Wcześniej nie wchodziła- a tera patrze, że on już szczęśliwie w hoteliku :) pikny jest, faflasty. Fur mi możesz nr. konta przesłać ale jak pisałam wpłacę 10 listopada z wyrównaniem za ten miesiąc. Trzymam kciuki za chłopa.
[quote name='furciaczek']Witam cioteczki, pewnie nasz chlopak zmarzl w nocy :([/QUOTE]
Przestań tak mówic. Jeszcze tylko dziś i nasz Miś będzie miał cieplutko :)
[quote name='furciaczek'][B]Szukamy transportu na sobote do Kielc![/B][/QUOTE]
Do Kielc?/ Skąd. Fur pogubiłam sie :P ale ja dziś na prochach więc pewnie to to :)
ja dopowiem, że odrazu zakładasz, że psy sie dogadaja - a to nie tak różowo.A jakby na miejscu okazało sie, że nie lubi innych psow i dzieci??? Co byś zrobił/a??
Wooo błagam niech sie transport znajdzie bo inaczej bede zmuszona wsiąśc z fur a ona tyle czasu nie po tej stronie co trza jedziła :P Dziewczyny ratujcie dwa życia - fur i moje :D
Wiesz, że będe mogła jechać :) Tylko fajnie by było we 2 osoby bo jak sprawdzałam razem trasa to 860km - ktoś musi mnie rozbawiać :) ale jak trza będzie na juz jechać to sama też dam radę.Tylko transport będzie cholera nie za tani bo benzyna droga a swoim nie pojade w taka trasę więc mamy musze.
Wiezs, że moge w transporcie pomóc tylko ode mnie to wsio daleko i nie po drodze ale jeśli trza będzie to wyruszam :P wiesz jak ja lubie jeździć do solca przez konin :P