-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
pamieta ktoś o cegiełce allegrowej? bo chyba nic nei dostalam chociaz przyznaję, ze srednio sie ogarniam ostatnimy czasy ale nic nie widzialam -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jaki szampon, pokazecir linka jakiegoś? -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
ja wiedziałam, ze Trevor jest wyjątkowy :) witamy :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli jak się przedstawia stan finansów malucha? morisowa jak deklaracje - spłyneły lutowe? (pytam, zeby sie nie zrobiło jak u Backi i Fredzia, a moze jakis zapominalski deklarowicz sobie przypomni przy okazji ;)) -
dostałam pieniązki od Gosi.marty dziękuję :) czy jest ktoś w stanie zrobić zmasowaną ilość ogłoszeń dla Filutka? bo zdaje się, ze on jest najbardziej potrzebujący ogłoszeniowo [COLOR="#c0c0c0"] ja całymi tyg siedzę na wyganiu ostatnio z bardzo oraniczonym dostępem do netu i z bardzo ogranizonym czasem [/COLOR]
-
[quote name='a.piurek']To Ty teraz gwiazda jesteś....[/QUOTE] tja nie ujmując nic nikomu to moim zdaniem największa gwiazda wydania był Gustlik, to jest gośc który umie się zachowac nawet w blasku fleszy ;)
-
ufff, nie ja jedna pewnie ale strasznie sie bałam ze gdzies ten lobuz sie odradza w Misi dobrze ze poki co ok :)
-
[quote name='Kostek']hehe mniam:D wczoraj maluchy byly ze mna w TV niestety z telefonow ktore dzwonily nikogo nie eybralismy ale 2 panie z TV sa chetne na Diable i Gustlika, dzisiaj Gustlik ma odwiedziny i zobaczymy co bedzie-jak cos dam znac[/QUOTE] kurcze,mialam nadzieje , ze wszystkei znają dom ale dobrze jakby Diabla i Gustlik poszły do domów btw zeby nie było ze to jakaś sciema czy coś tak, psiaki był w TV widziałam, nie ja jedna
-
Kraków- Bambuś szczeniaczek szuka nowego kochajacego domku!!!
3 x replied to kajkaw's topic in Już w nowym domu
[quote name='kajkaw']Z radościa chciałabym was poinformować że maluch dzisiaj znalazł nowy kochający domek i to w krakowie Wiem że bedzie miał tam naprawde super[/QUOTE] to super :) fajnie by było jakbyscie dali znac jak maluch po opereacji to chyba jakos za miesiac bedzie pewnie? -
[quote name='mala_czarna']Dobry, ale dawkowanie to ja bym jednak z jakimś wetem ustaliła, zwłaszcza jeśli istnieje podejrzenie schorzeń trzustki, wątroby. Znaczy sie tak Jagiel mi mówił.[/QUOTE] Biafra pisala w jakich ilosciach sie powinno dawkowac - zrozumialam to tak, ze ona kaukazom bedzie podawac tyle albo w razie potrzeby wiecej nie wiem dokladnie jak to działa ale kupilismy Michaskowi na stare lata, niech ma zamiast sledziony ;) nie wiem tez jakie sa ceny gdzies indziej i jakie sa gatunkowo prosukty ale wierze, ze Biafra badziewia by nie kupowała dla swoich kaukazów jesli byscie się decydowały to do warszawy bedzie grzecznosciowy transport z dogo wiec odpadaja koszty wysyłki :)
-
[quote name='Kostek']karme jeszcze maja ale o zakup nie trzeba prosic bo sa jeszcze 2 worki po 15 kg w zanadrzu jesli sie skonczy ale mysle ze nie bedzie potrzebna:) nie chce duzo pisac aby nie zapeszyc ale bardzo prosze o trzymanie kciukow za cala trojke w piatek, mamy mala akcje adopcyjna[/QUOTE] cudnie by bylo
-
[quote name='Kostek']Buba adoptowana:) zamieszkała na Ursynowie[/QUOTE] super :) zostały 3 Gustlik, Diabla i Filutek ja niestety znów jestem wyjechana ale postaram sie poodnawiac im ogłoszenia bo zdaje sie ze te moje przynajmniej na cafe animal się pokonczyły Kostek a wiesz jak stoją z karmą? trzeba prosić marlenę o zakup czy jeszcze mają?
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem, ze "formalnie" mojo nie jest pod moją opieką ale moim zdaniem rób mu wszystkie badania jakie sa konieczne a swoją drogą gdyby ta sasiadka wiedzia co ją omija ;) to myslę ze juz dawno przestałaby tamtedy chodzić ;)