-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
o mamusiu psa na balkonie całymi dniami trzymają [I]sodomia i gomoria [/I];)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
chcialam tylko powiedziec ze znam je i ich wszystkich z imienia ;) żeby nie było że może zapomniałam i się nie udzielam udzielam się pałąki pod drapaki produkuje ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']A właśnie wchodziłam na wątek, żeby stanowczo podomagać się nowych wieści. [SIZE=5]Gdzie jest FRED [SIZE=5]???[/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Fred jest na miejscu w przeciwieństwie do mnie a wiecie jaki Grem jest wylewny ;) na dokładkę jest chory a u Fredziocha była wczoraj ta zła Pani co mu czyści uszy bo nam się znów zabagniło jedno uszko :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Jak dla mnie to to wygląda na naukę chodzenia po wodzie ;)[/QUOTE] to juz umie przetrenowal na wcześniejszej kałuży tutaj próbował wzbić się do lotu ale jak pisałam dopiero "uczymy sie" ;) no ale jak wiemy tybcie sa wyjątkowe więc jak nie lataniem to czym innym nas na pewno zaskoczy ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']I co tam słychać?[/QUOTE] dziękujemy :evil_lol: w porządku uczymy się latac ;) [url]http://img805.imageshack.us/img805/3485/20130413081504.jpg[/url] -
[quote name='ania shirley']Chrupaly cokolwiek. Buldozki tak lubią. Mój schrupal kiedyś 49 kamyczkow- tak wykazał rtg. Plastik chrupal, drewienka... Im mniej jadalne tym lepiej. Na szczęście z wiekiem mu przeszło... Zdecydowalam się ma buldoga, no wszyscy mówili ze sa takie jak mysza1 opisuje. Te które poznalam wcześniej też były łagodne...Tylko mój furiat...[/QUOTE] jak to się mówi mamy takiego psa jakiego potrxebujemy a nie takiego jakiego chcemy widać ty potrzebujesz furiata ;)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Zgadzam się z Tobą 3x, ale to nie było tak, że niefrasobliwie otworzyli drzwi... Wcześniej zatrzymali się i wyprowadzili Atosa na smyczy oboje. Ten drugi raz, trudno powiedzieć nawet dlaczego się zdarzył, może Pan był bardzo zmęczony prowadzeniem samochodu i musial się zatrzymać... Pani Grażyna spała, a Pan zatrzymał się, wysiadł i zanim otworzył drzwi Atosowi, którego miał złapać za obrożę, uchylił leciutko bagażnik. To była mała szpara i w jednej sekundzie doskoczył tam Atos i jakimś cudem przecisnął się przez tę dziurę:-( Ja wiem, rozumiem, co chcesz napisać. Moje tymczasy podróżują zawsze przywiązane i przed uchyleniem drzwi z mojej strony mam smycz w ręku i dopiero potem zaczynam ją odwiązywać. Tutaj stało się coś nieprzewidzianego przez Państwa... [/QUOTE] Ewa ja nie oskarżam napisąłam moj pkt widzenia i moje odczucie różnie się zdarza ważne, żeby Państwo uważali i tyle :) z tego co pisałaś sa rozsądni :) i myślę, że nie narażą się po raz kolejny na taką sytuację i będa uważac podwójnie albo i bardziej -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Kochane, nawet nie wiecie, jak bardzo potrzebuję wiedzieć, że nie tylko dla mnie był kimś ważnym... Kiedy dowiedzialam się, że cała Rodzina jednogłośnie podjęła decyzję, że to przyjaciel Atosa zostanie członkiem ich Rodziny napisałam jej, że Atos ze swojej chmurki uśmiechnie się do nich, bo to był pies całkowicie pozbawiony agresji do innych zwierząt, a swojego przyjaciela bardzo lubił. Znowu lecą mi łzy, choć myślałam, że wszystkie wypłakałam. Płaczę z żalu za tym cudownym psem, ale też ze wzruszenia, że tyle dusz poruszył jego los, że nie był nam obojętny, że był kochany...[/QUOTE] Ewa Atos był ważny na dogo jest wiele bid ale sa niektóre psiaki które szczególnie się zapamiętuje i siedzą gdzieś tak z tyłu głowy może się nie udzielałam na watku Atosa ale właśnie Atos siedział mi gdzieś tam z tyłu głowy a takie psiaki u mnie to mogę na palcach dwóch rąk policzyc ;) co nie zmienia nijak faktu, że Państwo muszą uważać bo to co zrobili było nieodpowiedzialne przecież jechali we dwójkę i jedno mogło trzymać Atosa za obrożę my tak robiliśmy z Bronkiem, nawet jak był u nas i go znaliśmy a może dlatego, że go znaliśmy ;) zazwyczaj ja wkładałam rękę przez kratkę i go trzymałam za obrożę zanim Grem nie otworzył bagażnika i nie zapiął smyczy co nieraz skutkowało obdarciem skóry bo te oczka w kratce jakies takie małe ;) to samo z założeniem obroży fakt że Atosowi w niczym by nie pomogła ale odpowiedzialne to to nie było mam nadzieję, że Państwo będa postępowac uważniej bo z tego o piszesz to rozsądni ludzie stało i szkoda nawet bardzo miło, ze się nie zrazili i inny psiak znalazł u Państwa dom :) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
3 x replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Dziękujemy za podtrzymywanie na duchu! :) Dzisiaj na pewno lepiej się czuje, widzę po niej. Inaczej oddycha, jest kontaktowa, i na pewno mniej boli niż wczoraj. Na histopatologię trzeba czekać dwa tygodnie, ale ja się trzymam tego, że guzy nie były złośliwe, i wszystko będzie w porządku. Nie biorę pod uwagę innej opcji.[/QUOTE] mala czarna przeciez inaczej byc nie może :) btw nie ma to jak wiedziec co i gdzie na dogo :oops: -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Kamili suczka miała wczoraj operację, więc pewnie Kama nie miała głowy do innych spraw.[/QUOTE] o masz nie wiedzialam a kilka dni nozilam sie z zamiarem odszukania watku Kostki i zapytania no i odszukalam rychło w czas :oops: -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kamila i co u Kostki? były te badania? juz po świętach -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'][quote name='AnkaG']No Tazziu na nudę nie może narzekać :evil_lol:[/QUOTE] No nie może... az mi go zal :splat:[/QUOTE] ech, znamy to znamy większy cierpi przez nadgorliwośc małego ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']I co ile zamierzacie go awansować na kolejny stopień? Co 5 kilo? I co będzie po Gamoniu? Generalissimus? ( [B]wiadomo, że z rzeczy na [B]G [/B]najwyższym stopniem jest Gjalpo,oczywiście[/B])[/QUOTE] tylko co będzie jak nie urośnie z niego tybcio a kaukazik jak Fredzio? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Jeszcze jest: Gówniarz, Gangrena, Gapa, Gnida, Grzebieluch, Gryzoń... i jeszcze parę innych by się znalazło :D[/QUOTE] i Gggg.. Klunio tez jest na G ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
inka, zadzwon na potockich (wet marysin) z tym czipowaniem oni nas za darmo zaczipowali niezależnie o tych darmowych akcji czipowania i to nie z miłości do naszych burków czy tym bardziej do nas ;) ot czipowali za darmo kiedyś mieli czipowanie za 30 zł w czwartki do 15stej Zora była tak czipowana -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jak urosnę będę tybciem jak mój tata :) [IMG]http://imageshack.us/a/img822/8726/20130407135012.jpg[/IMG] albo kaukazem jak mój Fredzio ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img835/7406/20130407005939.jpg[/IMG] bo buldogiem fr. jak Pepsi to nie chce być ;) ale bawić się z nia lubie :) [IMG]http://imageshack.us/a/img834/9954/20130407170111.jpg[/IMG] btw w weekend Klunio przekroczył granicę 25 kg :) więc oficjalnie ogłaszamy iż pokurczem nie jest i od teraz mówimy na niego Gamoń a nie Gnojek ;) :multi::multi::multi: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] [COLOR=#ff0000][B]PS.[/B][/COLOR] Czy ktoś mógłby poszperać, czy już Warszawa lub Mińsk Mazowiecki mają akcję darmowego czipowania...? Czy Fiprex można kupić i zakroplić samemu (nie pamiętam, jakim preparatem miał Kajtun robione u nas), czy tylko u weta?[/QUOTE] nas na potockich czipowali za darmo (Freda w listopadzie i Gamonia w styczniu/lutym) trzeba zapytać u wetów po prostu fiprex można kupić samemu i zakropić, bez problemu najtaniej jest na allegro ;) -
[quote name='mysza 1']Same piękności ;)[/QUOTE] żartowniś Ci się włączył widze ;) ale wiatry wieją pod warszawą aż Serdelowi uszy wygieło ;) [url]http://img16.imageshack.us/img16/476/80285158.jpg[/url]
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
ewa, tak ogromnie mi przykro :( -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']J Jeżeli to jest nowa lecznica w tym samym miejscu, to pewnie koleżanka nie będzie wiedziała, a jezeli tam była tylko jedna, to by raczej odradzała, bo to chyba właśnie ona na to miejsce i lekarzy narzekała. Jak się upewnię, to Wam też powiem. A jaki lekarz, to nie mam pojęcia, bo te informacje mam tylko z maila w krótkich męskich słowach... Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej, chociaz samo nazwisko lekarza chyba nie jest istotne...[/QUOTE] na Kijowskiej vetcardia to dr Niziołka jest. jakiś czas temu 'rozeszli' się z dr Sabą z Potockich (wetmarysin) i otworzył swoją przychodnię ale to jakoś w niedawanym czasie rok pewnie nie minał -
[quote name='Alicja']Bazylek liczył patyczki ;) [/QUOTE] ja to się zastanawiam co będzie jakto Bazyl wyciągnie najkrótszy ;) zazwyczaj taka osoba przegrywa tylko co? Bazyl żarcia nie dostanie? jak tam Bazylowy siusiak i stawy ?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Nie o WAS tylko o nich...czyt. Fred i Gnojek!!! No bo to pierdoły są przeca :loveu: pewnie wasz imidż na tym ucierpiał, że tak napisałam, ehhh...zawsze coś nie tak Ziutka zrobisz :mad:[/QUOTE] luzuj mała posłanie idealne kupiłas a i i sami też pychota były ;) a przynajmniej na takie wyglądały i psy się nimi zachwycały bo ja osobiście wedzonych im nie podjadam ciacha to co innego zdarza się a i owszem ;) więc nie jest z Toba tak źle ;) btw nasz imidź to by dopiero ucierpiał jakbyśmy my się przyznali że to pierdoły więc wybacz ale tak czy siak musimy zaprzeczać :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nic pisać nie będziemy Ziutka nas obraża na innych wątkach pisze o nas "Bo to są pierdoły" dobra niech i tak będzie, że pierdoły i że niepiśmienne na dokładkę o ! -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Bo to są pierdoły :evil_lol:[/QUOTE] phi :obrazic: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
jakby ktoś coś i ten tego to duzi panowie mają swój wątek własciwie to Fred ma no a Gamoń jak to Gamoń na krzywy ryj się załapał ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page186"]-watek Freda - klik - [/URL] a wracajac do Sepi to nie czytając całego wątku a li tylko koniec coś mi się ubzdurało, ze Sepi jest jeszczewystraszona a tutaj nic luz blus i uwielbia śnieg tarza się po mistrzowsku ale tutaj Grem musi podłożyć jakąs muzę pod filmik bo komentarze nasze nie nadają się do publikacji ;) czyli pewnie za tydzień coś się pojazi biorąc pod uwage, że Grem nie zna wątku Sepi ;) super że jedzie do domku będzie miała inka miejsce na kolejnego tymczasa mam tylko nadzieję, ze słuszniejszej wagi ;)