Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ale ruch u Gutka po zbóju :shake::shake::shake:
  2. poszło 10 zł dla Majki :)
  3. [quote name='koosiek']Ja wiem, że wypisujesz, ale dobrze by było, gdyby Kostek to wszystko wrzucała na pierwszą stronę, łatwiej byłoby to wszystko ogarnąć.[/QUOTE] nie wiem jak czesto teraz Kostek pojawia się na dogo mam nadzieję zejak zajrzy to uaktualni btw wie ktoś czy moderator może przepisac pojedyńczy post na inna osobę? bo sie zastanawiam czy może przepisac np trzeci post Kostek na mnie na pierwszej stronie, wówczas pomimo jej nieobecności ja bym mogła w miarę na bieżaco uaktualniac które gdzie i co
  4. [quote name='koosiek']Dopiszcie proszę w drugim poście, które psiaki są zarezerwowane do ogłoszeń. Gustlika i Diablę ktoś ogłasza? Jeśli nie, to poogłaszam je w poniedziałek :)[/QUOTE] na bieżaco wpisuję gdzie i które psiaki sa ogłoszone ja ogłaszczam wszystkei na bodajze trzech portalach scar na jednym Lara zaklepała sobie Spajkiego i Bubę (wiec ja juz ich nie ogłaszłam wczoraj - jeden portal) do niedzieli zrobię zestawienie który psiak gdzie ma ogłoszenia ponieważ do pon jest 4 dni nie bede wstrzymywac ogłoszeń Diabli i Gustlika ale do niedz zrobie zestawienie który gdzie ma ogłoszenia i najwyze poogłaszasz tam gdzie jeszcze nie maja edit: szybkie zestawienie: na cafe animal maja wszystkie [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/[/COLOR][/URL] tutaj tez wszystkie [URL="http://www.hodowcy.com.pl/"][COLOR=#4444ff]www.hodowcy.com.pl[/COLOR][/URL] tutaj tez wszystkie [URL="http://www.offer.pl"][COLOR=#4444ff]www.offer.pl[/COLOR][/URL] tutaj tez wszystkie [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] tutaj ma 6 : Gustlik, Filutek, Diabla, Milano, Murka i Gabi [COLOR=#4444ff][URL]http://portal.animalia.pl/[/URL][/COLOR] na [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/COLOR][/URL] ogłoszenia mają: Gustlik, Filutek, Diabla, Milano, Murka i Gabi chyba mja tez stare allegro jak ich jeszcze było 15 edit 2: na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.kupsprzedaj.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [COLOR=#4444ff]http://www.adopcje.org/[/COLOR] ogłoszenia mają: Gustlik, Filutek, Diabla, Milano, Murka i Gabi
  5. [quote name='scarabae']Kilka kolejnych ogłoszeń szczylków. Tym razem na animalii: [/quote] dziękuję scar :) na [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] czekam na akceptacje ogłoszen Gustlik, Filutek, Diabla, Milano, Murka i Gabi rozmawialam dzisiaj z hotelem: 1. psiaki sa zywiołowe tylko jeden okazałsię tzresidupka - nie wiem który 2. zjadły ok połowy worka czyli do poniedziałku powinnismy dostarczyc nowy wór (gosi.marta jutro wyślę pw z namiarami na pana) 3. pytalam czy zaobserwowal pan jakies problemy zdrowotne u psiaków - nie o co jeszcze powinnam wypytac? jesli nie bede wyjezdzac na weekend to podjade do szczeniaków [B][COLOR="#ff0000"]bardzo prosze o pomoc w ogłaszaniu[/COLOR][/B] na razie z ogłoszeń cisza
  6. [quote name='Greven']Zróbmy tak: Ty ofujesz, a ja się wytarzam :diabloti:[/QUOTE] wolę tarzajac się offowac ;) Gusia, ja sie tylko upewnię podczas wieczornych głasków nie znalazłas juz zadnych nowych blizn u Marleja?
  7. [quote name='Greven']Czy Marley nie obrazi się, że w jego wątek wdepnie labrador? [url]http://www.dogomania.pl/threads/179223-LABRADOR-BISZKOPTOWY-znaleziony-w-okolicach-Goleniowa-Szczecina[/url][/QUOTE] ej albo ja albo ty ofujesz :mad: bo sie wytarzam na pomaranczowym dywanie :eviltong:
  8. [quote name='mysza 1']Pycholek się raduje ;) Cudnie. Kurczę, banerek przenosi na stary wątek Mai :([/QUOTE] bo masz niezmieniony nowopodlinkowany banerek co przenosi do tego watku jest w pierwszym poscie :)
  9. [quote name='marti14']I rośnie :)[/QUOTE] to akurat widac po zdjęciach ;)
  10. [quote name='Biafra']Ło Matko Boska :crazyeye: Człowiek sobie poszedł na L4 pierwszy raz od 10 lat a tu biednego Freda mi w walizkę pakują :placz: Fakt, jest ciężko ale jeszcze nie umieramy z głodu ;) 1. Fundacja Ostatnia Szansa zadeklarowała na chłopaków jednorazowo 600 zł, przelew jest w drodze. 2. Wspólnymi siłami zbudowaliśmy "kojec Borysa" który miał służyć dla starego nieadopcyjnego kaukaza. Teraz w nim mieszkają Siwa i Dakota. Nie widzę przeciwwskazań, żeby w przyszłości zamieszkał w nim Fred - z łatką nieadopcyjny... Być może łatka z czasem mu odpadnie, jednak w chwili obecnej adopcja tego psa nie mieści mi się w głowie :shake: Być może Fred nabierze pewności siebie i osiągnie spokój wewnętrzny i zewnętrzny, bo stresy powodują , że od razu zaczyna się drapać do krwi. A brak pewności siebie u tak dużego psa zawsze kończy się katastrofą. Zwłaszcza, że Fred jest przy tym bardzo dumny i ambitny...tylko nie tam gdzie trzeba. 3. Żeby powyższe stało się możliwe trzeba koniecznie wydać to, co nadaje się do adopcji. Siwa -urocza staruszka bez wad. Do każdego domu...może bez kotów. Baca- bardzo kontaktowy, serdeczny pies, który uwielbia spacery i jest bardzo nieufny w stosunku do osób obcych. Mimo łatki z którą przyszedł mogę spokojnie podpisać się pod jego adopcją obiema rękami. Wiele razy pisałam, że współczuję Zofii , ze stała się jego ofiarą, ale - zabijcie mnie- ten pies ma dobry charakter. Warunek absolutny adopcji- pomieszczenie do zamykania na czas przyjmowania gości i listonosza. Dakota- dla kogoś kto ma dużo czasu i ambicje sprawdzenia się z psem psychopatą :roll: Główna i najważniejsza lokatorka "kojca Borysa" . Stara i nieadopcyjna. W przeciwieństwie do Freda jest przewidywalna i zupełnie podporządkowana. Ewentualny upór manifestuje rozpłaszczając się na ziemi. Mimo miliona prób nie udało mi się nauczyć ją chodzenia na smyczy. Zawsze jest ryk i pokładanie się na ziemii. Uwielbia własną budę i nie potrafi się od niej oddalić bardziej niż 30 metrów. Poza tym do domu z ogrodzeniem i bez kotów w sam raz. Duża, puchata, bardzo czujna. Obcym nie okazuje podporządkowania ;). Rzuca się na koty. Konfliktowa w stosunku do psów. Poza tym w związku z narastającym problemem owczarków kaukaskich w potrzebie, zdecydowałyśmy się z Camarą wydać Igora. Dla niewtajemniczonych Igor przyjechał do mnie umrzeć. Nikt nie chciał pielęgnować trudnego kaukaza z czerniakiem tęczówki, któremu najlepsi specjaliści dawali 7 miesięcy życia - chciałyśmy żeby je spędził w czystym i spokojnym miejscu. Ponieważ oko dramatycznie rosło w największe upały zdecydowałam się je usunąć zanim pęknie i się wyleje. Okres opieki pooperacyjnej i fanaberii Igora pominę milczeniem. To było 3 lata temu... Nikt nie wie czemu Igor nie umarł. Badany regularnie nie ma żadnych przerzutów. Igor ma teraz około 5-6 lat. Ma dobry charakter, ewentualne wady naprawiliśmy ;). Mógłby mieć dom z ogrodem, jest przyjacielski do psów i kotów, chodzi na smyczy...i po drabinach -ale tylko w jedną stronę :evil_lol: Odnośnie skarpety czy pisma do hodowców jestem za . Mogę napisać co tylko chcecie, jeśli przyda się wielkopsom. Dostałam też gigantyczne obrazy z aniołami od P. Marzanny na aukcje dla koni. Odłożę jednego dla Freda :loveu:[/QUOTE] sbd dokopalam się ;) post #1073 str 108
  11. ja wiem, ze takich jest masa ale może gusia chcesz swojego pseudohuga? [url]http://www.dogomania.pl/threads/179053-ON-w-potrzebie-schronisko-w-Zamosciu-potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-dt[/url]
  12. ja wiem, ze dzisiaj jestem bojowo nastawiona ale próbowałyscie gościa uświadomic ze pies przebywa w hotelu gdzie doba kosztuje tyle a tyle? i że nei żywi się powietrzem? może jakby go tak podliczyc to pomoże mu to podjąć decyzję o zrzeknięciu sie Brunhugi? i jeszcze jedno mi sie nasuneło na mysl w poniedziałek mija 14 dni jak ją mysza znalazła to tyle co trwa kwarantanna w schronisku czy to nie jest tak, ze można go ew oskarżyć o porzucenie zwierzaka?
  13. [quote name='Biafra']Ona się nadaje do mieszkania. jest bardzo subtelna i czysta...nie taki czołg jak reszta ;) Co do wielkości...nie wiem czy nie pomyliło Ci się z Sabą :roll:, tam z nimi w zagrodzie mieszka taka niewyrośnięta ONka. Wiem, że ciemno było :evil_lol: Siwa jest trochę mniejsza od Igora, ale generalnie jest drobna.[/QUOTE] nie pomyliło mi sie to chudziutkie ciałko dość szybko umkneło do budy ale zdązyłam je przyuważyc ;)
  14. [quote name='mysza 1']No cóż, jak spotkasz to nakarm chociaz bidulkę. Kolegami bym się nie przejmowała. najgorsze takie jak ona, bo sama, nie w gromadzie, błąka sie w kółko. A gdzie Ty jesteś dokładnie? Może ją znajdziemy:evil_lol:[/QUOTE] wczoraj ja widzialam samą/ego, wczesniej w grupie tydz temu było -30 tutaj a on(a) całkiem całkiem wyglada siersc ma gładką, nieskołtunioną chuda pewnie jest ale jaks tego nie widac specjalnie tzn nie jest szkieletor albo po prostu nie zauwazylam a co do kolegów po prostu wiem, ze nimi o tym nie pogadam ale poza tym sa normalni ;)
  15. [quote name='Biafra']A Siwa się nie nadaje ? Stare kości miałyby ciepło.[/QUOTE] Biafra to pytanie to chyba do Ciebie? czy Siwa się nadaje do mieszkania ja mogę napisac wielkościowo ze się nadaje bo ona taka malusia w porównaniu z Igorem myslę, ze nie jest wieksza od mojego Michała a on spokojnie sobie w mieszkaniu (a zaliczył kilka przeprowdzek) radzi a saloonów to my nei mamy oj nie mamy ona nie jest bardziej domowa niż podwórzowa?
  16. [quote name='gusia0106']Mysza Zgłosiła się na ochotnika :evil_lol: Podesłać Ci konto czy masz?[/QUOTE] podac, pewnie gdzies mam ale podac a od myszy sie nei moge doprosic do amigo tez nie chciala podac ja wiem ze duzo nie wpalce ale zaczynam myslec ze mysza mnie i moich pieniązków po prpostu nie lubi ;)
  17. Baca i Siwa sa adopcyjne, z pewnymi watunkami na watku chłopaków jakis czas temu Biafra pisala co i jak z kazdym z kaukazów Dakota i Fred nieadopcyjne musiałabys sie cofnac kilka/nascie straon u chłopaków było to przed moim allegro moge poszukac ale wieczorem
  18. [quote name='mysza 1'] Zapakuj do samochodu, takie psy nie mają żadnej przyszłości tam. Pewnie ktoś się pozbył. A w Warszawie można nowy dom znaleźć. O to chodzi przecież w pomaganiu :eviltong:[/QUOTE] żebym ja jeszcze tutaj samochód miała :( jestem tutaj z kolegami z pracy, którzy twierdza, że bezdomne psy powinno się usypic a jak sie dowiedziali ze wiozlam psiaka ze schroniska w swoim aucie to było "przeciez on musiał strasznie śmierdziec" wczoraj widziałam niunkę pod sklepem jakies dwa tyg temu, na dworcu pkp tyle ze w miejscowosci w której raz/dwa razy na tydzien zatrzymujemy sie na zakupy może przy następnej okazji jak spotkam niunka zrobie zdjecie czarnulek/ka cała z brazowymi oczkami chudosci setera tutaj wogole jak dwa razy wracalam pkp to na dworcu widzialam moze nie chmare ale z 10 psiaków :(
  19. wiecie co jakbyscie chciały to tutaj na wygnaiu błaka sie mniejsza wersja Brunhugi :shake: widzę go/ją już któryś raz chce ktoś?
  20. a czy pomimo swojego nieporzekonania do Kostek jesteś w stanie jakoś pomóc szczeniakom? zostało ich 8 i boję się , ze za chwilę bedziemy miec problem na chwile obecna mają zapewnione lokum - kojec w hotelu maja worek karmy i gryzaki - dzisiaj spróbuje się dowiedzieć w jakim tempie żarcie znika ale mamy tez bardzo ograniczone fundusze ze wazględu na to iż było na watku to co było wolałabym uniknąć zbierania pieniędzy gdyż zdaję sobie sprawę, ze nie każdy bedzie chciał pomóc stad mój wielokrotny apel o pomoc w ogłoszeniach a może ktos woli jednak wspomóc szczeniaki finansowo ? w tej chwili wszystkie ich pieniązki są u mnie na koncie czyli ok 250 zł z tym, ze hotel jest jeszcze nieopłacony szczeniaki są całe i wyglądają dobrze bo byłam w hotelu i je widzialam Gremlin każdego miał w ręku i twierdzi ze są normalne tzn ze nie sa zadzłodzone czy wychudzone (tzn Diabla to taki śpaślaczek) marzy mi się dla chociażby kilku z nich DT bo wówczas mam wrażenie ze byłoby im łatwiej chociażby zbierać pieniązki bo to nie byłby TE szczeniaki od Kostek co były u Ewy B niestety w chwili obecnej mam wrazenie ze niewiele osob sie przełamie zeby pomóc finansowo i po czesci to rozumiem tylko cholernie mi szkoda ze 8 szczyli jest wciąż bez domu (tak wiem, takich jak one sa tysiące, ale to są te szczyle którym nadawaliśmy imiona, dla których karma jechala ze slaska itd.)
  21. [quote name='__Lara']Dobra, to zrobię Spajkiemu i Bubie (jeśli nikt ich "nie zajął" :) )[/QUOTE] sa wolne ;) ja robilam wszystkim Kostek, mozesz wrzucić na pierwszej stronie gdzie wszystkie psiaki maja ogłoszenia oraz ze Spajki i Buba sa zajete przez Larę do ogłoszeń? bo wiecie jakby zjawiły się dzikie tłumy ogłaszaczy to zeby było jasno i czytalnie napisane za które szczylki mają się te dzikie tłumy łapać ;)
  22. [quote name='KrystynaS']Witajcie!!! No trzeba mieć stalowe nerwy aby teraz wejść na Dogo- :mad:. A niby miało być lepiej niż na błękitnym. Ciekawe której z Was uda się dziś odwiedzić Sarunie[/QUOTE] mi ;) (się udało)
  23. [quote name='__Lara']Słuchajcie, ja mogę zrobić 1-2 maluchom zestaw ogłoszeń, na dniach, mogę sobie wybrać?[/QUOTE] jasne :) tylko napisz którym i gdzie w sumie nie sadzę abys nie napisala ale tak na wszelki wypadek pisze :)
  24. dzisiaj poszła moja deklaracja dla Mojo
  25. dzisiaj poszła moja deklaracja mam tez pieniazki z bazarku ksiazkowego jak paczki wyjda wyslę dla chłopaków (50 zł)
×
×
  • Create New...