-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
kamila u nas chłopaki zaczeły się razem bawić dopiero po chyba dwóch tygodniach mieszkania razem ;) także nie stresuj się, żę Foka jeszcze się nei integruje z kolegą :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']kcem fotki...Gnoja i Freda oczywista oczywistość[/QUOTE] będa :) w weekend :) mamy nowe powiedzenie "po nitce do Gnojka" no każdego jednego dzierganego kubraka się czepi ;) oo nowe kolorowe niteczki ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img831/4968/20130318210557.jpg[/IMG] fajneeee ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img4/5177/20130318210617.jpg[/IMG] edit. Klunio skończył 4 miesiące i waży 21,50 kg :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: :drink1: :cunao: :drink1: :cunao: :drink1: :cunao: :drink1: :cunao: -
[quote name='agucha007']byłoby super, gdyby hotel znalazł kogoś... oni chyba w tej chwili najlepiej wiedzą jaka osoba powinna zająć się donaldem :)[/QUOTE] może się udac z takim znalezieniem coś kojarzę że od nich poszedł do służb mundurowych jeden rotek co właśnie był teoretycznie nieadopcyjny miał nawet gdzieś swój wątek ale nie znajde już teraz
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Nawet jeśli pies kiedyś schronowy i z historią na dogo- i jeśli na jego leczenie- nawet wtedy nie można?[/QUOTE] [quote name='obraczus87']Nie wolno. Niestety. Kamila pamiętasz jak Aga z Ząbek chciała zrobic bazarek dla Lapiego z Klembowa?? A ile wtedy osób z dogo się rzuciło na Nią... Może byc zorganizowana zbiórka pieniędzy, ale bazarków nie wolno robić.[/QUOTE] marta ma rację nie wolno bazarkowac na psy w DS można liczyć na dobrowolne wpłaty Kamila ciśnij ich o zdiagnozowanie psa nie znam ludzi i ciężko mi się o nich wypowiadąc ale dziwne to jest moze trzeba z nimi pogadac szczerze w sensie czego od Ciebie oczekują czy szukania domu dla Kostki - to tutaj nie ma co biadolić tylko trzeba wziąć dupę w troki i pomóc choćby zdjęciami (z ich strony) czy poprowadzenia za rączkę przez diagnoze może oni nie wiedzą jak się maja zachować? co gdzie i jak po kolei czy coś w ten deseń? edit. mam tylko nadzieję, że nie oczekują ze wyskoczysz z kasy na diagnozę/leki przy ich zerowym zaangażowaniu a oni potem dlaj będa cieszyc się Kostką jak gdyby nigdy nic ... do nastepnego załamania zdrowotnego Kostki edit dwa: dział "mają dom ale potrzebują pomocy" -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/forums/1129-Mają-dom-ale-potrzebuja-pomocy"] klik[/URL] po mojemu bazarków na 99,9% robic nie można w dziale bazarkowym ale może warto zapytać czy można w tamtym dziale zrobić bazarek -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']A gdzie ten wątek? Daj linka plizzz[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/181427-Kostka-nareszcie-znalazła-swoje-miejsce-na-ziemi!!!-[/url]) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kamila czyli teoretycznie jakby zabezpieczyli teren (w sensie pokoj) to sama padacza nie zagraża życiu? kurna nie mialam nigdy psa z padaczką i nie wiem jak to jest może i obie jestesmy dziwne ale ja też tysiąc razy bardziej wolałabym mieć powiedziane wprost: nie radzimy sobie, znajdz jej nowy dom a nie takie niewiadomoco sory ale nie uwierzę, że ktoś ze względu na psa nie może/nie chce podjąć pracy co do nerwicy może jakaś wrażliwa właścicielka jest nie wiem dziwne może oczekiwali, że skoro nadal interesujesz się Kostką to zaproponujesz zasponsorowanie badań? ale do tego też bym inaczej podeszła daj znac czy w końcu zrobia jej te badania -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kama nie znam sie ale powiedz mi co się dzieje jak Kostka ma atak ? tzn jak duże jest zagrożenie jej życia wtedy jesli zostałaby sama? może i ja dziwna jestem i mam dziwny tok rozumowania ale jakoś kupy mi się nie trzyma wpływ ataków Kostki na zdrowie M i niemożność podjęcia przez nia pracy -
[quote name='mysza 1'] Dzięki, poproszę foty pociętej ;)[/QUOTE] może być zaszyta ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='*anusia&ajlu*']obejrzałam wszystkie fotki, molosy są takie bajeczne, ogrom futra, stoicki spokój, ich chwile entuzjazmu na spacerach poprostu bajka :loveu: moje chińczyki przy nich to prawdziwe ADHDowce :evil_lol: ich jest wszędzie pełno ;) [B]kiedy będzie już ciepło chce poznać je[/B] :) ps. moja mama zobaczyła Freda na łóżku mówi z przerażeniem...ALE OGROMNY...albo łóżko takie małe hahaha[/QUOTE] znaczy ze jak zimno to nie są na tyle atrakcyjne dla Ciebie, żeby chcieć je poznać? ;) wczoraj Gnojek miał zagwozdke ciężko mu szło zaskoczenie na spacerze że idzie nań sam, bez Freda siedział Gamoń i się wpatrywał w klatke schodową jakby na obajwienie Freda liczył ;) no niestety Fred sie nie objawił :diabloti: bo w tym czasie namiętnei konsumował swoją porcję żarcia na spokojnie za to objawił się cocer spaniel czy coś w ten deseń i można z nim było pobrykac co tez Prodziak uczynił :) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Nie wiem jak dużo osób jeszcze to zagląda, i czy nie usunęło wątku Kosteczki z subskrypcji, bo przecież od adopcji minęło sporo czasu [B](2.08.2010 r.)[/B], ale....... wczoraj byłam u Kostusi i nie wiem jak mam to powiedzieć, napisać, co na dzień dzisiejszy myśleć (za to dokładnie wiem co myślałam wczoraj), ale [B]muszę liczyć się z tym, że Kostka będzie potrzebować nowego domu[/B] :( [/QUOTE] jak to , Kama? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika'] a że Fredzioch, Gnojek (czy jak wołacie na niego przy ludziach Prodzidżi, nie wychodzi Wam czasem Prodiż?) [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cd/Remoska_Grand_Teflon.jpg/250px-Remoska_Grand_Teflon.jpg[/url][/quote] alez oczywiście że czasem tak na niego z premedytacja wołamy :) Prodidżi, Prodiż, Prodzik ;) czasami na spacerze jest Prodzik i Fredzik ;) [quote name='mmmonika'] a że Fredzioch, Gnojek, mój Szkud i inne molosy najwspanialsze są na świecie, oto mój hołd dla nich na własnej skórze przez ponad 6 godzin dłubany i krwią okupiony Moim skromnym zdaniem kwintesencja molosa została zawarta: [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/157066_519845978053451_1697661724_n.jpg[/url][/QUOTE] auć, od patrzenia boli ;) jak zaczerwienienia zniknął nie będzie bolało :) ale niuf jak ta lala :) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Ale szczeniaczki to chyba tak mają ... ? :hmmmm: A im większy to chyba mniej powierzchni czystej po powrocie do domu. A jak już są dwa gabarytowo wielkie to sodoma i gomora :roll: [/QUOTE] mają dlatego nigdy więcej szczeniaka ;) wczoraj Gnojek wytrzymał cały dzień bez wpadki kupowej w mieszkaniu wytrzymał od spaceru do spaceru po czym o 23 z minutami, jakies 5-10 min po spacerze na którym sie wysrał - nasrał w mieszkaniu :diabloti: poka mamuty ? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
malawaszka jak masz bazarki skopiuj sobie co kto licytuje w temacie szczeniaka, nigdy przenigdy więcej i nie chodzi mi o ustalanie hierarchi a o zaszczany i zasrany parkiet nawet nie chodzi o wyjebane w kosmos kwiatki ;) ostatnio zaczął sobie szafę otwierać i wytargał (dzisiaj) moje buty wogole wredas ma świra na punkcie sznurowadeł i papieru wszelaiego (gazety, zeszyty,ksiazki, ręczniki papierowe itd) ale za ten zaszczany i zasrany parkiet to bym :mad: -
[quote name='mysza 1']Znacie może kogoś kto mieszka we Włochach? Chodzi o sprawdzenie domu dla dziewczyn z innego regionu Polski.[/QUOTE] dorcia44 bea100 chyba tez albo jakiś taki podobny nick
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Rożnica między 1 3 zdjęciem ogromna!!! Wrzućcie ten zestaw koniecznie na metamorfozy![/QUOTE] juz tam jesteśmy ;) -
[quote name='ludwa']a czy Gremlin mieści się na poduszce?[/QUOTE] zbędne pytanie prosimy zadawac [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page180"]na wątku Freda[/URL] na tym łóżku jestem jeszcze ja ;) Grem robi zdjęcie mial do dyspozycji cała podłogę ;) jola-li - dziękujemy :)
-
[quote name='Nutusia']Gremlina? A ja myślałam, że... psich chłopaczków ;) :)[/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcia44']Witam się i doczytuję :p nie ukrywając że jestem chłopakami zafascynowana ,co za mordy :loveu:[/QUOTE] witamy :multi: -
[quote name='ludwa']a czyje to łóżko?[/QUOTE] Gremlina ;) ludwa nie czytasz nas uważnie, na watku juz kiedyś dyskusja nt. łóżka , materaca i koca na nim (zamienionego na pseudanarzutę) sie toczyła ;) o ile wogóle do nas zaglądasz :roll:
-
ee yy gameta mi kazała to i pokazuję Freda zdjecie z 2009 roku - schronisko w Boguszycach: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8351/fred001b.jpg[/IMG] potem była Fundacja "Zwierze nie jest rzeczą" DS zwrot z adopcji po połtorej roku hotel (bo brak miejsc w fundacji) DT który przemienił się DS ;) i teraz Fred wygląda u nas tak: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3636/20130316172721.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page146"]watek Freda - klik [/URL]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='4564XS'][B]Mistrz i jego uczeń.[/B] Wspaniała fotka. Pozdrawiam[/QUOTE] mamy nadzieję :) chociaż zostałam właśnie uświadomiona przez znajomą, że to przecież jest tak, że psy/właściciele są do siebie podobni więc patrząc na mnie i Grema oraz na Freda i Gnojka to zarówno wielkościowo jak i charakterologicznie podział jest jasny tudzież patrząc dalej jeśli to powyższe o tym upodabnianiu się jest prawda Gnojek na zawsze zostanie wredasem i złośliwym awanturnikiem mało tego będzie również materialistą :evil_lol: za to bez problemu dogada się z Fredem i ten tylko czasami będzie tracił doń cierpliwość ;) edit [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page139"]znalazlam jeszcze zdjecie Freda z 2011 roku z byłego DS[/URL] [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Fred20.jpg[/IMG] edit dwa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page126"]i zdjęcie z 2010 roku z sierpnia gdy byliśmy przejazdem u Izy[/URL] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6032/mp8130784.jpg[/IMG] no to chyba mamy przekrój zdjęc Fredzika :) -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
super wieści Kamila :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Jak nie przymierzając Łobuz z pustym puzdrekiem i dużą dupą ;)[/QUOTE] o mamusi, faktycznie może tak być :crazyeye: [quote name='Florentynka']To zestawienie robi wrażenie! Piękny, zadowolony z życia pies ( tym razem nie mam na myśli Gnojka. A' propos Gnojka - naprawdę zamierzacie go tak nazywać już zawsze? Przecież Prodiż to całkiem ładne imię ;) Gnojek nazywany Gnojkiem może się zemścić straszliwą gnojkowatością. )[/QUOTE] rozważamy jeszcze Gamonia ;) ostatnio jest 'dżordżem' albo 'kluniem' od kluska ;) ale luzik, przy ludziach wołamy go 'Prodidżi' ostatnio w lesie Pan stwierdził, że jeszcze z miesiąc a młody (Gnojek znaczy) będzie rządził na polanie ;) natomiast dzisiaj Fred robił za psiego terapeutę trafiliśmy w lesie na szkolenie boksia z 'narowistości' i ogólnego podjerania no i wszystkoolewczy Freduś pokazywał boksiowi jak ma się zachowywać ;) natomiast Prodidżi (bo przy ludziach ;) ) miał uciechę i ponad godzinę ganiania z innymi/pomiędzy psami z czego chyba najbardziej zadowolony był Fred bo do tej chwili nie zaczepiał Freda no jeszcze tak spokojnego Klunia nie widziałam ;) edit. i jak udaliśmy się z Fredziem na stronę celem wysrania go wziął i dziki spłoszył ech edit dwa. Grem mówi, że Prodiż ;) też był terapeutą a dokładniej to robił za 'pozbawiacza energii' ;) -
super że uśmiechnięty Wiórek znalazł swoich ludzi :) edit. szkoda ze nie trafiłam ;)
-
[quote name='mysza 1']Ostatnio moją głowę nieustannie zaprząta pewien pies i łapanki na niego... Masakra jakaś. Nie Fortuna, nie Foksik. Do adopcji mam: Pako, Fortunę, Foksika, Kirę, Megi, Herę, Pestkę, Murkę, Milkę zwaną Grandą i Dagą, Czarnuszkę zwaną Perełką, Nelę, Wiórka, Sisi, Kubusia, Pytona... W planie odłowienia 2. Trzymajcie kciuki. Nie wiem czy wszystkie wymieniłam, mogło mi coś umknąć :)[/QUOTE] połowy nie znam ale stawiam na Pestkę i Pytona a wogóle to co to za pisanie "nie Fortuna, nie Foksik" nie podpowiadamy aaaa i jak nie trafię to wpłącam dyszkę jak trafię to piataka ;) mysza poprzednie pieniązki dotarły? kto jeszcze dołączy do zabawy ?