Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Dowiem sie dokładnie skąd ją zabrano chociaż przyznam się bez bicia, że czasu mam strasznie mało. I jeszcze jedno - pomyślalam, że jak wł z torunia bądz okolic to powinien do schronu dzwonic szukając
  2. Chciałam dziś pytać o fotki i proszę są jak na zawołanie.
  3. Tez z Ania się zastanawiamy jakie sa jej losy -szukałam w necie czy ktos jej nie szuka ale nic. Bardzo prosze jeśli znajdziecie chwilkę przejżyjcie również.
  4. No takie duże psy mam wrażenie gorzej dochodzą do siebie po narkozie.
  5. A czy osoba bedąca na wizycie pytała jak mają zamiar sobie poradzic jak bedą wychodzic, jak maja zamiar zapoznać zwierzęta - to zaoszczędziłoby psu jezdzenia. Wizyty po to właśnie są.
  6. Ludzie sa niepoważni -niech ćwicza z nim a nie na cud liczą, że odrazu po mordach sie będą lizać. aaaa nienawizę ludzi. Trzeba go przyzwyczaić, kaganiec na ryj, długa smycz i tak w domu mu pozwolić obwąchać kota. Wg mnie w kocie problem bo sie boi - ja jednego kota do psów przyzwyczajałam 2 miesiące chyba - i mimo, że moja przyzwyczajone to tego też zjeść chciały. Pisałam jak zapoznać je ze sobą - przekaż to tym Państwu.
  7. Zadomowie sie u Zygmusia - on urzekł mnie najbardziej. Kochana psie serce. Fur a jak pyszczek - lepiej to wygląda??
  8. [quote name='ania z poznania']Czy tylko [I]ja [/I]w to wierzę, że Chester jest w [I]DT :mad::evil_lol:??? [/I][/QUOTE] dokładnie jesteś w tym poglądzie osamotniona :P
  9. lubię takie stafikowate - i trzymam kciuki co by chłopak się zadomowił u Tamary
  10. Dziękujemy za sprawozdanie - bo jakby nie to nalot nocny :D czekam na fotki bidulki -oby wszystko ładnie się goiło
  11. pod czyja opieka są suki?? tozu tak jak w reportarzu czy fur??
  12. widzę, że ogarniasz jedno towarzystwo a tu następna bieda
  13. Czekamy na wieści a ja jutro zbiorę się do uzupełnienia rozliczeń - na chorobowym jestem, niby czas jest ale ciągle śpie.
  14. Zapisze sobie -będe ledzic losy suni :) trzymam kciuki za oczka
  15. To co sie tam dzieje to jakaś paranoja. Ja tam nie mam żadnego psa ale mam nadzieje, że osoby hotelujące tam psy nie zostawią tego tak.
  16. Oo i to genialny pomyćsł - trza promować z Gratiskiem.
  17. Aniu daj znac ile kaski za te badania. Dzis wieczokiem zadzwonię
  18. jutro zadzwonię najpierw do Ilon - wezmę kontakt do tego domu, zadzwonię do nich porozmawiam - zadzwonię do Ani i będę konsultować. I wizyta tak czy siak - zawsze sprawdzam domki bez wyjątków:) myślę iż Pani się nie obrazi.
  19. Przepraszam - nawet nie wiedziałam, że dzwoniłaś - daj proszę namiary i ja raqczej dla niej szukam dom z małym stadem - myslałam, że może zamieszkać z jednym psem i to nie małym :) Więc ten domek nie do końca jest dla Delli. Zadzwonię jutro do Ani i sobie porozmawiamy :) Jutro dam znać jaka jest nasza decyzja.
  20. Anetta z tego co pamiętam to małych psów nie do końca. czekam na odpowiedz ANi jak ona to widzi. Tez dziś zgłosił się dziś do mnie dom z małym psem.
  21. Przeczytaj wszystko Kana zastrzegła że nic robić nie możemy - było parę propozycji ale Kana je odrzuciła więc proszę czytaj i wtedy pisz. p.s i nadal nie rozumiem czemu wklejono zdjęcia a później je zabrano? jaki to ma cel?
  22. Ilon proszę na pw o namiary na osobę, która sprawdzała dom, o namiary na dom -muszę więcej wiedzieć :) Della jeszcze będzie miała sterylkę, wycinane pazury, badania krwi - dojście do siebie i dopiero wtedy idzie do domku :) Co do kotów trza na Anię poczekać, wiem, że małych psów nie do końca toleruje, że pilnuje miski więc wiele zależy od "doświadczenia" domku.
×
×
  • Create New...