Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. wczoraj w tvp info w programie mineła 20 był temat o katowaniu zwierzat i m.in wypowiadala się Emir było kilka słów o leonbergerce material pewnie jest do znalezienie a necie
  2. kurka mysza co ty kolekcjoner jestes jakis?
  3. [quote name='mala_czarna']To proste. Na głowę jej nie leci, ma ciepło w dupinę, nie jest chora, to po co ja brać do domu? :roll:[/QUOTE] zeby kochac?
  4. [quote name='mysza 1'] Telefony były chyba 2 albo 3 o niego.[/QUOTE] skoro bez eufori to napisalas rozumiem, ze tel niegodne brunowego pyska
  5. [quote name='mysza 1'] Telefony były chyba 2 albo 3 o niego.[/QUOTE] skoro bez eufori to napisalas rozumiem, ze tel niegodne brunowego pyska
  6. [quote name='mysza 1'] Telefony były chyba 2 albo 3 o niego.[/QUOTE] skoro bez eufori to napisalas rozumiem, ze tel niegodne brunowego pyska
  7. [quote name='gusia0106']Ja wiem na jakiej - albo się uda albo się nie uda :)[/QUOTE] to ja mam dodatkowe pytanie: ktoś próbował dac go do metra? (bo ja niezorientowana w ogłoszeniach, ja umiem banerki podlinkowywac :evil_lol:)
  8. mysza a jest jakis odzwe w sprawei fajnego Brunka z ogłoszeń? nie wiem na jakich zasadach daje sie psa do metra ale moze tam warto dac Bruna? bo chyba im młodszy tym większe ma szanse?
  9. [quote name='sonikowa']Poprosze Biafrę o rozliczenie, kolejny miesiąc mija, fakt... Przepraszam was za te obsuwy, ale nie mam serca molestować Biafry aby po nocahc studiowała wpływy na konto fundacji, na którą przeciez nie tylko na kaukazy są wpłacane pieniądze, Jak tylko dostaję od Biafry wykaz, to zwykle następnego dnia zamieszczam rozliczenie. I w ogole przepraszam, ze troche zamarłam na dogo i mało się udzielam, ale mam wyjątkowo trudne kilka tygodni w życiu. Mam nadzieje, ze następne beda łatwiejsze.. Czasem cos przeczytam, napisze jedno zdanie czytajac forum z dzieckiem na reku ;-) ale na nic wiecej. Obiecuje się poprawić. Zwłaszxza ciebie 3x przepraszam bo harujesz na kaukazy jak wół.[/QUOTE] sonikowa, przestań napisalas jasno i wyraznie ze masz trudny czas i ok, zycie i tyle nie wypiełas sie na psy :) a do mojego "jak wół" - to pikuś ;) z Gremlina się aż krew leje :D karma dla kaukazów pojedzie najprawdopodobniej w okolicach tego weekendu :) ta od sbd btw. lece podniesc bazarek na miau ;)
  10. to tez dziewczyny czynią a sunka pojechała do domu znajomej je Gusi która mocno ją wspierala czyli pozwala to sadzic ze bardzo dobrze trafiła :) wiem, ze myszy zostało kilka kontaktów gdzie własnie podsyła inne "swoej" owczarki :)
  11. [quote name='hop!']Ogłoszenie można zobaczyć tu - http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx. ;) Na zdjęciu Drwal jest bardzo smutny i łapie za serce. Musiałam napisać krótki tekst, bo w Metrze nie dają dłuższych. To tamb poprosiła mnie o ogłoszenie Drwala. Ja wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu, bo trzymam się kilku wybranych wątków. ;) Mocno trzymam kciuki. :thumbs: ha ! Drwal był razem z Luną w ogłoszeniu a Luna dzień wczesniej pojechała do domu ale mysza pisala na jej wątku, ze telefony o Lunę to się urywały oby i Drwalowi się poszczęściło :)
  12. [quote name='Tora&Faro']Gusiu te Twoje filmiki są obłędne....a Marlej niesamowity:)....[B]wygląda na normalnego[/B], radosnego psa:loveu:[/QUOTE] niestety z tym sie zgodzić nie mogę Marlej nie wyglada na normalnego on jest wyjątkowy i na takiego włąsnei wyglada ;)
  13. podlinkowany banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178540-MAJA-schrowana-8-letnia-onka-z-A-odzkiego-schronu-Czy-ktoA-ja-pokocha-i-da-jej-domek"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8508/85049627.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='moresik']12stycznia wpłaciłam 20 zł. na psiaki z Boguszyc - Bacę i Freda /na początku stycznia również wpłaciłam 20 zł/i nie widzę potwierdzenia tej drugiej wpłaty Mam do wydania 2 kołdry i poduszki . Mogę je jutro dostarczyć we wskazane miejsce na terenie Krakowa..[/QUOTE] moresik, rozliczenie kaukazów jest raz w miesiacu tak mniej wiecej czasami Biafra w tzn miedzyczasie potwierdza inne wpłaty przyuszczam ze w przyszłym tyg (strzelam ale nie sadze abym sie jakos mocno pomyliła) pojawi się rozliczenie stycznia prawda dziewczyny? (czyli sonikowa i Biafra) ja tez cierpliwie czekam na rozliczenie wpływów z allegro i moich wpłat :)
  15. [quote name='3 x']szczeniaki wyadoptowane to: 1. bezimienny piesek,bodajże ostatni na liście nowym domu nazywa sie Wolfram 2. Tasmanka Lamka 3. Rozamunda 4. Bambusik[/QUOTE] oczywiście pisalam o szczeniakach znanych mi z tego wątku nie wiem ile ich jest "tam" (przez TAM zrozumielam "posiadłośc" Ewy B) czyli do ogłaszania jest 10-11 psiaków (rozbiżnośc wynika stad iż w sprawie jednego tocza się rozmowy adopcyjne)
  16. [quote name='Soema']Ile i które szczenięta zostały 'tam'? Może ktoś to uporządkować? Łatwiej będzie szukać i ogłaszać.[/QUOTE] szczeniaki wyadoptowane to: 1. bezimienny piesek,bodajże ostatni na liście nowym domu nazywa sie Wolfram 2. Tasmanka Lamka 3. Rozamunda 4. Bambusik
  17. [quote name='Greven'] Gusia, ja mam laptopa, to nie musiałam głowy przekrzywiać ;) [/QUOTE] ja tez przekrzywilam komputer :D
  18. ten powinien zadzialac: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178453-CIUSZKI-DLA-NIEMOWLAE-T-1-12-miesiAE-cy-KUP-TERAZ-Na-wybieg-dla-Loriego-do-koA-ca-marca[/url]
  19. i wpłata od myszy coś ok 15 zł?
  20. [quote name='gusia0106'] No dobra, wstawiam, ale jakość upiorna... [/QUOTE] ale marleja i jego merdający ogon widać doskonale ;)
  21. [quote name='gusia0106']A my z Myszą sobię Maję znalazłyśmy [url]http://www.dogomania.pl/threads/178540-MAJA-schrowana-8-letnia-onka-z-A-odzkiego-schronu-Czy-ktoA-ja-pokocha-i-da-jej-domek[/url] Ma farta i jedzie do hotelu do Ronji:) Zapraszamy i o pomoc prosimy[/QUOTE] gusia dacie rade finansowo ?[COLOR="#c0c0c0"] bo mi po akcji ze szczeniakiami odechciewa wszystkiego[/COLOR]
  22. [quote name='Greven']To się fachowo nazywa oczopląs. [/QUOTE] a nie "kurwiki w oczach" ;)
  23. [quote name='Ewa Marta'] A nie próbujesz zagadnąć, że masz wspaniałego Amigo do adopcji?[/QUOTE] Albo fajnego Bruna , w końcu tez psie dziecko :) bo Amigo to nie wiem czy dziewczyny tak łatwo oddadzą nie nacieszywszy się nim najpierw ;)
  24. [quote name='gusia0106']A zjecie wątróbkowe?:evil_lol: Bo mój siostrzeniec odmówił;)[/QUOTE] Michał pewnie tak :D ale na wszelki wypadek wpadniemy tez z gremlinowymi, najwyżej wystawisz na bazarku :evil_lol:
×
×
  • Create New...