Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. pamieta ktoś o cegiełce allegrowej? bo chyba nic nei dostalam chociaz przyznaję, ze srednio sie ogarniam ostatnimy czasy ale nic nie widzialam
  2. Stasiek powinien nazywac sie Atos Portos albo Aramis bo z ta urocza bródką wyglada jak jeden z muszkieterów ;)
  3. jaki szampon, pokazecir linka jakiegoś?
  4. ja wiedziałam, ze Trevor jest wyjątkowy :) witamy :)
  5. [quote name='Biafra']Nie wiem czemu, nie czuję się zamęczona :eviltong: [QUOTE] może dlatego, że ja się czuje i jestem pratycznie poza wszystkim a juz na pewno w wiekszosci czasu poza netem
  6. tja, prosic chłopa zeby napisal na forum karma przekazana do pracy tz tuli dziękujemy Soema za chęc pomocy :)
  7. czyli jak się przedstawia stan finansów malucha? morisowa jak deklaracje - spłyneły lutowe? (pytam, zeby sie nie zrobiło jak u Backi i Fredzia, a moze jakis zapominalski deklarowicz sobie przypomni przy okazji ;))
  8. dowiedz się i podaj ;) moze akurat uda sie chłpakom zgrac :)
  9. karma dla Siwej szuka transportu z warszawy do krakowa moze jakis okazyjny sie trafi zanim wykorzysta sie TZ tuli, jesli się na to oboje zgodzą ;) a Panstwu od karmy ślicznie dziękujemy :) mam nadzieję, ze udało sie przebrnąć przez cała hostorię Siwej i Dakoty
  10. dostałam pieniązki od Gosi.marty dziękuję :) czy jest ktoś w stanie zrobić zmasowaną ilość ogłoszeń dla Filutka? bo zdaje się, ze on jest najbardziej potrzebujący ogłoszeniowo [COLOR="#c0c0c0"] ja całymi tyg siedzę na wyganiu ostatnio z bardzo oraniczonym dostępem do netu i z bardzo ogranizonym czasem [/COLOR]
  11. [quote name='a.piurek']To Ty teraz gwiazda jesteś....[/QUOTE] tja nie ujmując nic nikomu to moim zdaniem największa gwiazda wydania był Gustlik, to jest gośc który umie się zachowac nawet w blasku fleszy ;)
  12. ufff, nie ja jedna pewnie ale strasznie sie bałam ze gdzies ten lobuz sie odradza w Misi dobrze ze poki co ok :)
  13. [quote name='Kostek']hehe mniam:D wczoraj maluchy byly ze mna w TV niestety z telefonow ktore dzwonily nikogo nie eybralismy ale 2 panie z TV sa chetne na Diable i Gustlika, dzisiaj Gustlik ma odwiedziny i zobaczymy co bedzie-jak cos dam znac[/QUOTE] kurcze,mialam nadzieje , ze wszystkei znają dom ale dobrze jakby Diabla i Gustlik poszły do domów btw zeby nie było ze to jakaś sciema czy coś tak, psiaki był w TV widziałam, nie ja jedna
  14. Gusia i jak twoj akonsultacja w cyberprzestrzeni odnośnie rybek i tranu dla Marleja? ni eto ze chce juz dzisiaj leciec z tym olejem ale myślę o odpowiednim zwiększeniu zamowienia ;)
  15. [quote name='kajkaw']Z radościa chciałabym was poinformować że maluch dzisiaj znalazł nowy kochający domek i to w krakowie Wiem że bedzie miał tam naprawde super[/QUOTE] to super :) fajnie by było jakbyscie dali znac jak maluch po opereacji to chyba jakos za miesiac bedzie pewnie?
  16. [quote name='Ellig'] W sprawie chorych psow/ wartoba, trzustka/ podawanie oleju powinno sie skonsultowc z lekarzem wet.[/QUOTE] gusia to dopytaj weta, Michał się podzieli z Marlejem a potem jak bedzie mu smakowało i nie bedzie szkodzic to sie dokupi bo Biafra bedzie miała tego duuuuuuuuzo
  17. [quote name='mala_czarna']Dobry, ale dawkowanie to ja bym jednak z jakimś wetem ustaliła, zwłaszcza jeśli istnieje podejrzenie schorzeń trzustki, wątroby. Znaczy sie tak Jagiel mi mówił.[/QUOTE] Biafra pisala w jakich ilosciach sie powinno dawkowac - zrozumialam to tak, ze ona kaukazom bedzie podawac tyle albo w razie potrzeby wiecej nie wiem dokladnie jak to działa ale kupilismy Michaskowi na stare lata, niech ma zamiast sledziony ;) nie wiem tez jakie sa ceny gdzies indziej i jakie sa gatunkowo prosukty ale wierze, ze Biafra badziewia by nie kupowała dla swoich kaukazów jesli byscie się decydowały to do warszawy bedzie grzecznosciowy transport z dogo wiec odpadaja koszty wysyłki :)
  18. [quote name='Asior']tak ma właśnie :)[/QUOTE] to ja się do niej w weekend odezwe jak zrobie jakis szablon Biafra, bede cię meczyc w weekend :evil_lol:
  19. a biafra jako fundacja ma konto na allegro? bo chyba fundacja ma cegielkoew bez kosztów kurcze w sumie robilam Fredowi i Dakocie a o to chyba zapomnialam zapytac
  20. [quote name='Kostek']karme jeszcze maja ale o zakup nie trzeba prosic bo sa jeszcze 2 worki po 15 kg w zanadrzu jesli sie skonczy ale mysle ze nie bedzie potrzebna:) nie chce duzo pisac aby nie zapeszyc ale bardzo prosze o trzymanie kciukow za cala trojke w piatek, mamy mala akcje adopcyjna[/QUOTE] cudnie by bylo
  21. no tak, to faktycznie koliduje bo myslalam, ze moze nie robisz bo teoretycznie nie wolno moge zrobić gutkowi allegro cegiełkowe ale dopiero w weekend ale niestety nie mogę go zasponsorować :(
  22. [quote name='Kostek']Buba adoptowana:) zamieszkała na Ursynowie[/QUOTE] super :) zostały 3 Gustlik, Diabla i Filutek ja niestety znów jestem wyjechana ale postaram sie poodnawiac im ogłoszenia bo zdaje sie ze te moje przynajmniej na cafe animal się pokonczyły Kostek a wiesz jak stoją z karmą? trzeba prosić marlenę o zakup czy jeszcze mają?
  23. jak mozesz to wstrzymaj sie do weekendu moze uda sie zorganizowac łaczony transport
  24. wiem, ze "formalnie" mojo nie jest pod moją opieką ale moim zdaniem rób mu wszystkie badania jakie sa konieczne a swoją drogą gdyby ta sasiadka wiedzia co ją omija ;) to myslę ze juz dawno przestałaby tamtedy chodzić ;)
×
×
  • Create New...