Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. 3 x

    Metamorfozy

    [quote name='Mazowszanka']Świetne te foksie ! Miały szczęście psiaki, że trafiły do takich wspaniałych domów :)[/QUOTE] jakoś pomimo ze w nich wyjaśniały to i kolorów nabrały :evil_lol:
  2. [quote name='marako']Naprawdę Bruce Lee miał sznaucera olbrzyma? Gdybym to wiedziała 30 lat temu ...[/QUOTE] to? rozwiń myśl;)
  3. "robiąc przy tym miny świadczące o głębokim zrozumieniu Twojego stanu" :evil_lol: nie wiem co prawda jakie miny robi u nas Fredzioch w danym momencie bo go nie widze ale za to perfekcyjnie umie głośno i dobitni westchnąć w odpowiednim momencie komentując nasze rozważania/wywody itp
  4. a to białe to co to? przeciez nie będę się wracac na watku ;) i co z niego wyrośnie ?
  5. [quote name='Saththa']Anoooooooo :errrr:[/QUOTE] ups :oops: :evil_lol:
  6. [quote name='mysza 1'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]"ale jest pod stałą opieką weterynarza (waga, paznokcie, uszy) więc nie ma tragedii z nadwagą.[/FONT][/SIZE]" :)[/QUOTE] nasz/wasz Roman tez był a opuścił DT jako (prawie)spaślak :evil_lol: :oops:
  7. [quote name='Saththa']O kurde, a któż to w nasze skromne progi przybył:) Witam :)[/QUOTE] [quote name='Saththa']O kurde, a któż to w nasze skromne progi przybył:) Witam :)[/QUOTE] ee yy a to mnie tutaj jeszcze nie było? znaczy podglądałam z ukrycia? :oops:
  8. podobno jakies zdjecia mają być? to se posiedże i poczekam ;)
  9. [quote name='malawaszka']do nas dzisiaj wróciły szpaki - mam nadzieję, że one zwiastują już prawdziwą wiosnę![/QUOTE] to chyba o jaskółki chodzi i to nie o jedną ;)
  10. ma cudne umaszczenie, piękna jest :)
  11. [quote name='Maupa4'] Co tu focic a przede wszystkim jak tu focic ? Chyba tylko z pozycji kreta :hmmmm: A na to jeszcze troszkę warunki nie te :grins:[/QUOTE] e tam nie te u nas są zimowe zdjęcia właśnie cykane z pozyzji półleżącej ;) coby Gnojek wyglądał dostojniej niż w rzeczywistości ;) btw jeszcze Groch i Migotka i Florka i Ten Ta Matka
  12. 3 x

    Metamorfozy

    [quote name='andegawenka']...ja juz dawno przestałam przejmować się moimi błedami:evil_lol: Najważniejsze że kocie zdrowe.[/QUOTE] i urocze :) i przezyło pranie bo nie było wyżymane ;)
  13. 3 x

    Metamorfozy

    [quote name='Nutusia']Się nie wyżyma, ale się wiruje i nie trzeba wieszać, żeby wysechł :) Cudne kocię![/QUOTE] o masz z błędem napisałam :oops: ide sie zedytować nie wiem tylko czemu ande. zacytowała mnie błędnie ;)
  14. się pytam gdzie jest Uszka i Groch? już jest cieplej ja i migotkę możesz tez wyprowadzac ;)
  15. [quote name='Ziutka'] A tak na marginesie - Gnojek to już nie Gnojek, bo mały nie jest :diabloti:[/quote] akurat tutaj obawiam się, że nawet ważąc 50 kg dalej może być Gnojkiem chociaż bardziej pasuje mi do niego Klusek ;) [quote] Kocham Freda :loveu: ale o tym już wiecie od dawna :eviltong:[/QUOTE] nie ty jedna ;) a wogóle to chciałam napisać, że to my pierwsi zauwazyliśmy i ogłośiliśmy to światu że Fred to ..... Fred :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img201/7203/2013032308.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img844/7172/2013032309.jpg[/IMG] chyba za ławką w parku się Fred nie schowa, chyba że po ciemku ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img17/4300/2013032403l.jpg[/IMG] a tak spacerują z Panem Gremlinem [IMG]http://imageshack.us/a/img705/9130/2013032404.jpg[/IMG] i jeszcze Gnojek dla Florentynki inni nie muszą go oglądac jak nie chca :eviltong: [IMG]http://imageshack.us/a/img15/6332/2013032405.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/6585/2013032406.jpg[/IMG] (info dla nieujawnionej ;) - to ten sam stawek którgo nie umiałaś przypasowac do okolic lasku bródnowskiego ;))
  16. 3 x

    Metamorfozy

    [quote name='rzepek']To tam się pierze kota?? W tym nowym domku???:evil_lol: A kotunio miał szczęście, ślicznie wygląda!:lol:[/QUOTE] jak wszędzie ino się nie wyżyma ;)
  17. zdjecia z serii: znajdź 10 różnic ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img820/3154/20130323100.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img197/6844/20130323101.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/694/20130323102.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/7852/20130323103.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/4109/20130323104.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/9335/20130323105.jpg[/IMG]
  18. [quote name='ronja']Pestka już po sterylce. Milka dostanie dziś trzeci kołnierz. to tyle z ciekawych wieści u psów "u ronja"[/QUOTE] a ja mam cały czas kołnierz co wam kiedys obiecałam a potem gusia go zapomniala zabrac no i dalej leżakuje u mnie (tak sobie pomyślalam, ze jak o tym napisze to może ktoś będzie koło mnie do ciebie jechał ;))
  19. [quote name='ania shirley']Z Azą poszła...[/QUOTE] dzieki za info :) no to przegapiłam :oops:
  20. [quote name='mysza 1']Azy nie była na wątku, bo nie moja a Aski. Ale dom ma ;) Jeszcze Wiórek ma z ostatnich:) Już mi się tam psy nie mieszczą.[/QUOTE] a Kira? bo chyba coś przegapiłam
  21. [quote name='Lemoniada']Też się załamałam :( Ale adopcja Hery, Kiry i Azy to jest jednak COŚ... Piasek jest śliczny, na pewno znajdzie amatora swojej urody, który będzie umiał sobie poradzić z jego charakterkiem.[/QUOTE] to kira i Aza maja DS? mysza - uaktualnij pierwszy post :mad:
  22. [quote name='brittta']zgłaszam użytkowniczkę zioberek 87, teraz dopiero zobaczyłam, że ma bana..., nie dostałam fanu z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240576-kup-teraz-i-wspom%C3%B3%C5%BC-Kostka-i-Kalvina-to-tak-nie-wiele-kosztuje-do-15III-do-22[/url] przesyłki nie tylko ja nie dostałam... bazarek nie rozliczony, kaskę wpłaciłam 01.03.13, zioberek 87 nie odpisuje na wiadomości :([/QUOTE] od/do kiedy ma bana? może po banie sie odezwie bazarek skończył sie 15 marca więc można jeszcze chwilę poczekac tak wiem, widzialam, ze to było kup teraz i że pieniązki były wpłacane wcześniej gorzej jak ma np rocznego bana [quote name='sonek666']Sytuacja zdarza mi się taka na dogo po raz pierwszy. Niestety zgłaszam użytkownika [COLOR=#ff0000][B]Grupa Plus[/B][/COLOR]. Pieniążki wysłane (i to nie tylko ode mnie), a przesyłek nie ma jak również użytkownika ( ostatnie logowanie w połowie stycznia ). Link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236517-Kurzolepy-i-ksiazki-oraz-elegancja-skrzyneczka-na-psiaki[/url][/QUOTE] oj, sonek podejrzewam, że użyszkodnik 'Grupa Plus' porwała się z motyka na słońce i pomaganie przestało im sie podobac jedyny watek psa jest bez zdjęc i martwy na fb tez nie ma zdjęc wogole fb ubogie dziwne ze jak sie chcieli pozbyć ksiązek i innych rzeczy to jak juz je sprzedali to powinni wysłac no cóż nie każdego stać na uczciwośc obym się myliła i sprawa się wyjaśniła
  23. [quote name='mysza 1'] A ja nie mam już radości, bo Piasek wraca. Okazał się super psem ale relacje z kotem ponoć były nie do ułożenia... Nie mam już siły, naprawdę. Dom idealny...[/QUOTE] to ten pod zieloną góra?
  24. [quote name='Gremlin']O tutaj jest ta panienka [/QUOTE] a to gałgany jakie Fredzia mi zaczepiają w sumie jak nie ma panienki to Fred też jest zaczepiany [video=youtube;KqFZgMLBYWg]http://www.youtube.com/watch?v=KqFZgMLBYWg&feature=youtu.be[/video] zanim wstawię zdjęcia Freda to jeszcze specjalnie dla Florentynki, która odwiedza nas ze względu na Gnojka taaaaaki jestem już duży: [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6310/2013032407.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...