-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='mysza 1'] Wszystko dobrze ;) Adopcje uwielbiam, nie lubię tylko głupich telefonów. Jeśli dzwonią fajni ludzie i znajdują się fajne domy, cudnie :) Nie chciałabym zapeszać ;) ale są tacy, którzy się pakują ;)[/QUOTE] o widzisz ;) a byłas gdzieś na majówce? i coś zgarnęłaś? czy posucha ? ;)
-
[quote name='ania shirley']A Mysza1 to powiedziała kiedyś , ze ktoś się zbiera???? Informuje , jak juz jest ktoś nowy na miejsce wyadoptowanego.....A o Pimpku to ja się wogole przypadkiem, niechcący, z innego wątku dowiedziałam!!!!!! Tajemnicza jest, jest jak niewiem ;)[/QUOTE] bo może ona lubi zbierac pieski i jak już nie ma wyjścia to wyadoptowuje ? znaczy jak sie wyadoptują to informuje ;)
-
[quote name='mysza 1']Wpadam zobaczyć co słychać ale nic nie słychać ;)[/QUOTE] to ty nam powiedz co słychac ;) ktoś się pakuje? czy zastój?
-
[quote name='maciaszek']Biedna Gaja :(. Trzymam za nią kciuki, mocno! A jaką wtedy miała narkozę? Wziewną czy dożylną? No wiesz... z tego, co kojarzę to akupunkturę robi się cienkimi igłami ;). Dzwoniłam dziś do weta. Pozostałe Bazylkowe badania krwi oraz moczu w normie :multi:. Teraz czekamy na wynik biopsji. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6aR2f05VluA/UXvIO16-ceI/AAAAAAAAEIw/i53j8i13pA8/s639/Kopia[/url] DSC_4838.JPG[/QUOTE] jak widac Bazyl czeka w mój ulubiony sposób ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']o matko!!! Aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa Mam nadzieję, że chociaż się na Was obraził...[/QUOTE] nie ;) przeciez to fenomenalny pies jest :) [quote name='inka33']Ło-ma-tu-lu.... naj-mi-lej-sza...! :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: CO WYŚCIE MU...?![/QUOTE] już pisałam, że to nie my tylko ta Pani w zielonym ;) [quote name='maciaszek']Ogolili Freda :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [url]http://imageshack.us/a/img839/6633/m20130426193739.jpg[/url] - nie dziwię się, że chciał się oddalić... A Gnojka też ogolicie?![/QUOTE] jak watek będzie umierał to i Gremlina i mnie obstrzyżemy ;) a Gamonia to może kiedyś jak urośnie bo on jeszcze do trzydziechy nie dobił ;) [quote name='Gremlin']1. Gnojek nie jest kosmicznie zadredzony 2. Z Freda nie dawało się wszystkiego wyczesać, wymyć, zobaczyć w jakim stanie jest jego skóra A tak poza tym, to zrobiliśmy Fredowi DOBRZE Doskonale widać, jaki jest zadowolony! :eviltong: [url]http://img29.imageshack.us/img29/5885/dsc06917p.jpg[/url][/QUOTE] dokładnie tylko jedno małe sprostowanie to mnie my a ta Pani w zielonym ;) ale jakby ktoś chciał zrobić nam i Adze dobrze to klikajcie na nią codziennie [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"]- klik - [/URL] tylko wiecie że kliknięcie nie wystarczy tam trzeba podac maila i odklikąc w linka w mailu nie przysyłają zadnych reklam, przynajmniej mi do tej pory zadnych smieci nie przysłali :) więc klikać codzinnie cobym mogła powiedzieć że znam miskę ;) [quote name='Ziutka']Ja pitole...opitolili Freda :evil_lol: Ostatnia fotka super, król lew i pies pluto :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='maciaszek']No normalnie lwa se zrobili :evil_lol:.[/QUOTE] [quote name='inka33']Widocznie im się znudził dziko-niedźwiedź... :D[/QUOTE] spacer, z naprzeciwka idzie matka z dzieckiem i dziecko rzecze: "ooo mama lew" po chwili się reflektuje i samo sobie dopowiada: "nie, to nie lew, to dzik" i to by było tyle w temacie Freda i jego podobieństwa do innych ssaków ;) [quote name='mala_czarna']Gocha, jak w zoo we Wawce będą mieli wolny etat w klatce z lwami to Fred jak nic zostanie przyjęty!! :evil_lol:[/QUOTE] etat etat :roll: Fred samym jestestwem mógłby zarabiać jako wolny strzelec a nie być uwiązanym na etacie ;) idę sobie przeglądać fotki z wyjazdu ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Gołodupca na DT???? Na wątki ostatnio nie mam czasu wchodzić, tyle tylko co w pracy, pewnie na bieżąco nie jestem :( [/QUOTE] nie, rezydenta napadł fryzjer ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page190"]- klik - [/URL] -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Będą!! A Ty wiesz, że on już bezjajeczny jest? :)[/QUOTE] nie wiem bo nic nie piszecie na jego watku i mi nie miga w subskrypcjach ;) a ja tez mam teraz gołodupca w domu ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Aaaa ... Fred goły i wesoły :mdleje: Ale obroże ... ma :hmmmm:[/QUOTE] obroża ma byc dla Gamonia ;) cały czas myslimy jaką na pewno taką oddającą jego charakter tylko nie umiem zwizualizowac sobie "upierdliwego i wrednego" wzorku ;) [quote name='lula2010']sliczne foty chlopakow :lol:[/QUOTE] dziękujemy :) [quote name='mmmonika']Ja się pytam co [B][SIZE=3]WYSCIE ZROBILI TEMU FREDU [SIZE=3]??????[/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE] jakiemu Fredu? tam nie ma Freda na zdjeciach tam jest jakis gołotłustodupiec ;) i to nie my to ta Pani w zielonym ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img24/8245/m20130426193014.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/3753/m20130426193021.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img839/6633/m20130426193739.jpg[/IMG] a poza tym nie wiem zupełnie co się czepiacie od dwóch dni wstawimy zdjęcia gołodupca a teraz nagle wielkie halo :eviltong: -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jak się pewnie domyślacie u Spajka nie byłam, ale pogoda na to nie pozwalała. Do Joasi mam kawałek drogi (niestety), a zdjęcia w deszczu to raczej do niczego się nie przydadzą. Umówiłyśmy się z Joasią na tę niedzielę, jeśli będzie ładnie to pojadę.[/QUOTE] i będa zdjęcia tez łysodupego tybcia? :cool3: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']Fredzioch jest absolutnie przepiękny a wielki guzik (nos) do wymemlania na amen :)[/QUOTE] Fredzioch jest łobuz i wczoraj samowolnie chciał oddalić się z miejsca schadzki w lesie* :mad: i udawał, że wcale z nami nie przyszedł do lasu wypłoch jeden i drugi tez wypłoch zobaczcie sami ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img11/5363/mdsc06912.jpg[/IMG] *) samowolnne oddalenie z miejsca schadzki zostało przez nas uniemożliwione na bardzo wczesnym etapie ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a ku ku ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img803/9752/m20130501113925.jpg[/IMG] patrzcie jak chłopaki się ładnie bawią jednym sznurkiem patrzcie bo wiecej zdjęć takich nie ma :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img716/9855/m20130501114314.jpg[/IMG] tutaj Gamoń bawi się grzecznie grzecznym Fredem ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img189/887/mdsc06900.jpg[/IMG] a tutaj równie grzecznie chłopaki obserwują pokaz koni :) [IMG]http://imageshack.us/a/img96/5756/mdsc07053.jpg[/IMG] reszta zdjęć potem tradycyjnie jak wrócimy całkiem ;) -
to żeś Bazylowi zafundowała długi weekend a raczej długą wizytę u weta w długi weekend ;) uwielbiam go rozciągniętego na wyrku, przynajmniej widać, że leży pies ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']A ja to też nikt...?! :eek2: :obrazic:[/QUOTE] no tak ;) że też zawsze coś nie dopowiem a jak juz dopowiem to zazwyczaj za dużo powiem ;) nikt prócz nas* *) czyli tych co widzieli i tęsknili za Fredziem ;) [quote name='Ziutka']Widze...widze, jestem przeca :diabloti: dziecie mi się budzi na papu, to z doskoku narazie jestem ;) Ja kcem fotkiiiiii!!!![/QUOTE] wogóle to wam powiem, że Fredzio to pies wybitnie domowy za to Gamoń to typowy burek podwórkowy nieważne co na dworze, czy pada deszcz czy grad, burek siedzi i moknie mało tego jak mu grad na łeb leciał to Gamoń kuleczki ganiał bo to taka przednia zabawa przecież ;) a Fredzio? Fredzio jedną burzę przespał z nami w łóżku ;) (nie u siebie to mu pozwoliliśmy, żeby było jasne ;)) a druga przeleżał w domku nie to co Gamoń zdjęcia zdjęcia chcecie ja bym wam chętnie zdjęcia ale się boję ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
olaboga wyjechał se człowiek na tydzień a tutaj zamiast bulw jakieś ropuchy jeszcze z tydzień by mnie nie było i by ropuchy w obróżkach były ;) chyba pora mi się naumieć tych nowych nabytków? tylko jak jak ja nie wiem które to ;) mało tego nawet nie wiem czy ilość nowych się nie zmieniła miała być Kofi i Ina tak? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
normalnie ruch jak w ulu ;) zatem ogłaszam wszem i wobec że wróciliśmy tzn prawie ;) i chciałam wam zapodać fotorelację z wypadu z Fredziem w roli głównej ale jest przecież jeszcze Gamoń no i okazało się, że Gamoń jest gwiazdą teraz [URL="http://gorlice.art.pl/galerie-zdjec/imprezy-plenerowe/majowka-w-kasztelu-widowisko-historyczne/2013-05-01-16715.html#joomimg"] - klik -[/URL] a tutaj zanim jeszcze został gwiazdą robiliśmy za [I]miszczów[/I] drugiego planu ;) [URL="http://gorlice.art.pl/galerie-zdjec/imprezy-plenerowe/majowka-w-kasztelu-widowisko-historyczne/2013-05-01-16613.html#joomimg"]- klik - [/URL] (nawet kawałek Freda się załapał ;) Fredzio też miał robione zdjęcia ale chyba wyszedł na tyle niewyjściowo, że w oficjalnych fotach go nie ma za to my mamy ;) i to dużo ;) ale powiedziałam mu, żeby się nie przejmował, bo na 5 osób w jakie tam byliśmy nikt się nie załapał do oficjalnej galerii :evil_lol:) aaa i jakbym następnym razem mowiła że gdzieś jedziemy to przypomnijcie mi o karteczce, że zbieramy na karmę tym razem nie mieliśmy a jak nic nazbieraliby chłopaki na dwa worki karmy ;) reszta zdjeć potem, tzn jak wrócimy całkiem ;) teraz Fredek na zachętę ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img560/5922/m20130501113911.jpg[/IMG] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Jak to było? "Rozważny i ułożony?" Otóż rozważny i ułożony wziął sobie torbę mąki ziemniaczanej i na kanapie wymieszał ze śliną. Powstał bezmiar bardzo gęstego, oślizłego i lepkiego krochmalu. Parówy skorzystały z okazji, żeby się tym oblepić.[/QUOTE] o masz ;) nasz nadal zdobywa wiedzę czytając ksiązki od końca ;) a czasami zdarza mu się wychodzić inteligentnie na zdjęciach ale to rzadkość ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']czy mi się dobrze wydawało, że Fred [SIZE=4]PODBIEGŁ???????????[/SIZE][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to Ci się nie wydawało to jest fakt ;) jakby coś to tez możesz wygrać kilkudniową opiekę nad Fredem w terminie dla nas dogodnym ;) [quote name='mmmonika']to dziecko na oko 6-7 letnie. czyli Animal Planet w telewizji zamiast kreskówek. I jeszcze co do dziś mnie śmieszy - rozmowa dwóch żulków: -ty wiesz co to jest za pies? -nieeee -a ja wiem: [B]BENEDYKTYNIEC[/B] padłam.[/QUOTE] my czasami chodzimy z beArneńczykiem ;) [quote name='inka33']Tamten spacer nie był STATYCZNY, tylko POZUJĄCY...! :mad:[/QUOTE] szkoda tylko ze Gamoń wyszedł jak zawsze ;) jak na zrównoważonego tybcia nie przystało ;) tymczasem borem lasem i górami znikamy na tydzień :multi: :multi: :multi: :multi: -
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
3 x replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
widac widac i to każdy głupi zauważy na jednym zdjęciu stoi w prawo na drugim w lewo ;) poza tym jeszcze jakies takie drobne szczegóły mniej wystajace kości dupne, żebra wiecej sierści itp ale to szczegół największą róznicą jest kierunek zwrotu pyska ;) -
[quote name='sleepingbyday']ja w niedziele zazwyczaj bywam w korabiewicach ( oprócz ostatnich 3 miesięcy, bo własnie pilnowałam remontu ;-)). w weekend majowy nie wyjeżdżam, pracuje, wyjeżdżam tydzień później. możnaby jakiś spacer uskutecznić w majówkę, ale was chyba nie będzie, nie? klarować to się nic nie wyklaruje samo, musielibysmy się wspólnie wyklarować :-)[/QUOTE] ha, my własnie pana remont bedziemy pilnowac w drugiej połowie maja - optymistycznie to przez 3 tyg to może będziemy po prostu myślec myśleć i spotkamy się w czerwcu ? bez naginania się teraz? tak, na majówkę wyjeżdzamy będziemy na łonie przyrody robić NIC ;)
-
[quote name='sleepingbyday']no, zośka jest majowa, umawiamy się jakoś? dwóch kawalerów? nie wiem, co na to lisiek...... ;-)[/QUOTE] ja tylko tak zaczepnie z tymi urodzinami jakby sie cos klarowało to daj znac po weekendzie powinniśmy siedzieć na dupach w stolycy tyle ze bardziej niedziele nam beda pasowac niż soboty (trza pana remont pilnować) btw a lisio nie powinien byc już dawno w swoim domu, hę?
-
[quote name='sleepingbyday']nie znam nikogo z wadowic, oprócz papieża. dla kogo? [B]a czy ja mam jakieś fotki? kurczę.[/B][/QUOTE] no właśnie, masz jakieś czy nie masz? się bezczelnie zapytam, kiedy urodziny Zosi ? :evil_lol: mam dwóch kawalerów chętnych do zapoznania panny ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i jeszcze dwa filmiki żeby nie było że Fred tylko leży chociaz w sumie się z tym zgadzam aczkolwiek pragnę zauważyć że Fred leży na dowolnie wybranym boku ;) [video=youtube;lF_bN8yDVns]http://www.youtube.com/watch?v=lF_bN8yDVns&feature=youtu.be[/video] a tutaj jakże żywa i żwawa reakcja naszych burków na Pepsi ;) (zostałam dwa razy staranowana ;)) [video=youtube;_0vpNT8Ivc4]http://www.youtube.com/watch?v=_0vpNT8Ivc4&feature=youtu.be[/video] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
uwaga uwaga niespodzianka zdjęcie Gamonia na którym wygląda na rozumnego ;) takiego dużego mamy tybcia :) [IMG]http://imageshack.us/a/img29/1053/m20130425160855.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img692/903/m20130425160942.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/1493/m20130425160947.jpg[/IMG] i takiego puchatego kaukazika :) [IMG]http://imageshack.us/a/img14/919/m20130425161056.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img801/9715/m201304251611382.jpg[/IMG]