł[/B] paragon za karmę: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9163/20100130rchunek1.jpg[/IMG] zdjęcie karmy, w reklamówkach widać próbki/saszetki (chyba Mera Dog lub coś takiego) oraz gryzaki ze skóry i kabaony gryzaki [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8082/20100130karma1.jpg[/IMG] a tutaj częśc gromady w kojcu w miskach pusto gdyż zdjęcia były sek po przeniesieniu do niego psiaków: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4829/20100130all1.jpg[/IMG]
  21. zdaje się iz Biafra mówiła, ze bedzie próbowac z czesaniem :)
  22. [quote name='gusia0106']Tym razem chyba się udało Codzienne głaski wieczorne ;) [/QUOTE] hehe, momentami marlej ma minę : dobra rób swoje bo zaraz spadam ;)
  23. Mojo zwiedza apartametn: zajrzał do toalety ;) Szczescliwy Mojo w swoim apartamencie obiecał, że bedzie grzeczny :) ps. morisowa wyslę pw nt rozliczenia. tzn ja ci sie w skrzynce przeluzni ;)
  24. Mojo w aucie on naprawde miał humanitarne warunki transportu tylko jest WIEEELKI spacer międzyprzesiadkowy: Mojo przytulanka:
×
×
  • Create New...