Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. A ja z rana chłopcka podrzuce bo deklaracje nam potrzebne :)
  2. Oby więcej takich ludzi. Wiemy do kogo pisać :D
  3. Wcześniej nie wchodziła- a tera patrze, że on już szczęśliwie w hoteliku :) pikny jest, faflasty. Fur mi możesz nr. konta przesłać ale jak pisałam wpłacę 10 listopada z wyrównaniem za ten miesiąc. Trzymam kciuki za chłopa.
  4. Cholercia, zawsze jest jakiś problem ale tez zawsze znajdzie się rozwiązanie. Trzymam kciuki
  5. Która ciotka chce godzinke pocieszyc się z posuiadania tak wspaniałego psa?? Fur powiedz czemu wsio dzieje sie tak daleko od Torunia??
  6. No jak się ładnie wsio układa tylko deklaracji brak :((Cioteczki prosimy o wsparcie :)
  7. [quote name='furciaczek']Witam cioteczki, pewnie nasz chlopak zmarzl w nocy :([/QUOTE] Przestań tak mówic. Jeszcze tylko dziś i nasz Miś będzie miał cieplutko :)
  8. Chłopaczku nasz pokaż się. Ciostki kochane zbieramy na hotel. Bardzo prosimy o deklaracje. On jest piękny i pewnie dlugo nie posiedzi.
  9. I wsio jas,e. ludki to taki kawałek, niech sie okazja nie zmarnuje.
  10. Miał, znaczy, że jest "nasz" i nigdzie go już nie wydadzą ?? bosz nie skupie sie dziś na pracy
  11. [quote name='furciaczek'][B]Szukamy transportu na sobote do Kielc![/B][/QUOTE] Do Kielc?/ Skąd. Fur pogubiłam sie :P ale ja dziś na prochach więc pewnie to to :)
  12. ja dopowiem, że odrazu zakładasz, że psy sie dogadaja - a to nie tak różowo.A jakby na miejscu okazało sie, że nie lubi innych psow i dzieci??? Co byś zrobił/a??
  13. [quote name='malawaszka']podobno tez pies nie lubi dzieci[/QUOTE] No to już problem przy 3 dzieci...
  14. Kochana to bedzie ok 350zł - strasznie dużo, moim by było z połowe mniej bo gaz ale za długa droga na mojego grata.
  15. Wooo błagam niech sie transport znajdzie bo inaczej bede zmuszona wsiąśc z fur a ona tyle czasu nie po tej stronie co trza jedziła :P Dziewczyny ratujcie dwa życia - fur i moje :D
  16. Fur a on zarezerwowany?? Fur ja jak cos to i w ten weekend pojadę - Przemek powinien sie zgodzić. Trza go zabrac co by za późno nie było.
  17. Wiesz, że będe mogła jechać :) Tylko fajnie by było we 2 osoby bo jak sprawdzałam razem trasa to 860km - ktoś musi mnie rozbawiać :) ale jak trza będzie na juz jechać to sama też dam radę.Tylko transport będzie cholera nie za tani bo benzyna droga a swoim nie pojade w taka trasę więc mamy musze.
  18. Witam chłopaka z rana, czekam na wiadomość kiedy można go "porwać".
  19. Już troszke ją wyczyściłam, ślij.
  20. A pewno, że cce na wizytę jechać :) może gdzieś zabłądzimy :) W razie co moge zawsze po 16 i cały weekend :)
  21. Wiezs, że moge w transporcie pomóc tylko ode mnie to wsio daleko i nie po drodze ale jeśli trza będzie to wyruszam :P wiesz jak ja lubie jeździć do solca przez konin :P
  22. To ja deklaruję 20zł miesięcznie - mam nadzieje, że to pomoże. Pierwszą wpłątę moge zrobić dopiero 10 listopada:oops:
  23. Fur bierzesz go pod swoje skrzydła??
  24. Przyszłam się zadomowić :) Rozłożę się u Ciebie na wątku wygodnie.
×
×
  • Create New...