-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
3 x replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
wczoraj w tvp info w programie mineła 20 był temat o katowaniu zwierzat i m.in wypowiadala się Emir było kilka słów o leonbergerce material pewnie jest do znalezienie a necie -
Wyrzucona? Zagubiona, zziębnięta sunia błąkała się bez celu- ma domek :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kurka mysza co ty kolekcjoner jestes jakis? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Poprosze Biafrę o rozliczenie, kolejny miesiąc mija, fakt... Przepraszam was za te obsuwy, ale nie mam serca molestować Biafry aby po nocahc studiowała wpływy na konto fundacji, na którą przeciez nie tylko na kaukazy są wpłacane pieniądze, Jak tylko dostaję od Biafry wykaz, to zwykle następnego dnia zamieszczam rozliczenie. I w ogole przepraszam, ze troche zamarłam na dogo i mało się udzielam, ale mam wyjątkowo trudne kilka tygodni w życiu. Mam nadzieje, ze następne beda łatwiejsze.. Czasem cos przeczytam, napisze jedno zdanie czytajac forum z dzieckiem na reku ;-) ale na nic wiecej. Obiecuje się poprawić. Zwłaszxza ciebie 3x przepraszam bo harujesz na kaukazy jak wół.[/QUOTE] sonikowa, przestań napisalas jasno i wyraznie ze masz trudny czas i ok, zycie i tyle nie wypiełas sie na psy :) a do mojego "jak wół" - to pikuś ;) z Gremlina się aż krew leje :D karma dla kaukazów pojedzie najprawdopodobniej w okolicach tego weekendu :) ta od sbd btw. lece podniesc bazarek na miau ;) -
[quote name='hop!']Ogłoszenie można zobaczyć tu - http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx. ;) Na zdjęciu Drwal jest bardzo smutny i łapie za serce. Musiałam napisać krótki tekst, bo w Metrze nie dają dłuższych. To tamb poprosiła mnie o ogłoszenie Drwala. Ja wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu, bo trzymam się kilku wybranych wątków. ;) Mocno trzymam kciuki. :thumbs: ha ! Drwal był razem z Luną w ogłoszeniu a Luna dzień wczesniej pojechała do domu ale mysza pisala na jej wątku, ze telefony o Lunę to się urywały oby i Drwalowi się poszczęściło :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='moresik']12stycznia wpłaciłam 20 zł. na psiaki z Boguszyc - Bacę i Freda /na początku stycznia również wpłaciłam 20 zł/i nie widzę potwierdzenia tej drugiej wpłaty Mam do wydania 2 kołdry i poduszki . Mogę je jutro dostarczyć we wskazane miejsce na terenie Krakowa..[/QUOTE] moresik, rozliczenie kaukazów jest raz w miesiacu tak mniej wiecej czasami Biafra w tzn miedzyczasie potwierdza inne wpłaty przyuszczam ze w przyszłym tyg (strzelam ale nie sadze abym sie jakos mocno pomyliła) pojawi się rozliczenie stycznia prawda dziewczyny? (czyli sonikowa i Biafra) ja tez cierpliwie czekam na rozliczenie wpływów z allegro i moich wpłat :) -
[quote name='3 x']szczeniaki wyadoptowane to: 1. bezimienny piesek,bodajże ostatni na liście nowym domu nazywa sie Wolfram 2. Tasmanka Lamka 3. Rozamunda 4. Bambusik[/QUOTE] oczywiście pisalam o szczeniakach znanych mi z tego wątku nie wiem ile ich jest "tam" (przez TAM zrozumielam "posiadłośc" Ewy B) czyli do ogłaszania jest 10-11 psiaków (rozbiżnośc wynika stad iż w sprawie jednego tocza się rozmowy adopcyjne)
-
[quote name='Soema']Ile i które szczenięta zostały 'tam'? Może ktoś to uporządkować? Łatwiej będzie szukać i ogłaszać.[/QUOTE] szczeniaki wyadoptowane to: 1. bezimienny piesek,bodajże ostatni na liście nowym domu nazywa sie Wolfram 2. Tasmanka Lamka 3. Rozamunda 4. Bambusik
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
ten powinien zadzialac: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178453-CIUSZKI-DLA-NIEMOWLAE-T-1-12-miesiAE-cy-KUP-TERAZ-Na-wybieg-dla-Loriego-do-koA-ca-marca[/url] -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i wpłata od myszy coś ok 15 zł? -
[quote name='gusia0106']A my z Myszą sobię Maję znalazłyśmy [url]http://www.dogomania.pl/threads/178540-MAJA-schrowana-8-letnia-onka-z-A-odzkiego-schronu-Czy-ktoA-ja-pokocha-i-da-jej-domek[/url] Ma farta i jedzie do hotelu do Ronji:) Zapraszamy i o pomoc prosimy[/QUOTE] gusia dacie rade finansowo ?[COLOR="#c0c0c0"] bo mi po akcji ze szczeniakiami odechciewa wszystkiego[/COLOR]