Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. mysza, ja w temacie bazarku jakby ci powpływały pieniądze to ja najwyzej zbiore tyłek w troki i sie przelece na poczte tylko wyslij mi na maila adresy do wysyłki a z kosztami wysyłki rozliczymy się pozniej ? bo bez sensu jest zebyśmy nie wiadomo jakie kombinacje urzadzały zeby płyty znalazły sie u ciebie równie dobrze moge sie przejsc z nimi na poczte wysyłka powinn ok 5 max 7 zł wyniesc, ale raczej 5 z tym, ze to wszystko dopiero w weekend jak wróce z wygnania ale to akurat powinny Ci pieniązki wpłynąc btw. znam małzeństwa gdzie pies pojawiał sie równoczenie z dzieckiem i co prawda małżeńswo nie przetrwało ale to raczej z innego powodu ;) a z tym oddaniem siostrze mogło byc zupełnie inaczej: ja np dopuszczam taką opcje ze jest jakis mega konflikt psa z dzieckiem i wtedy np pies laduje u rodziców nie dlatego ze go nie chce tylko ze boję się o dziecko bo wiem, ze rodzie mają warunki i zle tam wciaż MOJEMU psu nie będzie wiec moze to nie było tak, ze ona go oddala bez walki o porozumienie i akceptację pomiedzy psem a dzieckiem może wybrała po prostu rozwiązanie lepsze dla wszystkich to takie moje dywagacje ale wasze tez całkowicie rozumiem i w dużej mierze się z nimi zgadzam, chcialam tylko przedstawic inny punkt widzenia
  2. a moze ma to jakis zwiazek z zaczerwienionym siusiakiek? michaskowi tez zdarza sie popuscić ale to raz na ruski miesiac ale on to moze juz zwyczajnie ze starości miec moj emeryt bez sledziony ;) i ja chyba nie chce wiedziec co Marlej przeszedł ze ma tyle blizn i taką psychikę :(
  3. czyli rozpoczynamy akcję: ustaw stałe zlecenie na Mojo? to ja dzisiaj z wieczora ustawię :) a na transport moze jakis bazarek sklece w weekend tylko musze wykombinowac co moge jeszczez sprzedac ;)
  4. poczta to koszt ok 40-50 zł (dla paczki o wadze 15-20 kg) wiec myslę ze sie nie opłaca pozostaje chyba kurier chyba ze ktoś wie ze ktoś gdzies jezdzi na tej trasie ???
  5. poczta chyab do okrreslonej ilosci kg w zaeznosci od wagi wiec w cholere pewnie by to kosztowało sota orientujesz się moze (lub ktoś inny) ile moze kosztowac kurier? bo moze sie na niego po prostu zrzucimy? (osoby piszące na watku ;)) bo ja w temacie transportu w tamta stronę nie wiem nic, nie ogarniam tez watku transportowego, nie na tyle jestem zasiedziana w dogomnanii zeby wiedziec kto gdzie skad i kiedy moze jedzie najwyzej wieczorem jak bede miala lepsze lacze sprawdze kuriera jak nikt inny wczesniej tego nie zrobi
  6. [quote name='andzia69']no to kiedy będzie ta przeprowadzka? czy już jest? bo chyba mała miała byc do 5.01 - tak?[/QUOTE] giselle wczesniej pisała ze ze względu na warunki pogodowe Gaba musi poczekac w sumie się nie dziwie w taka pogode pchac się w trasę :shake:
  7. allegro się rusza powoli bo powoli ale jakiś grosz będzie poprosiłam jeszcze koleżankę o umieszczenie linku na swoim blogu może nie zapomni ktoś obiecał opłatę za allegro ale nie wiem czy to chodziło o cegiełkowe czy o adopcyjne? zapomnialam :oops: reklama i jeszcze raz reklama allegro mamy do piatku
  8. ej czego wy się czepiacie Bruna? on jest ładny :) albo ja przebywajac tyle lat ze sobą iswoim wyglądem mam jakies spaczona poczucie piękna :crazyeye:
  9. [quote name='mysza 1']Miałam telefon w sprawie adopcji Bruna. Pani (młoda), ma dziecko 3-letnie i jest w ciąży z drugim. Nie pracuje. [/QUOTE] a skad Pani jest?
  10. [quote name='Soema']Zapomnij! Tu już żadnego psa z dogo nie dostaniesz:evil_lol:[/QUOTE] moge isc na wizytę przedadopcyjna no i podstawowe pytanie: jakie warunki sbd oferuje i czy wie ze musi podpisac umowe? mam kilka nieadopcyjnych kaukazów na oku, dorzuce butelkę gremlinowego wina i bedzie jak jak joreczek ;)
  11. czyli potrzebny jest transport wieczorem rozejrze się na watkach transportowych ostatecznie można wysłac kurierem (tylko tez sie nie orienruję w kosztach) edit: może warto tam przedstawić któregoś ze szczylków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176908-Szczeniak-duA-y-puchaty[/url]
  12. sota rozumiem, ze karma jest fizycznie u Ciebie? bo jesli miałaby byc zamawiana to nie byłoby pewnie problemu a tak to trzeba chyba szukac na watku transportowym chyba ze ktoś stad zna kogoś kto kursuje CHorzów - Warszawa? ew pociagiem ale to koszt ok 20-30 zł (chyba) do 10 kg - 25 zł 20 kg (jesli jest na nią miejsce) - opłata podwója czyli 50 zł czyli się nie opłaca (inf z Inter City, nie wiem jak u innych przewożników)
  13. może tytuł zmienić na jakis bardziej dramatyczny ? zeby bardziej było widac ze potrzebuje deklaracji? 120 zł jak i wszystko można łatac bazarkami ale to zawsze jest ryzyko i to duże ja w kazdym badź razie swoją deklarację podtrzymuję i Gremlina tez ;) ograniczenie czasowe spowodowane jest li tylko tym, zebyśmy się nie okazali niesłowni bo przez poł roku dużo się wydarzyć może ale jak wszystko bedzie jak jest lub lepiej to deklaracja bedzie systematycznie przedłuzana :) moze warto napisac pw do deklarowiczy ? zeby potwierdzić deklaracje? btw zapomniałabym, reklama dzwignią handlu komu komu linkę w podpisie z allegro dla kaukazów? może ktoś może pomóc w reklamie?
  14. dzieki, ja już uzupełniłam na bazarku :) czekamy jeszcze na jedną wpłatę od [B]PrinceZZ[/B] i chyba bedziemy zamykac bazarek, bo coś drugie imiona wzięcia nie mają ;)
  15. Kostek doszły jeszcze jakies bazarkowe pieniązki?
  16. [quote name='3 x'] i tyle w ramach słabści przeleję na nie 30,75 gr [/QUOTE] przelew poszedł a tytule jest : "kaukazy:Baca i Fred" zapomnialam dopisac nicka bo zapomnialam ;) (małgorzata h.) widzialam, ze dziewczyny dostały kilka pieniązków, wiem że to i tak kropla w morzu ale nie mogę patrzec ze chłopaki wieczne nie mają na dom :( dlatego przelew jest na nich edit: irenaka - dziękuję za umieszczenie kaukaziego allegro w podpisie :)
  17. miało byc radosne itd ale byłam po watkach kaukazów a tam nie jest rózowo w sumie u marleja tez nie było wiec nie upiększałam ale powtórzę się z podziękowania: Ja wierzę w niego :) i w upór Gusi :)
  18. wiem ale Siwa mogłaby iść do adopcji natomiast Dakota tak samo jak i Fred jest nieadopcyjna, może na razie może wogole a jeść i leczyć trzeba każdego a Fredkowi i Bacy trzeba tez hotelowanie opłacić jakby nie patrzec potrzebują kasy kasy i kasy
  19. idziemy spac ;) bo o zgrozo o 4 pobudka i na wyganie
  20. nie tylko Ciebie Soema :( najgorsze jest to ze tutaj adopcja graniczy z cudem tak samo jak i pieniądze na hotelowanie :( ale o tym dzisiaj marudzimy na watku Bacy i Freda
  21. bo inni to by z Fredkiem chcieli w piłke pograc a nie do zdjęc pozowac ;)
  22. [quote name='magda222']Mnie też czasem wszystko opada... ;) Ale po chwilach rezygnacji trza brać się w garść ;)[/QUOTE] i do dzieła :) mam zerowe doświadczenie w adopcjach ale Gutek wygląda na adopcyjnego, nie ma chyba zjechanej psychiki wiec może to tylko kwestia zmasowanej ilości ogłoszeń i poczłapie chłopaczysko do domu co? trzeba mu porzadny pijar zrobic ;) edit poranny: spojrzałam na allegro rozkreciło się na koniec :):):)
  23. widzialam, ze ruszylo się allegro Gutka :) i dobrze :) ja wyslałam ostatnie podziekowanie allegrowe dla tych co pomogli marlejowi, na końcu przemyciłam linke dla kaukaów i do allegro magdy m.in dla gutka mail poszedł do ok 40 os, może cos więc w związku z tym ruszy :) oby :kciuki:
  24. wyszło w końcu podzękowanie dla allegrowiczów poszło tez aga do ciebie i od razu przepraszam, ze na koniec reklamowalam allegro dla kaukazw ale one sa w takim dole finansowym, ze rozważana jest opcja powortu do boguszyc miesiecznie trzeba łatac bazarkami/jednorawowymi wpłatami ok 600 zł wiec chwytam się kazdej możliwej "reklamy" allegro potrzeba 800 zł miesiecznie na samo hotelowanie a po wykruszeniu sie deklarujących jest tylko 200 zł deklaracji :( a do tego czesc z kaukazów nigdy nie bedzie nadawala się do adopcji :-(:-(
  25. ja może bede monotematyczna ale na chwilę obecną mamy jeszcze przez 3 dni allegro, wiec niech kazdy kto może wstawi je sobie w poddpis albo na zaprzyjaznionych watkach wspomni/poprosi o reklamę lub zakup to tez jest jednorazowa pomoc ale wykorzystajmy ją ja wysyłajac podziękowania za poprzednia allegra na końcu dorzucam linkę do allegra kaukazów nie cierpię tego robić ale to nie o moje niecierpienie chodzi a a utrzymanie wielkopsów i ich godne życie i tyle w ramach słabści przeleję na nie 30,75 gr, tyle zostało mi po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji na poczcie co się połasili na moją bazarkową przesyłke, więc bede prosiła na watku bazarkowym o potwierdzenie wpłaty edit: na allegro mamy 6 obserwatorów, zakładam ze to ktoś od nas tym bardziej prosze o reklamę allegro
×
×
  • Create New...