-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ziutka Ziutka gdzie jestes? mam dla Ciebie (nie tylko Ciebie) niespodziankę tak się martwiłaś że posłanie dla Fredźka za małe popatrz jak chłopaki ładnie we dwóch się mieszczą ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img254/2358/dsc07198mn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8264/dsc07203s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/9154/dsc07205z.jpg[/IMG] edit. widzicie ten drążek co go Prodziak pilnuje? jak nam nie wypala karteczki ze chłopaki zbierają na smaki to Młodego przyuczymy do tej pałeczki i będzie n[URL="http://www.wiadomosci24.pl/artykul/pawel_czlowiek_ktory_gra_na_krzesle_82250.html"]apierdalał jak ten pan w centrum stolicy na krzesłach[/URL] ;) -
[quote name='maciaszek']Melduję, że wczoraj wieczorem część woreczka się wydostała. Nie do końca umiem określić jak duża, ale mam wrażenie, że nie była to całość (poszarpane brzegi). Dzisiaj nawet poszłam zobaczyć dokładniej w świetle dziennym, ale gdzieś sobie w międzyczasie odfrunęła. Reszty brak. Albo wyszła niezauważona. Choć raczej marne szanse, bo kupalony sprawdzane dokładnie, błeeee. Białas zadowolony i żarłoczny :evil_lol:. Idziemy spać. Pozdrawiamy :).[/QUOTE] dobrze ze wydalony u nas Zorka Potworka kiedyś zjadła woreczek z wątróbką a raczej ukradłą z torebki i zjadła ale o tym nie wiedzieliśmy dopiero jak wydaliła wiedzieliśmy to był sprawcą kradzieży ;) do kradzieży doszło na psim spotkaniu gdzie było z 10 psów wiec ukraść mógł każdy no ale widać nasza była najsprytniejsza ;) jak macie z pogoda? leje jak u nas? i jak Bazylowe stawy wtedy się mają? btw. sprawdzania kup nie zazdraszczam
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']oczywiście :)[/QUOTE] dzięki :) w nagrodę możesz wybrać które zdjęcie wstawię jutro najpierw, Prodzika czy Freda czy razem ? :) ew mogę jeszcze zdjęcie Michała wstawić :loveu: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lula2010']ja nie widze ZADNYCH :lol:,no chyba ,ze plec :evil_lol:[/QUOTE] nie wiem jak Luska ale Fred nie ma jajek wiec prawie jak dziewczynka ;) tzn wiem, ze Luska też nie ma jajek ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
faktycznie jak kaukaz :) znajdz różnice: kaukazica Luśka [IMG]http://images10.fotosik.pl/4164/12286d981d56fae5med.jpg[/IMG] kaukazik Fredzio: [IMG]http://imageshack.us/a/img211/3695/m20130501113654.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Oj czuję się szalenie rozleniwiona po 16 godzinach w pracy w dniu wczorajszym ;) Gdyby ktoś planował pomoc finansową, od piątku zmienia nam się numer konta i bank, [B]poprzednie konto bezpowrotnie znika, nie ma okresu przejściowego[/B] [SIZE=2]20 2030 0045 1110 0000 0255 8120 [FONT=verdana] [B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa[/FONT][/SIZE][SIZE=2][/SIZE][/QUOTE] o masz, fajne to to nie jest bez okresu przejściowego :shake: mam nadzieję ze do wszystkich darczyńców dotrze ta inf o zmianie konta i sie nie zraza jak im np przelew ze starego konta wróci
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nie wiem co chłopaków urzekło we wnętrzach (niestety nie udało mi się podsłuchac jak o tym rozmawiali ;)) ale np mnie urzekła firanka - z papieru !! [IMG]http://imageshack.us/a/img707/892/mdsc06986.jpg[/IMG] i skrzynie [IMG]http://imageshack.us/a/img819/6016/mdsc06995.jpg[/IMG] w międzyczasie udaliśmy się pod Kasztel: [IMG]http://imageshack.us/a/img90/8148/m20130501134224.jpg[/IMG] by potem już zalec w skansenie i podziwiać [QUOTE]Pokazy konnicy Grupy Rekonstrukcji Historycznej przy "Starej Cegielni" w Gładyszowie: . Husaria (XVII w.) . I Pułk Ułanów Krechowieckich (XX w.) . Ułani 1939 roku . Szwoleżerowie polscy (XIX w.)[/QUOTE] co też chłopaki czynili nader chętnie :) [IMG]http://imageshack.us/a/img829/7373/mdsc07044.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img402/5087/mdsc07062.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img339/5756/mdsc07053.jpg[/IMG] później było podziwianie Freda, zdjęcia, wywiady itd w tym czasie z Gremem obmyślaliśmy co też napisac na karteczce coby chłopaki na wzbudzaniu zainteresowania na smaki zarobili ;) następnym razem zabieramy karteczkę ze soba i psią miskę na wodę o ! cdn kiedystam ps. głosujcie na Agę , co ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Prodiżu drogi - ponieważ zapewne nie lubisz ciumkania po nosie i podobnych karesów, przeto po prostu zgięci w ukłonie serdecznie życzymy ci z okazji półrocza żebyś rósł piękny i wielki i [B]mądry jak nie wiem co[/B] i niech świat się z hołdami ścieli u twych łap, jak to ci się słusznie należy, z racji faktu żeś się urodził tybetanem. [/QUOTE] dziękujemy za życzenia :) podobno jeszcze tylko 3 lata 5 miesięcy i 30 dni i juz będzie mądry ;) [quote name='maciaszek']Dobrze, że nie najpierw tak: [URL]http://imageshack.us/a/img189/2202/54057404.jpg[/URL] a potem tak: [URL]http://imageshack.us/a/img818/9949/004urf.jpg[/URL] :D Wszystkiego dobrego z okazji Półurodzin :loveu: :)!!!![/QUOTE] dziękujemy za życzenia :) kolejność jest dowolna ;) na szczęscie z lasu mamy na tyle długi kawałek że zdązy ciut obeschnąc ale na tyle tez krótki że chce nam sie tam chodzić ;) wiecie co, ja wiem że to wątek Freda ale w swojej naiwnośc myślalam, że więcej osób zajrzy do Prodziaka nic to od dzisiaj zamykam watek li tylko Freda od dziaisj będzie to tez wątek Prodziaka więc ochy i achy macie wpisywać niezależnie od psiaka który się pojawi ;) normalnie powinnam strzelic focha i sie obrazić ale komu ja te wsie zdjęcia jeszcze z majówki pokaże, jak sie fochnę ? :evil_lol: więc wracając do majówki, co to niby po miodach pitnych mieliśmy nigdzie nie jechac po zdjęciach okazało sie, że miody zostały spozyte dopiero nazajutrz i tym samym poerwszego maja pojechaliśmy do [URL="http://www.gorlice.art.pl/oddzialy-muzeum/skansen-wsi-pogorzanskiej/historia-skansenu.html"]Skansenu Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku - klik [/URL] i do [URL="http://www.gorlice.art.pl/oddzialy-muzeum/osrodek-konferencyjno-wystawienniczy-kasztel-w-szymbarku.html"]Kasztelu - klik[/URL] o tym już wiecie bo Prodziak załapałs ie do oficjalnej galerii z imprezy :) całą wyprawę zainicjował Fredek [B]tak tak, tam tez można z psami :multi:[/B] Fredek po prostu 'wskoczył' do auta i nie było wyjścia musieliśmy gdzieś pojechac ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6778/mdsc06979.jpg[/IMG] na chwilę przycupneliśmy obok Romana: [IMG]http://imageshack.us/a/img41/6706/mdsc06998.jpg[/IMG] potem udaliśmy się na zwiedzanie starych młynów i chat [IMG]http://imageshack.us/a/img209/5214/mdsc07010.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img267/6939/mdsc06990.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/2241/mdsc07023.jpg[/IMG] chłopaki tez zwiedzali wnętrza :) [IMG]http://imageshack.us/a/img818/5679/mdsc06987.jpg[/IMG] -
tja kolejna podpucha to znów nie ten sam pies u mnie Fred przynajmniej z grubsza był podobny do siebie ;)
-
[quote name='Nutusia']Wczoraj dzwoniła p. Maja - mają już bilety na prom na 27-go maja. Będą w Polsce do 6go czerwca... W tym czasie musimy zorganizować "przerzut" Chmurci do mnie, chyba że zdarzy się cud i znajdzie się domek stały. Jeszcze dziś, najdalej jutro zaczniemy ją ogłaszać. Trzymanie kciuków mile widziane ;)[/QUOTE] a skad dokąd ma być przerzucana sunia?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img802/5856/88911798.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5268/48729497.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/7928/61140586.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']E tam... tylko zdjęcia i zdjęcia, czasem filmik... A Fred na żywo...? :sad:[/QUOTE] nie ma Freda dzisiaj będzie o Prodigy :) bo nie wiem czy wy wiecie no dobra wiem, że nie wiecie ;) ale dzisiaj Klunio ma prawie urodziny a dokładnie to ma pół urodzin bo dzisiaj mija pół roku jak Klusek przyszedł na świat :) tak było [COLOR="#808080"](dwa pierwsze zdjecia nie są nasze, pochodzą z 'archiwum' Mahatma La) [/COLOR] Klusek z Mamą i rodzeństwem choaż sądzę, że Kluska nie widać, patrząc na jego poziom wredności sądzę, że jest najbliżej cycka ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img818/7413/000up.jpg[/IMG] Prodziak jeszcze w hodowli [IMG]http://imageshack.us/a/img706/2310/001ccy.jpg[/IMG] Prodziak już w drodze do nowego domu no jaki niuniek przekochany był musze go tutaj pochwalić, zmylił nas przeokrutnie tym swoim anielskim spojrzeniem jakie miał wówczas ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img96/1497/002ktd.jpg[/IMG] uwielbiam go niemiłosiernie chociaż w mieszkaniu robi tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img818/9949/004urf.jpg[/IMG] a na spacerach tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img189/2202/54057404.jpg[/IMG] i jeszcze Fredzka podgryza na spacerach ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='4564XS']Ale się uśmiałem od rana.:-) Które z Was ma taki talent?. Pozdrawiam[/QUOTE] to Klunio z Fredem ;) gdyby nie oni nic by nie było ani zdjec ani ich podłuchany rozmów ;) a własne a propo zdjęc - jeszcze kilka z majówki mamy ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Groch nadal wyglada ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4164/138ac0399f2d4bd9med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] bardzo uroczo ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Naprawde nasikał ? ;)[/QUOTE] oczywiście przeciez pisałam że to pojętny uczeń :) a jaki przyzwoity potem nawet okazał skruchę ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img692/1168/m20130518175910.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bez komentarza ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img837/9232/mm20130518174156.jpg[/IMG] muszę przyznać, że Klunio to porządny uczeń :roll: -
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
3 x replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Morgan w schronisku miał nie do końca wiadomo co, ale z innymi objawami, więc raczej nie to samo. I raczej nie dostawał głodowych porcji - zwyczaje tam są takie, że psy dostają raczej za dużo niż za mało, tylko karmę niskiej jakości. Po zabraniu ze schroniska początkowo nie było objawów, zaczęły się po jakimś czasie i stopniowo się nasilały. Operacji nie będzie, nie ma sensu, bo nie zlikwiduje pierwotnej przyczyny. Wg lekarza pierwotnie mogło się zacząć od nerwów - złe przewodnictwo nerwowe przełyku, prowadzące do atonii, czyli "wyłączenie" mięśni przełyku. A to doprowadziło do postępującego rozszerzenia przełyku. Skąd te hipotetyczne problemy neurologiczne - nie wiadomo. Teraz zostaje utrzymanie go w maksymalnie dobrej kondycji maksymalnie długo. Wg tekstu o achalazji, rozszerzenie przełyku może się cofnąć, jeśli pilnuje się rygorystycznie sposobu karmienia (mało, często, półpłynnie i tak, żeby karma grawitacyjnie wpadała do żołądka). Póki życia, póty nadziei. Morgan od ok. tygodnia już nie chudnie bardziej, czuje się ogólnie dobrze, więc może jeszcze trochę życia przed nim. Muszę poszukać wątku psa z achalazją i informacji o tym krzesełku. ostatnie przewijal mi sie w banerkach wątek o szczeniaku z achalazją o tym watku mówisz? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No nie idzie się w nich nie zakochać!!! [url]http://imageshack.us/a/img692/4729/m20130501114258.jpg[/url][/QUOTE] niedasie ;) [quote name='ostatniaszansa']Gosia , Gosia my chyba za sto lat nie dojedziemy do Was a worek karmy stoi i zawala ... uchole na przekąskę też, może się zlitujecie i zabierzecie ? Y? Prosimy :Rose: Fred to czy nie Fred ? On się bawi z innym psem sznurkiem ??? Oj ten drugi to diabła ma w oczach :evil_lol: a nie przyjechalibyście ostrzyc Froda syna Freda ? Cos ostatnio na nas mruczy ... :crazyeye: Ewka[/QUOTE] ojtam ojtam kiedyś się spotkamy :) my też planujemy się do was przejechać ale jak nie urok to przemarsz wojsk ;) a to młody niedoszczepiony do końca a to goście a to majówka a to remont a to pogoda nie taka a to costam cośtam ;) dzisiaj rano na spacerze dorwała nas jedna Pani i zapytowuje o Prodziaka czy to tybcio my: tak Pani: a czy jest samo wredny jak moja sunia tybetanka? :evil_lol: o ja naiwna myślałam, pomimo wypowiedzi Florentynki, że niebawam Prodziak będzie zrównoważonym tybciem :nono::nono::nono::nono: nic z tych rzeczy ;) no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło mamy panienkę papierową dla Prodzika całkiem niedaleko mamy tel do Pani i będziemy umawiać młodzież na schadzki tylko jak sobie pmyślę, ze te dwa 'zrównoważone inaczej' tybcie się spotkają to już mnie głowa boli ;) podczas oględzin i dyskusji o Prodziaku z Panią od dziewczyny Kluska ;) zaczepiła nas jeszcze jedna pani o Fredzka a jakżeby inaczej ;) oczywiście padło standardowe pytanie w nieco zawoalowanej formie: "Co to za pies? Tak dziwnie wygląda." ja rozumiem, że nie wszycy łapią, że psy niektóre sa strzyżone ale na boga pani stała z wygolonym pudlem ;) a wiecie, że Fredzioch czasami udaje przyczajonego tygrysa ukrytego smoka? [IMG]http://imageshack.us/a/img21/6203/dsc01486wv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/6152/dsc01485ig.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Ale dlaczego?:) Toż to baaardzo ciekawe jest :)[/QUOTE] ciekawe jak ciekawe ale na pewno wesołe ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']No chyba ze na przeciwbólowych to rozrabia bo nie czuje;)[/QUOTE] albo co innego rozwesalającego mu zapodała ;) albo w jakiejś mega dawce te uspokajacze rozweselacze dostał ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
edit. głosujecie na Agę? [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"]- klik - [/URL] edit dwa. chcecie czekolady [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243417-Krwawica-Gremilna-czyli-czekolady-na-kaukazy-z-FZNJR-do-31-maja-2013r"]- klik - bazarek [/URL] treść właściwa ;) wiecie że dzisiaj rano ja byłam z chłopakami ? ja już nie wiem co Grem robi i którędy z nimi chodzi ale jakoś tak wychodzi, że zawsze u mnie ;) idziemy sobie dzisiaj z chłopakami na ławecze w otoczeniu uroczej zieli i równie uroczych słupów energetycznychstacji transformatorowej siedzi sobie Pan mocno wczorajszy albo dzisiajszy ;) trudno ocenić, było po szótej nauczeni doświadczeniem wiemy już ze to Pan Fan bo każdy Pan :drinking::drink1::chlup: to tzn Pan Fan chłopaków :) no i się nie myliłam, mijamy laweczkę i pada jedno z xxx pytań dotyczące chłopaków: Pan Fan : ale miśki, psze-bek-pra- czkawka- szam, co to za rasa ? ja i moja standardowa odpowiedz: który? Pan Fan: aaa fajnie fajnie :evil_lol: i jeszcze weekendowo majowa sesja sznureczkowa ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img822/5922/m20130501113911.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/867/m20130501114232.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img837/723/m20130501114244.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img692/4729/m20130501114258.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/9855/m20130501114314.jpg[/IMG] edit trzy na nastepny wyjazd nie zabieramy aparatu nigdy nie skończe wklejac tych zdjęć ;) edit cztery to sznureczek który Roman dostał od żółtego trolla w końcu go ktos używa! (czasami ;)) -
[quote name='Ziutka']Iwonko, pisałam żebyś wysłała mi psiaki do ogłoszeń, wszystkie jakie masz !!!![/QUOTE] o **** nawet te myszowe myszowe? jak Brunek, Zuzia czy Groszek i inne też będziesz ogłaszać? Mysza, nie wysyłaj, nie daj sobie odebrać Brunka no chyba, że Brunka gusia zechce przejąć ;)
-
[quote name='paula_t']Zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu, a regulamin mi nie działa, wyskakuje błąd. Czy na bazarku można sprzedawać alkohol?:roll:[/QUOTE] [quote name='Katarzyna Starkiewicz']a wino można?[/QUOTE] po mojemu wino to też alkohol w regulaminie bazarku jest napisane: [QUOTE][B][COLOR="#FF0000"]7. PRZEDMIOTY ZAKAZANE[/COLOR][/B] Na bazarku nie wolno sprzedawać: * nielegalnych kopii filmów, oprogramowania, muzyki i innych * leków na receptę * alkoholu * papierosów i wyrobów tytoniowych * narkotyków * grzybów bez atestu - sprzedaż grzybów bez atestu jest w Polsce zabroniona * towary "dla dorosłych" sprzedawać można tylko w przypadku gdy Sprzedający jest pewny wieku Kupującego. W przypadku wątpliwości Sprzedający powinien odwołać ofertę.[/QUOTE]
-
[quote name='paula_t']Zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu, a regulamin mi nie działa, wyskakuje błąd. Czy na bazarku można sprzedawać alkohol?:roll:[/QUOTE] z tego co kojarzę to od jakiegoś czasu nie