Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='jogi']NO TO DOJECHAŁYSMY:multi: Sonia już u mnie. W drodze była bardzo grzeczna. Opendzlowała michę i zapoznaje się z otoczeniem. Ma tak koło 5-6 lat, Ma zmiany skórne, ale nie wyglądają groźnie. najpierw ja wykąp[ię bo śmierdzi przeokropnie a potem zajmiemy się całą resztą. Później napisze więcej[/quote] :multi: A fotki jakieś są ??? :lol:
  2. Hopaj Dżeki na pierwszą ! :loveu:
  3. Duduś na górę ! :loveu:
  4. [quote name='nika28']Jamnik, pies na marmurowej : [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2391[/URL] Kolejny....:shake:[/quote] i jeszcze na kosodzewiny : [URL]http://www.obraz.com.pl/schronisko/photogallery.php?photo_id=266[/URL]
  5. Jamnik, pies na marmurowej : [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2391[/URL] Kolejny....:shake:
  6. Misiek na górę ! Zimno już się robi.... :-(
  7. Jaka śliczna :loveu::-(
  8. Śliczna ta Kraksa :loveu: :loveu: :loveu:. Dobrze że się zatrzymałaś....:loveu:
  9. CINDY hopaj na pierwszą stronę ! :loveu:
  10. Hopaj na pierwszą FOKSIO ! :loveu:
  11. Ale super !!! Mamy DT :multi:
  12. Lisek na górę ! :loveu:
  13. Jejku jaki śliczny i malutki, a tak zimno na dworze....:-(
  14. Słodki :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='magda z.']podniosę!!!!![/quote] Ja też ! :loveu:
  16. [quote name='magda_fundacjaazyl']śliczności poszło do domku :loveu::loveu::loveu: mam nadzieję, że będzie mu w nim dobrze :multi::multi: i że inne psiaki też znajdą dla siebie dom :multi:[/quote] Ale się cieszę ! :multi: :multi: :multi: :multi:
  17. Jak je złapię to wezmę je na DT, ale do tej pory, zawsze wieczorem próbowalam łapać i mi się nie udało :shake:
  18. Pani ze spółdzielni powiedziała że za 2 dni podkłada trutki kotom, i zamknie okienko od piwniy żeby nie mogły wyjść...... :placz: :placz: :placz: Jutro ide je łapać do tej piwnicy, one są w jakiś pomieszczeniu - węzłach, i musze czekać na Panów którzy mają klucz od tamtego pomieszczenia, jak je nie złapię, po prostu się otrują :shake: :-( :placz:
×
×
  • Create New...