-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ja widze, ze to cwana bestia z Gnojka jest, wiec pilnuj kluczyka :diabloti:[/QUOTE] poki co z kluczykami sobie nie radzi nie wiemy co prawda jak długo ;) poźniej będą zdjęcia kilka -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Myślałam, że jak kota nie ma (Gosia) to myszy harcuja (Grem, Gnojek i Fred oczywista oczywistość ) :diabloti: Z Gnojem jak z dzieckiem, wszystko trzeba chować :evil_lol: Uważajcie na chemikalia, żebyś czasem go z domestosem w pysku nie zobaczył :eviltong:[/QUOTE] chemikalia są zamknęte w szafce na kluczyk więc luzik ;) jak cudnie moje szkraby się mieszcza :) to ich musiala panienka wymęczyć skoro na jedno wyrko się walneli ;) -
[quote name='Ziutka']A może Wiórek ?[/QUOTE] a Wiórek juz przypadkiem (albo i nie ;)) ni ejest w DS? ja obstawiam Pytona jakkolwiek wygląda ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Noo, teraz to mogę pooglądać :) Bo wiecie...[B]Gnojek Gnojkiem[/B], śliczności potfffór :loveu: [B]Ale Fred to FRED i nic tego nie zmieni[/B] :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [quote name='mmmonika']o jaki słodziutki, ślicznusi, kochaniutki itp itd Fredzioch z bieżnikami na wierzchu:loveu: [B]i dokładnie FRED to FRED i basta ![/B] a na tym zdjęciu taki uśmiechnięty aj aj aj:mdleje::mdleje::mdleje: (mdleje z zachwytu)[/QUOTE] jak to dobrze, że mnie nie ma i to Grem będzie musiał to przekazać Gnojkowi :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']No dokładnie: [SIZE=7]WE WANT FRED!!!![/SIZE][/QUOTE] dobra dobra już nie nie krzycz a kuku ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img27/874/2013032401.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Wszystko pieknie, picuś glancuś, cacuś - fotki super itd :loveu: Ale ja się pytam......GDZIE JEST FREDDD ?:mad:[/QUOTE] o tutaj tak sobie patrzę i myślę, że ma nas gdzieś ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img138/9523/2013032402.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i druga część ze specjalnymi pozdrowieniami dla podczytującej nas [B]'Rudej'[/B] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/8306/20130323041.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img855/8791/20130323051.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img402/7438/20130323061.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img39/205/20130323071.jpg[/IMG] dziekujemy za uwagę cdn .. kiedyś ;) a teraz towarzystwo może się rozejść o tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img109/6937/201303141.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
lecim ze zdjęciami będzie historyjka krótka w obrazkach [IMG]http://imageshack.us/a/img811/7981/20130322011o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img23/973/20130323011.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img805/1289/20130323021.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img405/6997/20130323031.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Kto zgaduje, który/a mój/a podpieczny/a ma dom? :eviltong: Ronja i Hop milczą. ;) Nie trzeba płacić ;)[/QUOTE] ja nie będę zgadywać bo jak ja zgaduję to inni juz się nie bawią ale nie o tym chciałam chciałam napisac, ze nie powinniście wstawiać zdjęć Czarnuszki pod zdjęciami Barsy ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']a czemu one na tych dywanach na uwięzi? Lepsze wrażenie by robiły bez :diabloti:[/QUOTE] tam smycze były dla bezpieczeństwa psychicznego nas żeby nam ich nie ukradli nie smyczy, piesów ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Wiem, ale starszego modelu, a ten jakiś taki passatowaty mi się wydawał też ;) myślałam, ze to B jest ;) I sie nie pochwali ta Gośka no :mad:[/QUOTE] tak jak wczoraj na niego tego samochoda spojrzałam to wyszło mi że kurna chyba bardziej srebrnawy jest niż zielonkawy no i teraz sama mam zagwozdkę ;) grunt że jeździ i że psiaki się mieszczą fakt że przy otwartym bagażniku, ale zawsze ;) widze, że tradycyjnie jak Grem wstawi zdjecia to normalnie w takim szoku jesteście, że nikt słowa nie napisze a potem się dziwicie że chłopak wylewny nie jest ;) mówiłam, że będą zdjecia weekendowe? mówiłam. to macie jeszcze jedno na zachętę ;) może teraz ktoś coś napisze :cool3: [I]ee yy nie znam go ;)[/I] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5215/20130324090224m.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Albo mi się zdaje, albo to passat B ? :oops: A czemu w PRAWIE idealnej ? :diabloti:[/QUOTE] passata to się pozbylismy :evil_lol: prawie - bo po 3 godz im się jazda znudziła i była przerwa serwisowa ;) i potem dalej już znów była symbioza :) chłopaki po raz pierwszy jechały razem z tyłu :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A nowy nabytek to jaki ? Sie pochwalić prosze mi tutaj ;)[/QUOTE] jakis zielonkawy ;) edit ważne, że Fredzioch ma miejsce a i Gnojek jeszcze wokół niego może chodzić do czasu pewnie ;) wogóle muszę chłopaków pochwalić w (prawie) idealnej symbiozie przejechały 500 km :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No nie mów, że to Grem na łóżku leży ? Jakiś taki mały mi się wydaje :diabloti: zupełnie nie jak Grem :shake: Lece filmoski oglądnąć :eviltong:[/QUOTE] no co ty ? po twarzy nie poznajesz :evil_lol: :evil_lol: Gremlin jak ta lala ;) -
[quote name='tadeusz80']Śliczny bobas :)[/QUOTE] Ziutka czuj sie wyróżniona ;) pan reklama w podpisie latający po watkach jak kot z pecherzem wybrał twojego Olusia ;) groszek, zajefajna fota głowa i nogi tylko :) [url]http://imageshack.us/a/img521/6625/dsc0427dam.jpg[/url]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zanim będa filmiki to pokaże wam jak czasami sobie chłopaki leżakują ;) no dobra, raz tak leżakowali ;) [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/17/20130316.jpg[/IMG] no i mam pierwszy filmik "po nitce do Gnojka" ;) [video=youtube;Em9zwGDdKK4]http://www.youtube.com/watch?v=Em9zwGDdKK4&feature=youtu.be[/video] [COLOR="#A9A9A9"](bardzo proszę nie zwracać uwagę na siuśki, no sikło mu się z wrażenia ze zajebał kłębuszki ;) )[/COLOR] [video=youtube;mfO_GD3XXuQ]http://www.youtube.com/watch?v=mfO_GD3XXuQ[/video] [video=youtube;cOGsAjbcKqg]http://www.youtube.com/watch?v=cOGsAjbcKqg&feature=youtu.be[/video] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] No, a u mnie "już" od ponad doby pokurczowa tymczasowiczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-Ta-maleńka-sunia-szuka-domu-stałego!-na-razie-w-dt-)"][COLOR=#8b4513]Sepia[/COLOR][/URL][/B], zwana JęczyDuszką - aż [COLOR="#FF0000"][B]9kg żywej wagi![/B][/COLOR] :grins: [/QUOTE] gratulujemy tymczasa :) jednakże w związku z powyższym co wytłuszczone nie proponujemy wspólnego spaceru :crazyeye: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No to na filmik czekamy :) Goś - Ty nie za dużo sypiasz przypadkiem ?:diabloti: Kiedy nie zapytam Grema gdzie Goś, to odpowiada - ŚPI :evil_lol:[/QUOTE] a co powinien powiedzieć? że STRÓŻUJĘ na łóżku ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Chyba miałam ciężki dzień, przeczytałm "nie marszczyłem" [/quote] założę się, że nie Ty jedna jutro będą filmiki pt. 'po nitce do Gnojka' ;) edit i nie to jutro za 40 min tylko to jutro jak wię wyśpię i dotrę do pracy ;) -
[quote name='maciaszek']Dzięki :)!!!![/QUOTE] ojtam ojtam foty dawaj jubilata i tyle ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']21,5 kg to już nie przelewki ;). Kawał chłopa :). A docelowo w jakim przedziale wagowym będzie się mieścił?[/QUOTE] nooo ;) juz mozna się po osiedlu lansowac ;) [quote name='Gremlin']Fredzio waży około 64 kg, ile mierzy? Nie mierzyłem Freda (jakkolwiek by to nie zabrzmiało :cool3: )[/QUOTE] a ja wiem a ja wiem;) Fredzio ma na pewno mniej niz 75 w kłębie obstawiam coś ok 60-65 :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa'][url]http://imageshack.us/a/img831/4968/20130318210557.jpg[/url] myslałamz e taki fajny dywan fioletowy :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img4/5177/20130318210617.jpg[/url] ale zasadniczo to łózko jak myslę :lol: Noooooooo Rosnie :loveu::)[/QUOTE] łózko łóżko [url]http://img5.imageshack.us/img5/3636/20130316172721.jpg[/url] pewnie jakbym niteczki zostawiła w lodówce to byłoby zdjecie w lodówce ;) jak na podłodze to na podłodze ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No to trzeba to oblać znaczy sie :drink1: :cunao: :drink1: Już nie jest pokurcz.... :diabloti: A wielki ma łeb jak krowa :evil_lol:[/QUOTE] tja wielki jak pasmanteria :evil_lol: -
Kaukazka Gerda w DT u biafry. Potrzebne $ oraz ogłoszenia !
3 x replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']oj, dziewczyny nie widziałam waszych wpisów nawet tego z listopada :oops: niedalej jak tydzień temu pytałam Izę o Gerdę wiem, że schudła ale zyje i normalnie funkcjonuje i nic innego się nie dzieje jak będe wiedziec coś więcej to dam znac autentycznie myślalam, że na wątek nikt juz nie zagląda to i ja nie zaglądałam :oops:[/QUOTE] ja mam jakieś zaćmienie jeśli chodzi o Gredę weszłam na jej watek teraz i przeczytałam co wam napisałam i wyszło mi, że ważnego info wam nie napisałam te guzy co zostały wycięte były nowotworowe nie ma przerzutów ale guzy były nowotworowe -
[quote name='maciaszek']Witamy w Bazylkowej galerii :multi: :multi: :multi:!!!! Dziękujemy za miłe słowa. Nie zaprzeczę - białas jest piękny :loveu:. Ostatnio, podczas wystawy w Spodku, widziałam (na spacerze z Bazylem będąc) 2 dogi argentyńskie i... nasza dożyna jakaś taka zdecydowanie ładniejsza mi się wydała :).[/quote] jakoś mnie to nie dziwi ;) [quote] Troszkę tu rzadko ostatnio zaglądam, mam nadzieję, że to się zmieni (tzn. życie jakoś sensowniej zacznie się układać). Idzie wiosna, pogoda lepsza będzie to i może jakieś lepsze (nie śpiące) fotki się pojawią? ;) Z najnowszych wieści mamy takie, że [B]Bazylek wkroczył w 12 rok życia![/B] Nie świętowałam tu, bo mam teraz taki dwojaki stosunek do jego urodzin - z jednej strony cieszę się, że tak długo z nami był/jest, ale z drugiej te kolejne i kolejne urodziny jakoś tak uświadamiają, że już krócej z nami będzie niż dłużej :(.[/QUOTE] oby jak najdłużej był w dobrej formie :) po odejściu Michała wytłumaczylismy sobie, że żył i tak 1,5 roku dłużej niż ksiązki przewidują i tego się trzymamy do tej pory ;)