Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mmmonika']to jeszcze nic - ja kiedyś usłyszałam o moim niufie, że jest wielki jak ANAKONDA:cool3:[/QUOTE] o żesz w mordę to jakiś światowy ktoś bo ja to w życiu anakondy nie widziałam to i porównania nie mam ;) i zyje może w błogiej nieświadomości ;) z wczorajszej spacerowej rzeczywistości mamy kilka zdjęc i dwa filmiki ;) jak będziecie grzeczni i będziecie [B]głosowac na Age[/B] to wam wstawię ;) w sumie i tak wstawię ale zagłosujcie jak macie chwilę - [B]linka do głosowania u mnie i u Agi w podpisie[/B] lub kliknijcie tutaj: [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"][B]- klik -[/B][/URL] poza tym to wczoraj tradycyjnie Fredzio zachwycał wszystkich jeden pan na rowerku stał dłuższa chwile i nam się przyglądał oprócz sakramentalnego pytania: "Gryzie?" podło pytanie: "Ile waży?" oraz stwierdzenie: "Ja to bym wolał Pana (Grem.) karmić niż jego (Freda)" :evil_lol: na moje szczęście Grem karmi się sam a i ja się załapuję :evil_lol: lecim zatem ze zdjęciami ;) wyjątkowo statyczny był ten spacer wczorajszy momentami ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img705/4056/m20130425160335.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img401/7599/m20130425160345.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/9317/m20130425160427.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img833/8919/m20130425160428.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6510/m20130425160844.jpg[/IMG]
  2. [quote name='scarabae']Grunt to obracać się w dobrym towarzystwie :evil_lol: I tak w ogóle sobie myślę, że skoro ludzie tak lubią focić Fredziocha i Gamonia, to może powinniście zacząć na tym dorabiać...[B]jak w Zakopcu fotki z misiem ;) [/B] No i standardowo, dziękować za głosy :cool3:[/QUOTE] tja z misiem wczoraj Fred został z wyglądu przyrównany do osiołka :roll: ludzie to jednak durne sa :evil_lol:
  3. uwielbiam tego psa Freda znaczy się po raz kolejny powtórze i pewnie nie ostatni, że jest fenomenalny :) czy tez jak to ujęła Iza wczoraj: "ale wiesz, że on jest inny" ;) wiem i za to go uwielbiam :) pozdrawiamy leśnie bezsmyczowno ;) jak się podomyślaliście bądź nie :cool3: w lesie Fredzioch jest puszczany ze smyczy i głównie praktykuje wówczas leżenie bez smyczy ;) wczoraj w końcu przyłapałam chłopaków w lesie na tym niecnym procederze i co ? ano Grem na samym wstępię wskazują na pana od Diany się wykpił mówiąć: "a oto winowajca całego zajścia" ;) może to i lepiej że mnie nie było przez ostatnie dwa tyg bo ze mną ten numer by prwnie nie przeszedł ;) mało tego później podszedł Pan od boksia i rzecze: " oo Fred bez smyczy :crazyeye: już wczoraj słyszałam bo juz fama 'po wsi' poszła że Fred bez smyczy chodzi" ;) także jakby coś to to wiecie jak nas zlokalizowac, do lasku i pytac o tych od Freda ;) mało tego Fred jest na tyle fenomenalnym psem,że nie dość że w lasku nas wszyscy znają to jeszcze i wszyscy okoliczni żule się nim zachwycają i też nas znają ;) a raczej Freda ;) i tak tez wczoraj mieliśmy okazję pozanac wysokoprocentowy mocnozaawansowany wiekowo kwiat osiedla 'po drugiej strony ulicy' a Fred to się nawet na zdjęcie załapał kończa nam sie smaki dla chłopaków, więc chyba wprowadzimy opłaty za fotografowanie ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img19/7969/mdsc01470.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img541/7817/mdsc01473.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img51/6686/mmdsc01470.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Ziutka']A czy mogę jako nagrode - wybrać piwo od Grema ? Bo wiesz...Fred, Gamoń, mój Gamoń i Alessandro = padnięcie na ryj! [/quote] postaram się wytłumaczyć to jakos logicznie i klarownie :) NIE ;) [quote] Idę głosować :)[/QUOTE] idz idz, ja też ide :) (jakby ktoś coś nie wiedzial to klika w mój banerek jedyna taka) edit. jakby ktoś chciał wiedziec to Klunio waży 27,8 kg ;) także Ziutka szykuj miejsce, dużo miejsca :cool3: w terminie dla nas dogodnym ;)
  5. [quote name='Maupa4']Dzień Dobry Chciałam zgłosic że ten wredzioch Groch wczoraj wieczorem wpakował się doopskiem na kocyk nowej koleżanki i z pewną nieśmiałością na poczatku a potem już bez żadnej niesmiałosci zaległ koło niej i spał z nią razem i to ... przytulony :mdleje: [/QUOTE] o mamusiu u mnie na szczęście takie bezeceństwa nie mają miejsca ;) sie jakoś nazywają juz? i poprosze o zdjęcia z wyraźnym podpisem się naumiec musze ;)
  6. [quote name='ania shirley']Uszy Serdela nieustannie robią na mnie wrażenie. One chyba trochę żyją własnym życiem. Piękny jest. Ale nawet nie mam co marzyc....[/QUOTE] większe wrażenie niż uchola Pimpka? ;)
  7. imie jakieś ma? mam sie nauczyć ze to ta nowa czarna czy jak? hę?
  8. a ja mam jeszcze prośbę dla wielbicieli Freda i nie tylko nasza znajoma startuje w konkursie [URL="http://jedyna-taka.pl/23,i-wybory-miss-polski-na-wozku.html"]fundacji jedyna taka [/URL] są to pierwsze wybory miss - na wózku jakby ktoś mógł i chciał to zagłosujcie na Agę :) [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"]głosuj na Age :) - klik [/URL] można oddac jeden głos dziennie
  9. [quote name='Ziutka']Bo...Fred to Fred - widze jego łapeczki :eviltong:[/QUOTE] brawo Ziutka wygrałaś tygodniową opiekę nad Fredem i Gamoniem w terminie dla nas dogodnym ;)
  10. [quote name='gameta']a ja widziałam kiedyś na bazarku koszulki z napisem "TAK, dużo je!" - myślę, że moglibyście sobie takie sprawić :)[/QUOTE] hmm, a nie myslisz, że to odnosiliby do nas a nie do psa? :evil_lol: albo pierdykniemy sobie koszulki: "Tak, dużo je! w przeciwieństwie do nas ;) " :evil_lol:
  11. [quote name='gusia0106']Nela jaką ma cudną skarpetę na łapce :)[/QUOTE] tja maniaczka skarpetek psich i takiegoz zapachu się odezwała ;)
  12. [quote name='Alicja']no niby mogą[/QUOTE] ale siakies pismo powinno przyjśc typu: "z powodu znikomej szkodliwości społecznej czynu postepowanie zostalo umorzone" zawsze przy 'błahych' zgłoszeniach mam nadzieję, że chociaż ze trzy razy na komende delikwetna wezwa i tym mu zycie utrudnią bo w wyroki nie wierzę właśnie ze względu na 'znikoma szkodliwość itp' [COLOR="#E6E6FA"](btw wyszło jakbym co tydzień policje wzywała conajmniej ;) ze dwa razy nam się zdarzyło, i to za każdym razem z autem :shake:)[/COLOR]
  13. o losie nie bylo mnie nie było ale widac wiem kiedy wrócic ;) widze, ze zabawa sie rozkręca ;) a poza tym tyradycyjnie przyszłam popatrzec na zrównoważonego tybcia ;)
  14. [quote name='Gremlin']To chyba o innym Fredzie mówisz :mad: Nasz Fred to oaza spokoju i cierpliwości oraz [B]wzór wszelkich cnót dla innych psów![/B][/QUOTE] i dla mnie tez ;)
  15. jaki on malutki na tych zdjęciach się wydaje ;) cudo :)
  16. [quote name='mmmonika']:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] cudny jest co? napatrzeć się na te zdjęcia nie moge
  17. [quote name='inka33']Pokazuj teraz - zapalimy sobie swiatło. Gdzie jest Gnidek? Gdzie jest Wacek? Gdzie jest Zenek? [COLOR=#add8e6](czy jak mu tam) [/COLOR] Gdzie jest ciemno? Gdzie jest widok? Gdzie jest okno?[/QUOTE] marudzisz, wiesz? :eviltong:
  18. [quote name='Gremlin']Jak to gdzie jest Fred? O tutaj: [IMG]http://imageshack.us/a/img692/8474/20130417173154.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img694/7462/20130417173152.jpg[/IMG][/QUOTE] moje cudności :loveu: ja wam jutro pokaże co widzę z okna bo teraz już ciemno ;)
  19. [quote name='Ziutka'] Jak mogłeś ja się pytam ? :mad:[/QUOTE] jak to jak? jak zwykle :evil_lol:
  20. [quote name='malawaszka']no to... poniekąd szczęściara jesteś :lol:[/QUOTE] nieuświadomioną teraz pozostaje mi rozwazyć czy bardziej mnie cieszy bycie szczęsciara czy martwi nieświadomośc ;)
  21. [quote name='Florentynka']No dobra, dobra, tu mnie macie... mogę sobie pomarzyć, póki co. Ale moje młode niewiele się w sumie różni - ciężkie jak nie wiem co, ślini się, obgryza drewniane przedmioty.[/quote] jak zacznie merdac ogonem to zacznij sie martwić ;) [quote] 3 x - trudno, nikt mnie nie lubi, jestem przyzwyczajona :obrazic:[/quote] to może dla odmiany ja Cie polubie ;) i będziesz miala zagwozdkę : "o co cho" ;) [quote]A te teksty o jedzeniu - w różnych wariantach "a ile on je" " a taki to pewnie dużo je" " ten to musi zjeść..." po prostu uwielbiam. To takie odkrywcze i oryginalne. W sumie nie pomyślałam o tym, ale można by przeprowadzić badania statystyczne - jaki procent osób wdających się w rozmowę z posiadaczem dużego psa wygłasza podobne stwierdzenia/pytania. na moje wyczucie circa about 90% to będzie. Bo jak pies nie jest pokurczem to nie posiada innych funkcji życiowych poza jedzeniem, z żołądka się składa wyłącznie...a , nie , przepraszam! Jest jeszcze " a pewnie go trzeba często czesać!" - znacie to dobrze, prawda?[/QUOTE] z czesaniem znamy w różnych wariantach najczęściej "oj a to pewnie sierści duzo gubi" u nas jeszcze króluje teraz: "a ten to tez bedzie taki duży?" (pytanie o Gamonia czy będzie taki jak Fred) ew bardziej rozkoszne: "a to jej szczeniak?" ;) ja rozumiem, że Fred kastrowany ale bez przesady ;)
  22. [quote name='Saththa'] Oj Tazzio zaczyna Młodego ustawiać- w końcu!! :loveu:[/QUOTE] znaczy, ze i dla nas jest nadzieja? ;) [quote name='Saththa'] No sika ale w sumie jak ja znikam na 9h to co ma biedny... :roll: chociaz i zdarza sie mu w domku menda... :)[/QUOTE] ojtam ojtam ;) [quote name='ulana']Już dwa miesiące, a zaraz dwa latka będzie nie wiadomo kiedy :) Wcale się nie dziwie, że te oczka Cię urzekły. :loveu: A co ty myślisz, że ładne trzymanie uszek, to tak samo z siebie przychodzi? Trzeba trochę obciążyć ciężarkami albo przyplastrować. I już! ;)[/QUOTE] i jeszcze papiloty zakręcić ;)
  23. [quote name='malawaszka']haha pokaż Migotkę w 5 cm :lol: a kto???? kto chce Ci odebrać palmę pierwszeństwa???? kurde ja to już nic nie wiem bo prawie nigdzie poza naszymi wątkami nie zaglądam :placz: [/QUOTE] luzik malawaszka ja to nawet nie wiem co to syndrom Matki Barona M. ale to to ostatnio i na swoim wątku rzadko bywam ;)
  24. [quote name='Florentynka']No nie... zaczynam knuć akcję odbicia Gnojka. jak można się przy....dalać do psa, że źle śpi? Czytałam o hodowcy, który po paru miesiącach od wyekspediowania szczeniora mastifa do nowego domu ze zdumieniem odebrał telefon od właścicieli - z pretensjami, że "nie zostali uprzedzeni że pies będzie robił takie duże kupy". Ale czepianie się że pies źle śpi bije wszelkie rekordy. I w ogóle uważam, że Gnojek jest skłaniany do tego, żeby został Fredem ( i tak pewnie należy się cieszyć, że mu się Wacka za wzorzec wyglądu, osobowości tudzież jedynie słusznych pozycji [ w czasie snu, oczywiście] nie stawia). I że w tej sytuacji biedny pies może doznać uszczerbku na osobowości.[/QUOTE] nie dam nie oddam nie po to mi tyle zasrał mieszkanie żebym go teraz odbic dała ;) własną piersią i podpiersiem Grema bronić go będziemy a mamy czym :evil_lol: poza tym nie sądzę aby trafiając do nas miał szanse się ustrzec przed (jak to napisała Florentynka której chyba nie lubię ;) <- jeszcze myślę ;)) "pies może doznać uszczerbku na osobowości" ja uważam, że on już dawno ma uszczerbnięta osobowość ;) co do kup to spacajlnie dla Fredzia zakupiliśmy więksiejsze woreczki bo te standardowe śniadaniowe ciut przymałe czasami były ;) mnie zawsze rozwala pytanie: "ooo a ile one jedzą?" no kurna tyle im nałozymy zazwyczaj ;) nie wiem czy wasze też tyle jedza ;) btw a poza tym to zwyczajnie wydaje mi się że Florentynce się tęskni za małym tybciem o ! btw 2 Gamoń waży juz ponad 26 kg :) i ma wymienioną spora cząść ząbków :)
  25. [quote name='Florentynka']To nie jest pies. To jest Nadpies. Śpi jak trzeba, nie czepiaj się![/QUOTE] myślę, że on to robi źle ;) jak na Gamonia przystało ;) tutaj tez robi to źle [IMG]http://imageshack.us/a/img13/4281/mdsc01463.jpg[/IMG] dobrze robi to Fredzio: [IMG]http://imageshack.us/a/img545/7641/mdsc01459.jpg[/IMG] ale piąteczki to Gamoń przybija dobrze :) [IMG]http://imageshack.us/a/img687/7469/mdsc01460.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...