[quote name='ElzaMilicz']
A Ty, widzę, nie tylko w podhalanach gustujesz. :razz:[/quote]
Nie, nie tylko w podhalanach, boksery też uwielbiam:loveu:, zaraz zrobię mu na forum biksiów wątek ;)
[quote name='supergoga']Sunia już w nowym domu. Zabrał ją znajomy p. Ani, który miał w zamiarze kupno szczeniaka tej rasy. Jednak postanowił wziąć sunię. Ma doświadczenie w prowadzeniu takich psiaków - więc jesteśmy dobrej myśli.[/quote]
:multi: :multi: :multi:
[quote name='Natussiaa'][B]UWAGA NOWE WIADOMOŚCI ZE SCHRONISKA W KONINIE:[/B]
[B]Oba psiaki znalzły dom. [/B]
[B]Po ciemnego przyjeźdża pani w sobotę a drugiego bierze siostrzenica p. Ani ze schroniska w Koninie. [/B]
:multi::multi:[/quote]
Hura !!!! :multi: :multi: :multi: