Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. teraz bedą zdjęcia ale niedużo bo Mojo jest geniuszem jesli idzie o robionie zdjęc, potrafi sie odwrócić dokładnie w momencie gdy aparat robi pstryk odwrócić tyłem ;) wyjscie ze schrniska i rozruszanie kości :) byle dalej byle dalej : pojadę dlako, gdzieś tam i już tu nie wróce :) byle dalej, byle dalej: tak mi dobrze tak mi rób:
  2. [quote name='Biafra']Ogromny pożytek będę miała z tego Mojo :loveu: Do rana zeżarł połowę śniegu z kojca Będę go tylko przestawiać :evil_lol: i nie będę musiała odśnieżać. Trochę mam tylko do odwalenia, bo wszędzie gdzie usiądzie albo się położy zostaje brązowa plama :shake:[/QUOTE] bo Mojo robi sobie porzadki w apartamencie ;) dobra, teraz relacja słowna potem zdjęcia: po pierwsze w schronisku Mojo widzialam drugi raz i jestem przekonana, że on WIEDZIAŁ, po prostu wiedział, ze bedzie coś dobrego bo zachowywał się zupełnie inaczej kita w górze i przymilanie się :) podczas drogi - Mojo to anioł :) raz tylko jak Gremlin poszedł do toalety to Mojo chcial się przesiąść za kierownicę ;) a tak to cudo pies do podróżowania i nawet nie śmierdział tak bardzo jak wszyscy nas straszyli dzisiaj Michał olał zupełnei fakt iz jakiś inny pies jeździł jego limuzyną ;) wogole to nie wiem czy się pierdoła zorientował :D z Mojo podczas jazdy zero najmniejszych problemów w momencie gdy przesiedlismy sie do Biafry (bo nasza nieskopodłogowa limuzyna bała się ze snieg ją bedzie za bardzo po brzuszku smyrał ;)) Mojo poczuł się jak równouprawniony podróznik i próbował się przesiąść na tylne siedzenie a może chciał po prostu popodziwiac umiejętności Biafry jako kierowcy rajdowego praktykującego zimą :crazyeye: Biafra - ukłony :mdleje: no i to by było na tyle :) Mojo pięknie się rozgościł w swoim apartemencie z którego ma przepiękny widok :) aha, jeszcze jedno KWL następnym razem powiedz nam żebyśmy zapalili swiatła w aucie bo wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia, bez jednego światła było Gremlinowi mało i próbował jak to jest bez dwóch i skończyło się dokładnie tak samo jak w przypadku "niemania" jednego ;) uff, bo niewiele brakowało a podróż byłaby droższa o 200 zł :roll:
  3. [quote name='APSA']Dostałam SMSa "Mojo u Biafry" :multi:[/QUOTE] dokladnie a my już :) w domu fotorelacja pózniej
  4. [quote name='Soema']Czy ktoś normalny oferował jeszcze DT dla szczeniaka? Wydawało mi się że tak, ale już nie wiem kto... Bez domu jeszcze zostało chyba 6...[/QUOTE] Soema - jeśli pytasz o psiaki z tego watku, to zostało ich 10 bez domu pozostałe 5 Bambusik, Gaja, Rozmaunda, Wolfram, Tasmanka - maja domy (tyle wiem teoretycznie)
  5. czyli wszystko co bedziemy działac teraz idzie ze tak powiem na bieżaco :) fajnie :) (dobra dobra wiem, ze mamy 600 zł w plecy ale fajnie ze bedzie ich mozna liczyć od pierwszego do pierwszego :))
  6. [quote name='gusia0106']Mieliśmy dziś bardzo fajną kontrolę DT. Nie wiem jak wypadliśmy ale podlizywałam się jak mogłam :) [/quote] melduję ze byłam, wróciłam ale wiecie co? psa t ja mało co widzialam ale ten dywan ;) (prawie sie nanim tarzałam gdyby nie to ze gusia czatowala z aparatem to bym sie wytarzala ile wlezie ale tez troche przy 10latku to mi nie wypadało straciłabym autorytet w jego oczach ;)) [quote] Ale Marlej okazał się Łachudrą. Od razu mówiłam, że taki jest. To mi nie wierzyliście. Rzucał się na Michała, który wykazywał się anielską cierpliwością. Pokazywał mu zęby, szczekał, warczał - no cymbał. Ale wiemy przynajmniej, że o ile małe suczki w domu (pozdrowienia dla Didi z noskiem!) są do zaakceptowania, o tyle samce wielkości Marleja ale bardziej puchate już nie koniecznie;) [/quote] niestety potwierdzam i teraz bedzie na powaznie jola li to nie było"pokazywał mu zęby, szczekał, warczał" kurcze i nit to ze on bronił gusi czy coś Michał kocha wszystko i wszystkich nawet zuzka kocha (pod warunkiem ze nie jest większe od niego) jeszcze nie widzialam takiego "pokazywania zębów" Marlej pokazywał całe uzebienie i mial diabła w oczach gdy michał do niego sie zblizał kilka razy wyskoczył do niego nawet i wiecie co gusia mówiła ze on tak samo startował do niej jak były petardy i powiem wam ze się nie dziwię ze gusia nazwała go morderca i killerem jestem pełna podziwu ze ona to wytrzymała i się nie poddała dzięki Aga :) na spacerze Marlej ganial skakał merdał ogonem obwachiwal się z Michałem ale w domu - makabra latego siedzili w rónych pokojach [quote] Chciałam sobie zostawić na zawsze, któregoś z gości ale 3x mi się zbuntowała :mad: Mówiła, że nie odda i w ogóle. Dużego Gremlina oddać nie chciała choć bardzo chciałam bo Gremlin robi najlepszy marcepan na świecie!! Mhm, może właśnie dlatego? Małego Gremilna oddać nie chciała choć bardzo chciałam bo Mały Gremlin robi pycha oponki i szyszki. Gotowałby mi obiady. Ale się zaczęły jęki że 10 lat ma dopiero i co ludzie powiedzą. Nawet Michała zostawić nie chciała. A Michała też chciałam bo on wie, która to jest prawa, a która lewa łapa to by mnie może nauczył. [/quote] Ci powiem, ze nie ty jedna chciałac ich sobie zostawić kolejni goście chcieli to samo zrobić i mało sie nie pobili jak jedno zjadło marcepana ;) a wogole to najpierw Aga oprowadzala nas połowa osiedla albo i wiecej zamotała zakreciła a potem mówi mi "chłopaków biorę" co ja rozumiem "a ty sobie spadaj" i fajno by może było gdybym wiedziala jak do auta trafić ;) [quote] Ale nic z tego....i zostałam z Łachudrą. Dobrze, że mam DNA Gremlinów, część sprzedam DW :diabloti:, a z reszty se sklonuję :diabloti: [/QUOTE] klon Gremlini już jest ;) ale myslę ze bazarek nie dośc ze miałby wzięcie to miaby nawet konkurencje ;) Soema - na zdjęciu są moje skarpetki ;) edit: gusia ostatni banerek w podpisie - niezobowiązująco zapraszam :)
  7. [quote name='a.piurek'][B] A czy nie prościej żeby ktoś na priva podał mi adres adres DT. oraz telefon do właścicielki tego domu, żeby adoptujący i DT się dogadali.[/B][/QUOTE] no i własnie w tym celu musisz się skontaktowac z Kostek tak jak napisalam wczesniej: ja osobiście nie znam aderesu pod którym przebywają psiaki
  8. [quote name='a.piurek'][B]Chcą dokładnie jednego z tych szczenioli,[/B] kostek nie odbiera telefonu. Dlatego proszę o pomoc osoby, które mają kontakt z kostek. Domek znam od wielu lat i gwarantuję za niego. [/QUOTE] to propoonuję maila nie każdy ma możliwość zawsze odbierania telefonu ew ktoś pisal ze Kostek nie odbiera z numerów zastrzezonych
  9. [quote name='a.piurek']W związku z tym, że zgłaszam wcześniej na wątkuofertę wzięcia na DT albo wręcz na DS jednego ze szczeniolków [/QUOTE] a dzwoniłas w tej sprawie do Kostek? niestety w tak ogromnej liczbie posów które sa tutaj generowane nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę na twoją deklarację. uprzedzając ew pytanie: nie wiem gdzie dokładnie znajdują się psy. mam na ten temat tylko inf teoretyczne, które jak już pisalam, będę się starała potwierdzić w praktyce a teraz czysto teoretyczne rozważanie: jesli państwo chcą pomóc ogólnie szczeniakom od Ewy B ale nie muszą to byc TE watkowe to moze jest szansa podjechania do niej ? c'est la vie pisala ze jakoś sie z nią porozumiala w sprawie DT dla najmniejszych i najbardziej potrzebujących szczeniaków
  10. [quote name='sonikowa'] [B]3x[/B], propozycja jest bardzo dobra. Potraktujmy te 400 zł za połowę lipca jako ekstra okres, który pokryjemy ekstra wpłatami. Np. 100 zł od Irenki + 200 zł od pewnego kochanego anonima, która nas wczoraj wsparł. I zostanie 100 do pokrycia.. Musze tylko uaktualnić kto ile deklaracji wpłacił i wtedy będzie łatwiej liczyć na miesiaće. [/QUOTE] to na dniach bedzie z moich bazarków minimum 100 zł ksiazkowy sei zakonczył wczoraj i bedzie z niego 50 zł świeczkowy ma sie w miare dobrze licytacja jest juz na 54 zł ale mam nadzieje, że dziewczyny powalczą moim skoromnym zdaniem łatwiej bedzie liczyc na miesiace od pierwszego do pierwszego edit. czyli wychodzi mi ze krwawica gremlina bedzie jako bonus ;) tylko musze sprawdzić czy mu takie same czekoladki dali co zazwyczaj ;)
  11. [quote name='gusia0106'] A dziś będziemy mieć psio- ludzkich gości, prawda 3x?;) Pewnie więc będzie się działo:)[/QUOTE] Prawda :) przygotowania do wizyty trwaja: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1287/dsc00191x.jpg[/IMG] tylko gusia pamiętaj "sztućce" sterylne ;)
  12. [quote name='sleepingbyday']kajko sie mieści ;-)[/QUOTE] taj a ja chcialam przyszpanowac laptopem to i się nie mieściłam :D
  13. [quote name='3 x']ja se tak głośno pomędrkuję najwyzej mnie olejecie albo zlinczujecie ;) a może by zrobić tak, te pół miesiąca to jak rozumiem 400 zł to może (nie wiem czy mi sie to uda) ale może spróbuję to przez jakiś czas zbierać na siebie w sensie nie przelewac od razu bazarków czy jakis pojedyńczych wpłat które uda mi się od kogoś wyciagnac i jesli nazbieralabym powiedzmy za miesac czy dwa czy trzy no wogole kiedykolwiek te 400 zł to przelalabym je wówczas na konto Biafry i byłoby wyrównane i można by było liczyć chłopaków od pierwszego do pierwszego co wy na to? [COLOR="#c0c0c0"]ps. po cichaczu sie przyznam ze planuję szydełkowy bazrek i znajac mnei pewnie pojdzie na kaukazy ;) tylko jeszcze musze nad scar popracowac zeby i jej czesc tez poszła na kaukazy ;)[/COLOR] edit: moja deklaracja byłaby wpłacana normalnie do Biafry pisze o jakiś dodatkowych pieniądzach[/QUOTE] zacytuję sama siebie bo zdaje się ze mój post umnknął ;) co o tym sądzicie ?
  14. [quote name='majku33krakow'] SZCZENIAKOW ZOSTAŁO 10. Niema juz u E.P szczeniakow.[/QUOTE] może uzupełnię wg mojej wiedziy teoretyczniej (będę starała się potwierdzić tę wiedze w praktyce, i mam nadzieję, że mi się uda ) zostało 10 ponieważ 1. Bambusik 2. Wolfram 3. Rozmaunda 4. Gaja 5. Tasmanka Lamka znalazły domy (pisze tylko i wyąłacznie o szczeniakach z tego watku)
  15. [quote name='sleepingbyday']ja bym na kaukazy -sytuacja jest dramatyczna jak rzadko! a ciaputka - bazarki nic jej nie dadzą, bez stałych deklaracji będe głośno protestować. 3x[B] była u mnie wczoraj podstępem [/B]na wizycie poadopcyjnej. ale wyniki powinny byc dobre, bo przekupiłam ja, hehe. dawac plaskate!!! [/QUOTE] byłam byłam i za bardzo nic nie moge powiedziec bo zostałam przekupiona wielkim prezentem z czerwona wstążeczka ;) i wogole Kajko jakis kontaktowy sie zrobił poza tm mam jedno ale dosyc duze ciasno w przedpokoju z tym rowerem ;)
  16. Być może tym postem narażę się na lincz a być może nie, nie wiem próbuję pomóc jak umiem na wstepie zaznaczę iż interesuje mnie los tych szczeniaków z watku gdyż niejako w ich sprawę zaangażowałam się bazarkim nie znam sprawy Krężela nie znam Ewy B. z Kostek po rozpoczęciu się "afery" rozmawialam kilka razy tel starm się nikogo nie oceniac, zarówno nie wychwalać jak i nie piętnowac i tak: 1. ponieważ gro pieniędzy na szczyle trafiło na konto Kostek jakoby przeze mnie tel uzyskalam inf iz pieniądze nie zostały ruszone gdyż była karma "podarowana" poprosiłam o przelanie ich na moje konto i w tej chwili wszystkie pieniązki psiaków są na moim koncie w sumie: [B]403,50[/B] zł w skład tego wchodza pieniązki: 162,50 zł z bazarku imiennego 105 zł - wpłata moja i soty 36 70 zł - wpłata Talcott 50 zł - wpłata Obraczus87 16 zł - wpłata Icy (zdaje się że jest to wpłata za kolczyki z bazarku Kostek) będę intensywnie myślała jak te pieniązki spożytkowac na te szczylki ale jeśli którakolwiek z osob które wpłaciły pieniązki czy to z bazarku czy jako jednorazowe wsparcie będzie chciala pieniązki spowrotem - prosze o inf na pw z numerem konta a pieniązki odeślę muszę się z tym wszystkim przespac, przedyskutowac z kilkoma zaufanymi osobami będę próbowała pomóc jak umiem będę starała się dotrzec do psiaków z tego wątku nie mogę obiecac ze to mi się uda ale będę próbować jesli z jakiś powodów nie bede w stanie temu podołac poinformuję o tym na watku ps. czy ktoś widział moderatora???
  17. ja se tak głośno pomędrkuję najwyzej mnie olejecie albo zlinczujecie ;) a może by zrobić tak, te pół miesiąca to jak rozumiem 400 zł to może (nie wiem czy mi sie to uda) ale może spróbuję to przez jakiś czas zbierać na siebie w sensie nie przelewac od razu bazarków czy jakis pojedyńczych wpłat które uda mi się od kogoś wyciagnac i jesli nazbieralabym powiedzmy za miesac czy dwa czy trzy no wogole kiedykolwiek te 400 zł to przelalabym je wówczas na konto Biafry i byłoby wyrównane i można by było liczyć chłopaków od pierwszego do pierwszego co wy na to? [COLOR="#c0c0c0"]ps. po cichaczu sie przyznam ze planuję szydełkowy bazrek i znajac mnei pewnie pojdzie na kaukazy ;) tylko jeszcze musze nad scar popracowac zeby i jej czesc tez poszła na kaukazy ;)[/COLOR] edit: moja deklaracja byłaby wpłacana normalnie do Biafry pisze o jakiś dodatkowych pieniądzach
  18. [quote name='sonikowa'] [FONT=Times]30,75 Małgorzata H. (3x??)[/FONT] [/quote] tak to ja gdzies wczesniej pisalam o tej wpłacie [quote] [FONT=Times]597, 88 – 1033 = MINUS 435, 12 [/FONT] [FONT=Times] [/FONT][/QUOTE] ku**wa :shake: nie wiem jakim cudem ale chyba jedyne co ratuje Freda przed powrotem to sciagnięcie nowych ludzi z nowymi deklaracjami :(
  19. sbd zgadzam sie z tobą całkowicie ktoś kiedyś powinien oddac psa tyle ze lincz byłby większy niż chęc pomocy co niestety staje się dogostandardem ze wszyscy mocni w pyskówkach a niekoniecznie w działaniu mnie rozpierdziela to ze do linczu lecą wszyscy ale do przepraszam juz nie ma chetnych taki mały off u chłopkaów
  20. ja grzecznei poczekam na rozliczenie a potem potem będę kombinowac dalej ;)
  21. [quote name='sonikowa']Saldo na dzien 11 stycznia wynosiło [SIZE=5][B]202, 13 zł. [/B][/SIZE] Nie wiem ile było wpłat od tamtej chwili, ale należałoby już odjąć 800 zł za hotelowanie dwóch psów przez kolejny miesiąc. Czyli jesteśmy pewnie na minusie... Dokładne wpływy i wydatki są w poście nr 4 na 1 stronie. [SIZE=5][/SIZE][/QUOTE] mam nadzieje ze dług bedzie do przełknięcia czyli jakiś względnie nieduzy bo było kilka wpłat kilka kolejnych się szykuje :) 150 zł powinna byc z allegro dzisiaj się kończy bazarek na miau czyli bedzie 50 zł z ksiązek świeczki tez maja jako takie wzięcie wiec tez bedzie za tydzień jakas wpłata upuścimy krew z gremlina i też coś powinno byc :) gowa do góry dziewczyny :)
  22. [quote name='mala_czarna']Oooo, dzięki kochana! Ja to tylko potrafię z gotowych szablonów korzystać, a tam strasznie marnie z wyborem jest :)[/QUOTE] ja mam jeden swój szablon i się systemetycznie czyli z kazdym jednym allego dokształcam sama ;) czyli mkombinuję jak umiem i patrze co wychodzi ;) a szablon to od kogoś sobie pozyczyłam :oops:
  23. zdaje się, ze Ewusiek tutaj zaglada jakby mi sie watki pogibały to przepraszam za offa wczoraj w tvp info było o katowaniu zwierzat i było o ratowaniu Brendy leonbergerki bo wypowiadala się Emir materiał pewnie do znalezienia w necie ale ja chwilowo musze popracowac ;) a marlej niech sie szykuje na kontrole ;)
  24. jak to allegro się skończy to puknij do mnie zrobimy wikesze i kolorowsze moze skusi jakiegos wzrokowca ale mam nadzieję ze nie bedzie potrzeby :)
×
×
  • Create New...