Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Ewa Marta']Tak, prosila o koce, ręczniki, poszwy... Tyle, że ja napisałam, że mam dwie duże torby tego i miała odebrac ode mnie. Proponowałam nawet, że gdzies je podrzucę i jakoś ucichła. [/QUOTE] mi tez cięzko było się dogadac zeby się umówić na podwiezienia karmy i własnie jakiegoś przescieradła czy poszewki, ale w końcu sie udało (podrzucilismy Kostek do mieszkania) chcialam pomóc szczeniakom i jest mi przykro nie wiem jaka jest do końca prawda nie wiem co powodowalo Kostek ze umiesciła psiaki tam gdzie umiesciła ale to nie jest temat do zaśmiecania marlejowego watku ale na watku szczeniaków ani na Krężelowym nie mam ochoty się wypowiadac :shake: bo nie bedac przekonana o czyjść racji bądz nie nie bede nikogo oceniac
  2. to jak chłopaki przyjada do wawy to bedziemy cię niepokoic telefonami albo pw ;) a Marlej cudowny jest, jak z tym machającym ogonem goni do Ciebie :) ja wiedzialam ze on bedzie dalej robił postępy mało że wiedzialam to jeszcze wszystkim to powtarzałam ;) btw upieczesz ciasteczka ? ;)
  3. [quote name='mala_czarna']Kurczę, nie umiem banerka podlinkowanego zrobić, a Ciotka takie śliczne zrobiła :([/QUOTE] podlinkowanei pokazywalam u Amigo na jednej z pierwszysch stron do usunięcia jest: AA [AAURL="tutaj wklejamy link do wątku"][IMG]tutaj wklejamy adres/link do zdjęcia[/IMG][/URL] można robić jeszcze inaczej ale ja zasze robię tak, że tak powiem recznei, bo w róznych przegladarkach róznie mi działaja ikonki do wklejania linków
  4. gusia a można na tygodniu odwiedzić Łachudrę całą banda psio-ludzką?
  5. [quote name='jola_li'] Więc pomyślał sobie: "Co tam będę gadać po próżnicy? Leję." I podniósł nogę ;-)....[/QUOTE] czyli zachował się jak na psa przystało :)
  6. [quote name='polubek']:thumbs: a jaka grzeczna jak:lilangel:[/QUOTE] to taki aniołek co czasmi pokazuje jaką jest cholera ;)
  7. [quote name='Kostek'] na koniec chcialam powtorzyc prosze o wpisy osob ktore cokolwiek podarowaly moim szczeniakom z racji tego ze zostalam tu bezpodstawnie oskarzona chcialabym miec jasnosc sytuacji co komu mam oddac[/QUOTE] nie wiem od czego zaczać nie znam Ewy B, nie mam wyrobionego zdania, czytam cały czas i nei wiem co myśleć ale to ja zorganizowalam bazarek imienny z którego było 150 zł i mam prosbę kupowałas karmę - masz może paragony albo jakies numery zamówień, czy nie wiem ślad po tym na allegro czy gdziekolwiek myślę ze to by rozjaśniło sytuację i jeszcze jedno, fakt faktem jest iż Kostek prosiła o karmę, koce, pościel itp nie prosiła o pieniądze bazarek imienny i pieniądze ajkie zniego były to był tylko i wyłacznie mój pomysł i chce wierzyć że nie zjadła tej karmy, nie spi w tej poscieli bo to jest absurdalne i niedorzeczne
  8. [quote name='Tora&Faro']To jest wątek szczeniorów którym na bazarku imiona wybierałyśmy:crazyeye:[/QUOTE] tak to są te szczeniaki którym robiłam bazarek z wyborem imion i powiem wam, ze sama nie wiem co o tym myśleć chcialam pomóc ale nie wiem czy warto nie znam Ewy B. nie znam histori jej pseudoschroniska z Kostek rozmawialam tylko tel. od wczoraj siedzę i myślę myślę i nic nie wymyśliłam fakt jest faktem ze Kostek prosiła o karmę, koce, poszewki itp - pomysł z bazarkiem i pieniędzmi był tylko i wyłącznie mój nie wiem co o tym wszystkim myśleć jest mi po prostu przykro :shake: i już nie zaśmiecam Marlejowi watku
  9. podlinkowany na nowo banerek bo klikalam u kilku osób w podpis i nie przenosił ale od czego są google ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137612-Olbrzym-LORI-w-hoteliku-Praca-teraz-siAE-zaczyna-Pilne-wpA-aty-od-deklarowiczA-w"][IMG]http://i42.tinypic.com/302syzs.gif[/IMG][/URL]
  10. podlinkowany na nowo banerek bo klikalam u kilku osób w podpis i nie przenosił ale od czego są google ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137612-Olbrzym-LORI-w-hoteliku-Praca-teraz-siAE-zaczyna-Pilne-wpA-aty-od-deklarowiczA-w"][IMG]http://i42.tinypic.com/302syzs.gif[/IMG][/URL]
  11. [quote name='gusia0106'] Luna będzie miała inne imię, bo Agi córka ma na imię Łucja, czyli Luna, i byłyby dwie;)[/QUOTE] rozumiem ze podalas im jej drugie imię czyli Brunhugę ;) a tak poważnei to super że Luna w domu i że będzie dom na oku ;) dziękuję Aga :)
  12. ja robię w super extra zaawansowanym programie co sie nazywa Paint ;) a obwódki są pewnie we wszystkich pozostałych typu kolel czy fotoszop
  13. a ja jestemciekawa na jakie imię zdecydują się nowi piekunowie Brunhuga czy Luna ;)
  14. no to się super Brunhudze udało :)
  15. pora chyba zaopatrzyc sie w program co robi obwódki ;)
  16. kurde ja sie jeszcze naumiem z tymi banerkami, pewnei z czasem nie umiem utrafic z kolorem napisu zeby był dobrze widoczy jak robie na duzym zdjeciu to kazdy jest widoczny a po zmniejszeniu niekoniecznei ale sie naumiem obiecuję ;) chociaz te nie sa jakies najgorsze, mam nadzieję :D zaraz jeszce pokombinuje z kolorami edit dorzuciłam jeszcze niuni dwa banerki :) nie jest to to co bym chciala ale zawsze coś :)
  17. wrzucilam linkę w podpis, moze się mod nei dopatrzy ze mam za duzy ale to tylko na dzisiaj :)
  18. banerki podlinkowane moje i graven przepraszam ze dopiero dzisiaj ale wczoraj mialam gości nocujących :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178233-MaleA-ka-sunia-podrzucona-do-lecznicy-w-Konstancinie"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3706/lala11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178233-MaleA-ka-sunia-podrzucona-do-lecznicy-w-Konstancinie"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7752/lala21o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178233-MaleA-ka-sunia-podrzucona-do-lecznicy-w-Konstancinie"][IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/2m27706kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178233-MaleA-ka-sunia-podrzucona-do-lecznicy-w-Konstancinie"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5170/lala12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178233-MaleA-ka-sunia-podrzucona-do-lecznicy-w-Konstancinie"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5868/lala22.jpg[/IMG][/URL]
  19. mala czarna - zrobiłam Lali dwa banerki ale teraz mi dogo bardziej nie chodzi niż chodzi wiec wrzuce podlinkowane wieczorem
  20. Kostek bo ja się pogubułam ile jest tych szczylków we wszystkich DT? 11 ? czy 11 ma się przeproadzić od pani babci i pana dziadka (za którego zdrowei trzymam kciuki, wczoraj było jego święto :))
  21. no to się uzewnętrzniłam ;)
  22. [quote name='mysza 1']Gusiu, co to za goście, weź, powiedz coś ;) Już Brunhuga, nie Brunhilda? Czubku:evil_lol: Wg mnie banerek nr 2 lub 3, bo na pierwszym wygląda jak kangur:evil_lol: A zwęzić się nie da? Bo ja mam mało miejsca:shake:[/QUOTE] Brunhuga na czesc Bruna i Hugo mi wczoraj wyskoczyło, jak sobie usiłowalam dodac banerek "Nie bądź łoś, zapal świeczkę" ze max moze byc 5 obrazków w podpisie
  23. a ja mam takie pytanie gusia czy proponowalas pani Grazynie ze ją sklonujemy? ja się jutro z koleżanką spotylam co jako jakiś naukowiec z jakiejstam dziedziny biologi cz czegoś tam pracuje chyba to bym ją mogła podpytac ;) Pani Grażyno - dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...