-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Ooooooohhhhhhh, ahhhhhhhhhhh alez cudowni :loveu::) To zabieranie zabawki znam :)[/QUOTE] a my nie ;) to byłó jednorazowy wybryk zdjęcia jutro :) dzięki za głosy na agę później będe się chwalić ze znam miskę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Nie ma równo, bo ma nierówno... :siara:[/QUOTE] :mad: zrozumiałabym gdyby to się tyczyło Zająca Poziomki a nie Krasnala Hałabały :angryy: [quote name='4564XS']Skąd ja to znam.:cool3: Nasze psy są zapewne bliźniakami jednojajowymi. I jak postrzygę swojego lwa obronnego i Wam po cichu podmienię na Fredzia to się nic a nic nie kapniecie:bigcool:. Gwarantuje że nie będzie dużej różnicy. Ich oddanie do opiekunów jest wyjątkowe[/QUOTE] jak podstrzyżesz to wrzuć fotę :) na zamianę nie ma co liczyc tą nasza piękną tłustą dupcię rozpoznam wszędzie :) tęskniliście ? [video=youtube;JYHa5JtSlt0]http://www.youtube.com/watch?v=JYHa5JtSlt0&feature=youtu.be[/video] ochy i achy zbędne ja wiem że są rozkoszni :) i mega energiczni :evil_lol: ps. głosujecie na Agę? -
[quote name='Rozeda'][B]3x[/B]- na stronie schroniska jest Sinti ale to chyba nie ta [url]http://schronisko.avx.pl/images/djcatalog/img_7706.jpg[/url] podobna jest jeszcze Aza [url]http://schronisko.avx.pl/images/djcatalog/img_3165.jpg[/url] Proponuję wysłać zdjęcie z zapytaniem na schroniskowego maila: [IMG]http://schronisko.avx.pl/images/stories/adres mailowy schroniska.png[/IMG][/QUOTE] poszukam lepszych zdjęć suni i wtedy wyślę maila dzięki za namiary
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='4564XS']Jeżeli powiem że zapodane fotki są bardzo fajne to będzie banał:lol:[/quote] bo my fajnych modeli mamy ;) [quote] Ale tego nie powiem, tylko wyskoczę z podstępnym pytaniem tyczącym tego łysego;). Czy jak jesteście z Fredem na spacerze to on objawia swoje zachowania obronne, tzn czy jest gotów Was bronić w przypadku czyjegokolwiek ataku? Bo podejrzewam (dobrze kombinujecie że dalej nie będzie miło) że co najwyżej oblizał by Wasze poobijane facjaty:crazyeye: Dla ułatwienia odpowiedzi dodam że mój misio na pewno nie narażał by swojego zdrowia dla mnie. Też jest psem po przejściach.[/quote] jakie zachowania? obronne ? Fred? nie to Prodziak objawiał zachowania obronne jak go kiedyś 3 psy goniły to się chował za Freda i wtedy Fred robił za mur obronny ;) a tak poważnie to jak to jeden pan mi kiedyś na spacerze stwierdził najpiew się mnie spytał czy pies łagodny potem sobie sam odpowiedział, że w sumie nie musi być 'groźny' bo i tak pewnie nikt się nas nie czepi jak z nim jesteśmy ;) na szczęscie nigdy nie było sytuacji że ktoś nas atakował i mam nadzieję, że nie będzie :) jak również mam nadzieję, że jakby przyszło co do czego to Fred by odgryzł cośtam atakującym ;) a na pewno by się na nich albo na cokolwiek rzucił jakby do nas strzelali ;) całkiem możliwe że Fred tarzałby się ze śmiechu jakbyśmy zaczęli uciekać ;) bo ucieczka (w sensie przyspieszenie Freda na naszą prośbę) i Fred todwa przeciwne bieguny ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img211/3695/m20130501113654.jpg[/IMG] [quote] [B][COLOR=#3E3E3E]ups po raz drugi[/COLOR] [COLOR=#3E3E3E]Fredzio nie ma uszków [/COLOR]:-( [/B]Nie ma uszków? to jak mówicie do niego " choć Fredziu masz tu kiełbaskę, kosteczkę" to co w języku migowym?:lol: Ale on ogon ma, bo widziałem to tam proszę go ode mnie drapnąć. Trzymajcie się cieplutko.[/QUOTE] nie ma uszków ale ma węch ;) ostatnio nawet dwa razy usiadł przy dawaniu smaków pewnie się po prostu zmęczył ;) edit. Grem twierdzi, że mógłby nas bronić bo jak spotykamy dziki to Fred mówi im dobitnie co o nich myśli :) edit dwa. Fred nie z tych co liżą facjaty poobijane czy nie ;) chociaż ostatnimi czasu udało mi się go dwa razy cmoknąć w nos wnioskuję zatem że im częściej będzie Fred siadał tym więcej buziaków mu skradnę ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a szyba niestety ... jeszcze nie wprawiona bo cena nowej szyby nie była już tak zabawna jak ta sytuacja i Ojciec zamówił [B]uzywana[/B] - czekamy az przyślą[/QUOTE] czyli z takiego auta gdzie żona właściciela rzucała ciut większym kamyczkiem i z drugiej strony i oprócz szyby poszło jeszcze pół auta? ;) a poza tym odrzucić na miejsce tokażdy umie a tylko nieliczni umieja tak w szybę jak Twoja mama ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Prodziak mial wrażeń coniemiara ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img689/741/m08dsc06960.jpg[/IMG] aż w końcu padł ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img534/7154/m10p1060366.jpg[/IMG] a miody pitne to tam takie kapitalne sprzedaja że następnego dnia nie wszyscy byli w stanie prowadzić ;) ;) kapitalnośc miodów potwierdzają nawet aniołki ;)[COLOR="#D3D3D3"] (upadłe lekko ;)) [/COLOR] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/6826/m11dsc06947.jpg[/IMG] cdn. kiedyśtam ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
spacerujemy po skansenie : [IMG]http://imageshack.us/a/img534/9484/p1060351h.jpg[/IMG] i oglądamy róznorakie ule: [IMG]http://imageshack.us/a/img23/5305/mmm20130430130751.jpg[/IMG] niektórym szczególnie spodobał się ten ul: [IMG]http://imageshack.us/a/img694/4497/m09dsc06963.jpg[/IMG] a niektórym ten szyld: [IMG]http://imageshack.us/a/img547/3081/mmmdsc06971.jpg[/IMG] niektórzy byli znudzeni opowieściami co też pszczólki robią w ulach i odpoczywali: [IMG]http://imageshack.us/a/img62/904/p1060359c.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Słyszałam, potwierdzam ! ;) Myślałam, że to któreś z Was sapie ;)[/QUOTE] tja dokladnie to myślałaś że to ja Ci sapię ;) [quote name='inka33']No, i wreszcie pamietam, żeby zapytać! :D o to znaczy: "widzani"...? :-o[/QUOTE] to znacz tylko tyle, że ja popełniłam tradycyjną litterówkę (znaczy zjadłam "i") w tytule pierwszego postu co bardzo uczynny tajemniczy ;) mod przekopiował jako tytuł watku tytuł pierwszego postu zmieniłam i stwierdzilam, że nikt nie czyta uważnie tytułu i temu już nie męczyłam moda o poprawienie tytułu watku :) wy nie wiecie a ja wiem, ze z racji osiągnięcia prawie pół roku zycia Prodziak osiągnął wagę 30 kg :) prawie, tzn na naszej wadze osiągnał ale zaraz Grem napisze że nasza waga zawyza o 1 kg (chciałabym coby i o 10 zawyżała :evil_lol:) tak więc z okazji prawie półrocza mamy prawie 30 kg :multi: towarzystwo na wycieczke zapakowało się samo :) więc ruszamy [IMG]http://imageshack.us/a/img18/7108/m02dsc06929.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img42/1601/m03dsc06930.jpg[/IMG] i dojechaliśmy :) [IMG]http://imageshack.us/a/img153/7333/m0120130430125306.jpg[/IMG] a tam sielanka: [IMG]http://imageshack.us/a/img824/9802/m04dsc06933.jpg[/IMG] i masa pszczółek ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img259/5834/m05dsc06938.jpg[/IMG] i oczywiście nasze chłopaki :) [IMG]http://imageshack.us/a/img855/4273/m06dsc06946.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']W SAPie pracowała moja znajoma :D [url]http://www.sap.com/poland/index.epx[/url][/quote] aa tam znajomą się chwalisz ;) Fred SAPie ;) i Gamoń SAPie ;) a Romuś jak SAPał ;) gusia nawet przez tel słyszała ;) [quote] A Fred wygląda... intrygująco. Dlaczego nie zrobiliście (tzn. pani w zielonym ;)) go na równo?[/QUOTE] na równo? w sensie z głową? przecież wtedy nie przypominałby ...... [IMG]http://imageshack.us/a/img515/6757/629599aaa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/4015/mdsc06914aa.jpg[/IMG] a dzisiaj na porannym spacerze odbył sie strajk synchroniczny ;) Fredzio udawał, że nas z Gamoniem nie zna i schował się w krzaczek Gamoń stwierdził, że sam dalej nie idzie i tak se stałam na środku chodnika aż się chłopaki namyśliły, że jednak w domu najlepiej ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img248/8598/dsc01484q.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']To łogolone futerko to chyba musi być bardzo miłe w dotyku, prawda?[/QUOTE] Fredzio wogóle jest milusi nie tylko w dotyku :) milusi i delikatniusi i pewnie temu musiał wraz z Prodziakiem władaować się na koce ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img96/6338/m00520130430183924.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img705/5347/m00420130430183922.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/103/m00320130430183745.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img404/455/m00220130430183744.jpg[/IMG] tutaj chyba ktoś z nas zwrócił im uwagę bo pokazali nam języki ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img547/2082/m00120130430183742.jpg[/IMG] -
[quote name='darunia-puma']oj boże drogi przecież mogły jej pójść stawy!!! ale dokładnie inny pies jest przepiękna uwielbiam rottki ;-)[/QUOTE] no właśnie po wizycie u fryzjera przypomina rotka natomiast z pierwszych zdjęć a dokładnie z tego : [url]http://img842.imageshack.us/img842/3428/11050027832571329418.jpg[/url] skojarzyła mi się z bernem (wiem wiem umaszczenie inne itd ale jakoś tak z układu pyska mi sie skojarzyła) ściema a nie żadna metamorfoza następnym razem postarajcie się dobrac bardziej podobne dosiebie psy :evil_lol: a tak poważnie to mega zmiana :) gratuluję :)
-
[quote name='Pipi']Prosze powiedziec mezowi, ze nie ma czego sie bac i trzeba jak najszybciej to zrobic. Nie ma sensu czekanie jesli zostal zakwalifikowany do operacji. Czas szybko leci i nie zaluje, a wrecz przeciwnie. Ja akurat sie meczylam i bolalo dosc dlugo, ale kazdy czlowiek inaczej reaguje i moze mąż po operacji wcale nie bedzie odczuwal bolu. Ze mna na sali lezala pani, ktora miala bardziej skomplikowana operacje, a obudzila sie z narkozy i wcale ja nic nie bolalo, oprocz lekkiego szczypania w miejscu naciecia. Poszla do domu po 4 dobach. Ja tez juz zapomnialam o wszystkim i nawet dzisiaj pierwszy raz pojechalam juz sama autem. Jeszcze chodzenie zbyt dlugo mi dokucza, ale jak sie zmecze odpoczywam. Nosic nie moge workow, ale podstawowe rzeczy juz robie sama. Za tydzien juz zostane znowu sama. Mysle, ze sobie poradze. [/QUOTE] super że juz lepiej się czujesz :)
-
[quote name='mysza 1']Ale do obcych nie podejdzie, od mnie wzięła smakołyk tylko raz i to z trudem. Jedyne wyjście to adopcja "w ciemno"- ktoś ją weźmie a ona będzie musiała to zaakceptować i pewnie tak będzie. Tylko ludzie kontaktowych psów nie chcą a co dopiero takich... ;( No ale może...[/QUOTE] mysza ale pamiętaj, że sa tez wyjatki ktore ciesza sie gdy psy nie są za bardzo kontaktowe ;) i może na kogoś takiego trafi Sisi :)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'] [url]http://images10.fotosik.pl/4063/e2228b58cdc973dbmed.jpg[/url] My też tak umiemy :cool3: [url]http://images10.fotosik.pl/4063/fd670c4e85b8e388med.jpg[/url][/QUOTE] smiem twierdzić, że wy to robicie lepiej ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] A i chyba nie pisałam :) Idefix waży 9,70 kg :) praktycznie 2x wiecej niż jak go brałam:)[/QUOTE] no kawał psa :evil_lol: raptem kilogram więcej od Prodziaka gdy my go braliśmy :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img197/3721/mdsc06911.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/2131/mdsc06914.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img836/5307/mdsc06915.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img96/6164/mdsc06917.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/1082/mdsc06918.jpg[/IMG] olaboga to dopiero zdjęcia z dwóch pierwszych dni dobrze ze dwa ostatnie dni była srednia pogoda to i zdjęc mniej będzie ;) btw. Prodziak jest uroczy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img62/5990/mdsc06904.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/8534/mdsc06905.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img705/4337/mdsc06906.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/1251/mdsc06907.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img818/1126/mdsc06910.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Gośka padłam, u mnie też SAP, ale większości z poza łatwiej skumać SSP, dlatego tak napisałam :eviltong: A głównie u mnie SUGi :) Myślisz, że do zimy tak całkiem na długo porośnie? To pierwsze golenie biedaka ?[/QUOTE] luzik chcialam się podroczyć sama używam SSP bo SAP jeszcze w jakimśc zarządzaniu czy hu wie gdzie występuje zależy kiedy zima przyjdzie ;) jak o czasie to powinien odrosnąć ładnie Michaś odrastał [IMG]http://imageshack.us/a/img268/3442/mdsc06887.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img844/2198/mdsc06899.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img42/887/mdsc06900.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img38/1223/mdsc06901.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Zaraz idę pod gminę - nie macie w planach spacerku...? Jak tak, to puść mi proszę sygnał, bo przez telefoniczne perypetie :mad: chwilowo nie mam n-ru Twojego...[/QUOTE] ups nie byliśmy :oops: [quote name='4564XS']Wielkie dzięki za te informację.:ylsuper: A teraz do drapanie za uszkiem Freda marsz!.:lol: Pozdrawiam[/QUOTE] ups po raz drugi Fredzio nie ma uszków :( [quote name='Florentynka']Nie. Przyjęłam taktykę, że jak ktoś do niego wyjeżdża z "daj łapkę" to z miażdżąco pogardliwym spojrzeniem cedzę przez zęby " od podawania łapek to tu są parówy, Jego Wysokość zniżał się nie będzie". A poza tym staram się publicznie nie wydawać poleceń, których mój pies mógłby nie posłuchać. Ograniczam się do "leż sobie". Foty super, poużywały sobie psiska![/QUOTE] nas wczoraj w lesie dziecko zapytało"Dlaczego pani nie pusciła swojego pieska?" (chodziło o Freda) w tym czasie Gamoń ganiał z sunią 4-miesięczną i z wescikiem (piesek pytającego dziecka) grzecznie wytłumaczyłam dziecku że wracając ze spaceru chcę wrócić z psem a nie z samą smycza ;) wescik nie suchał się Państwa nic a nic, w końcu przybiegł na wołanie i w nagrodę dostał .... w dupę klapsa już widze jak następnym razem leci do niej w podskokach :diabloti: [quote name='Ziutka']Sie nic a nic nie odzywam...przytkało mnie i tak patrze i patrze na te fotasy :) Gosia, dawaj jeszcze jak masz, piękne widoki (na psy i krajobraz łoczygwizdek ;) )[/QUOTE] ja bym zdjęc nie miała ? ;) mam a i owszem potem wstawię ;) [quote name='gameta']Miejsce rewelacyjne - a i nazwa w zasadzie moja branżowa - dla niewtajemniczonych: ROP - ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy w systemie SSP (sygnalizacji pożaru), znaczy na co dzień używam słów "rop" i odmieniam w różne formy, także "ropa" :evil_lol: Mi się wizualnie nie zgadza łysy kaukaz :shake: Myślicie, że szybko odrośnie?[/QUOTE] gameta ty mnie nie powokuj nie, nie, nie ja protestuję to moja branżowa nazwa i wcale nie dotyczy SSP a SAP czyli [COLOR="#D3D3D3"]system alarmu pożarowego[/COLOR] ;) to chyba kiedyś giertych wpadł na pomysł żeby ropy montowac wysoko :evil_lol:, coby dzieciaki na durno w szkole nie naduszały ;) się ogarnę i zapodam jakieś foty a wy w tym czasie mozecie zagłosować na agę nie wiem jak wy ale ja jeszcze żadnej miski nie znam jakoś się nie zdarzyło a teraz mam szansę ;) tyle że muscie na nią głosowac ;) [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"]- klik [/URL] do zimy Fredzioch odrośnie już widac jak odrasta :) poza tym przy strzyżeniu wyszły mu niespodzianki na dupsku a teraz jak skóra oddycha to mu sie ładnie wygaja także nie ma tego złego :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Tazzzio miał nierozpsuzczalne, ale wyjete bez stresu najmniejszego;) Z tym kaganem to szkoda gadac naprawde;) Psy dobrze ;) Fix głodny jak choelra b owczorajc ały dzien głodny a dzis tylko snidanie;) zaczał sie intereesowac co tam ma. w dzien łazi bez kolnierza na noc załozylismy ;) [B]Tazzio jak Tazzio. udaje ze go łapka nie intresuje a potem nagle skarpeta mokra - dzis fioletowa[/B] :)[/QUOTE] może to Fix mu sie skarpety dobiera ? u nas tak było, badndaż Fredowi Prodziak ściągał ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='4564XS']Mam pytanie techniczne dotyczące postrzyżyn Freda. Czy przed strzyżeniem był kompany, oraz czy leżąc na trawie, ziemi bez swojego futra nie przeziębia się. Ciekawi mnie to gdyż zamierzam ulżyć na lato swojemu psu też OK. :lol: A korzystając ze sposobności to powiem że fantastycznie prowadzicie ten wątek.:bye:[/QUOTE] Fred był strzyżony na sucho kąpany był po strzyżeniu i potem suszony i docinany (jakieś drobne poprawki) co do przeziębiania to na wyjezdzie wręcz szukał cienia, układał się na betonie/trawie w cieniu ale jednego dnia jak luneło i ziemia była bardzo mokra i ogólnie się ochłodziło o Fred straznei zwijał się w kłębek ale twardo leżał na dworze ściągneliśmy go do domu gdy nadal twardo leżał na mokrej ziemi ale zaczał dygotać i tą jedną noc przespał pod kocem w domku ;) (pozostałe też w domku) teraz jak z nimi chodzimi do lasu to tez szuka cienia i tam zalega u Biafry część kaukazów tez była strzyżona na lato - pamiętam podmiankę Bacy który po strzyżeniu okazał się zupełnie innym psem z wyglądu :) nie sądzę aby im to przeszkadzało jakoś czy coś w ten deseń wręcz przeciwnie Fredowi jest lżej i trochę 'odżył' Fred nie był obstrzyżony na całkiem łyso był cięty 'siódemką' więc chyba na 7 mm wiem, że to niewiele włosa ale zawsze to nie całkiem łyso ;) dostojny Fred [IMG]http://imageshack.us/a/img818/2995/mdsc06890.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img836/2581/mdsc06893.jpg[/IMG] i Pędziprodziak ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img707/6866/mdsc06891.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img96/2836/mdsc06892.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img201/6190/mdsc06913.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
pooglądałam sobie i mi wychodzi, że beżowych nie zabieracie na wyprawy nadwodne no chyba że tak się w tło (piasek) wtopiły że nie widzę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Cudowne miejsce :). Chyba będziemy się bić o miejsca :diabloti:. A nie wiesz czy w wakacje maja wyższe ceny? Pewnie tak ;).[/QUOTE] nie sądzę aby w wakacje było drożej niż w weekend majowy ;) naprawdę fajne miejsce na odpoczynek i robienie nic ;) góry - bez szaleństw bo to takie góry ale np do muzeum pszczelarstwa w Stróżach - można z psami nad Klimkówkę - można z psami do skansenu w Szymbarku - można z psami nigdzie dalej się nie wybieraliśmy bo w planach mieliśmy nicnierobienie ale nie do końca się udało :evil_lol: a zdjęcia będą potem ;) edit. po górach tez można z psami tylko trzeba miec psy odpowienie ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Dziś kolejna rocznica zagnieżdżenia szarej parówy. Ja to traktuję jak parówie urodziny, bo jej szara osobistość zaczęła przecież zupełnie nowy etap w życiu. Tort będzie jutro. W każdym razie, mimo że ostatnio zaniedbałam opowieści o parówie, to pozostaje ona naszą niezmiennie kochaną i niezmiennie upierdliwą i bezczelną parówą, jest tak samo cudowna jak wtedy, kiedy do nas przyjechała, [B]tylko jeszcze młodsza i jeszcze piękniejsza.[/B][/QUOTE] typowa kobieta ;)