[quote name='Bączek']Chce wziac Alfika ze schroniska. Pojade po niego w najblizszy czwartek lub piatek.[/quote]
Jezu Bączek, jak ja się cieszę !!!! :multi: :multi: :multi:
[quote name='agusiazet'][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG]
Czyż nie jest cudna?!?[/quote]
Jest, i to jak ! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: