-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
*CC* wychudzony, znaleziony na ulicy- Siwek - juz w DS!!!!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Fur skąd Ty je wyciągasz?? Ciągle nowy psiak. No kaske trza uzbierać, wszyscy razem i damy radę. -
Bardzo fajnie, że mały ma domek - wspaniały pies z niego :) widac, że przerażony koszmarnie ale po paru smakach już ciotki były interesujące :) i nie trza było na nie szczekać. Nieraz to nawet na kolana sie pchał i opierał sie łapkami o nas :) On potrzebuje troszke czasu a będzie wspaniałym psem.
-
Dziękuje ciotki, to chyba juz mamy 50zł za oponke uzbieraną :) Ślicznie dziekuje. Takie 150zł to już bardzo dużo, zawsze ciut mniej :)
-
Nie, nie źle odebrałaś mój post :) jA się nie obrażam :). Sama jestem zła na calą sytuacje bo zawsze "coś" musi pójśc nie tak. Ogółem ta podróż do udanych nie należała :( ciągle na wiele rzeczy z niej zła jestem. Wiem, że chciałaś dobrze i, że uzywane mniej by kosztowały al e to nie moja decyzja. I tak te 480zł to nie cały koszt :)
-
Kochana po pierwsze samochód nie mój, więc nie ja decyduje - ogółem proszę o zebranie 50zł od was i 100 od reszty psów czyli 150zł a oddać muszę 480zł więc chyba niewiele proszę???Pożyczałam samochód więc muszę oddać kase i tyle. Jeśli ktos chce nowe to nic mi do tego.
-
Dziekuje wszystkim którzy chcą dorzucic się do opony - łącznie wiozłam 3 psy i chciałam razem uzbierać 150zł, reszta to już z mojej kieszeni. Niestety drogo kosztował transport tym razem :(
-
3 letni cane Corsoo z rodowodem do addania.
vena&vivi replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
ehhh wiesz ostatnio coś nam nie idzie :P same kłody pod nogami, kiedy się do nas szczęście uśmiechnie?? popytam czy od dogów kogoś tam nie ma. -
3 letni cane Corsoo z rodowodem do addania.
vena&vivi replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Bosz zawsze pod górkę. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciotki, wdzięczna jestem bo przed świętami wydac tyle kasy i to nie na swój samochód to spory wydatek :(, ale jak pech to pech. Przelejcie na fur konto co by zamieszania nie było a ona mi później zrobi przelew bo łacznie prosze o to 50zł każdego psa (znaczy osoby, które zajmuja się kaską psow, które jechały). Jeszcze raz dziękuje za zrozumienie. A za transport nie ma co dziękować, jak tylko będe w stanie to zawsze pomogę :) choć już bez łaczenia :P -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wsio przelej na konto fur bo za paliwo ona wykładała, z fur dobrze się znamy więc ona później mi przeleje to 50zł - koszta paliwa to 65zł - jechały ogolnie 3 psy - jeden do wawy, spowrotem Iwa i Cinek -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Z Furciaczkową, fur jeszcze po Pl nie jeżdzi więc ja kierowca byłam, Fur miała jakis problem ze swoim autem więc ja pożyczyłam i pojechałyśmy. -
Dzięki Ilon :) Będe wdzięczna jeśli zgodzicie sie pomóc.
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[INDENT][INDENT]Witam, ja wiozłam psy: Cinka i dwa inne psy. Chciałam prosic o pomoc w pokryciu kosztów zakupu opony - złapałyśmy gumę.samochód nie jest mój - opony nie dało rady zwulkanizowac więc trzeba zakupić 2 przednie opony - ja muszę pokryć te koszta bo jak wspomniałam samochód pożyczyłam specialnie aby przewieść psy. Chciałam prosić Was o kwotę 50zł - wiem, że możecie się nie zgodzić i stwierdzic, że to nie wasza sprawa dlatego baardzo proszę. łączne koszta tych dwoch opon to 480zł - ja prosze was o 50zł. Wcześniej nic nie pisałam bo miałam nadzieje, że wystarczy wulkanizacja a ta sama bym pokryła. [/INDENT][/INDENT] -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Witam, ja wiozłam psy Iwę i dwa inne psy. Chciałam prosic o pomoc w pokryciu kosztów zakupu opony - złapałyśmy gumę.samochód nie jest mój - opony nie dało rady zwulkanizowac więc trzeba zakupić 2 przednie opony - ja muszę pokryć te koszta bo jak wspomniałam samochód pożyczyłam specialnie aby przewieść psy. Chciałam prosić Was o kwotę 50zł - wiem, że możecie się nie zgodzić i stwierdzic, że to nie wasza sprawa dlatego baardzo proszę. łączne koszta tych dwoch opon to 480zł - ja prosze was o 50zł. Wcześniej nic nie pisałam bo miałam nadzieje, że wystarczy wulkanizacja a ta sama bym pokryła. [/INDENT] -
Witam, ja wiozłam psy - Gogusia a w drodze powrotnej 2 inne. I teraz mam do Was prośbę - koszta transportu to 65zł ale chciałam prosic o pomoc w pokryciu kosztów zakupu opony - złapałyśmy gumę.samochód nie jest mój - opony nie dało rady zwulkanizowac więc trzeba zakupić 2 przednie opony - ja muszę pokryć te koszta bo jak wspomniałam samochód pożyczyłam specialnie aby przewieść psy. Chciałam prosić Was o kwotę 50zł - wiem, że możecie się nie zgodzić i stwierdzic, że to nie wasza sprawa dlatego baardzo proszę. łączne koszta tych dwoch opon to 480zł - ja prosze was o 50zł.
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
meldule sie u Pana uparciucha:) jak Fur nie pozwalała mu na kolana wejśc to kładł sie na skrzynie biegóe - i stwierdził, że zmieniac biegów nie trza :) -
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myslałam, że jak dziś zajrzę to się ucieszę. Dziś znowu powysyłam pw :) Dzięki dziewczyny, że zajrzałyście. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Fur wybacz offa ale ja już nie wiem gdzie o pomoc prosić. Zaginął dog niemiecki, błękitny, Ibo. Niedawno wyadoptowany - szukamy czynnie od 7.12.10 - niektórzy śpią po 2 h na dobę - nowi wł wyglądają jak zombi. Pies zaginął Katowice-Piotrowice ale ostatnio widziano go na Kostuchnie na ul. Bażantów. Proszę wszystkich którzy mogą się włączyć o pomoc w poszukiwaniach. Proszę o uruchomienie kontaktów aby było jak najwięcej ludzi szukających. Więcej info w dziale dog niemiecki, wątek "Zaginął dog" Błagam. -
Przepraszam za offa ale ja już nie wiem gdzie mam pisać do kogo o pomoc dzwonić :( Zaginął dog niemiecki, błękitny, Ibo. Niedawno wyadoptowany - szukamy czynnie od 7.12.10 - niektórzy śpią po 2 h na dobę - nowi wł wyglądają jak zombi. Pies zaginął Katowice-Piotrowice ale ostatnio widziano go na Kostuchnie na ul. Bażantów. Proszę wszystkich którzy mogą się włączyć o pomoc w poszukiwaniach. Proszę o uruchomienie kontaktów aby było jak najwięcej ludzi szukających. Więcej info w dziale Psy zaginione. Błagam.
-
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bosz cieszę się, że macie tyle ludzi :) Trzymam za Was mocno kciuki - naprawde o nikim innym nie myśle, spać się nie da, chciałabym być z Wami. Czułam przez telefon, że pan z któreym rozmawiałam to fajny gość. Jak powiedział, że coś zorganizuje to jak przestaliśmy gadać to ze szczescia się poryczałam w pracy. Dziewczyny mimo, że daleko jesteśmy z Wami a panom powiedz, że jak zawitam w Katowicach stawiam flache :) p.s powysyłam jeszcze pare pw do osób z Katowic (nawet do jednej z SOS :p) dziś więcej nie pomogę bo ruszam w trasę.