Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='ALEBAZI']i hop do góry:-([/quote] I jeszcze raz !
  2. Już się odzywam ;) Mały jest super, Dina najpierw się go bała, ale teraz nie daje mu spokoju :cool1: Maluch teraz śpi :loveu:
  3. [quote name='agnieszkal2']Córeńka do góry!:loveu:[/quote] I jeszcze raz !
  4. [quote name='Daga & Maks']hop do góry[/quote] No to jeszcze raz ! :loveu:
  5. Jak dobrze że ma DT :multi: Trzymam kciuki żeby była :thumbs:
  6. [quote name='Helga&Ares']szybko nie? ;) [/quote] Bardzo szybko :crazyeye: :multi: :multi: :multi:
  7. Ale super ! :multi: :multi: :multi:
  8. Zdjęcia :multi: Jaki on jest śliczny, ładniejszy niż poprzednio :eviltong:
  9. Na górę ślicznoto ! :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Na pierwszą Smutasku ! :Dog_run:
  11. On jest przepiękny :iloveyou: Na pewno znalazłby dom, ale trzeba go wykąpać, porobić ogłoszenia......
  12. Śliczna jest, taka malutka :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='MaJa 75']Dziewczyny to ile w końcu jedzie do Łodzi do DT????[/quote] Rano jadą do mnie 3. Jeden zostaje na DT a pozostałe 2 wieczorem jadą do pati-c, do wawy. ;) ( w niedzielę )
  14. Jak się cieszę ! :multi: :multi: :multi:
  15. Dobra zgadzam się ;) Moja Dina je zamęczy ( a raczej one ją ) :diabloti:
  16. [quote name='alvaro']trzymać kciuki:cool3:[/quote] Trzymam cały czas ! :thumbs:
  17. [quote name='nika28']Cudna :loveu: :loveu: :loveu: Zaraz zrobie jej wątek na collakach ;)[/quote] Już zrobione ;) [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3616[/URL]
  18. Cudna :loveu: :loveu: :loveu: Zaraz zrobie jej wątek na collakach ;)
×
×
  • Create New...