Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Ehhh, a ja myślałam że przygarnie Dżekiego...:-( No trudno, trzeba szukać dalej...
  2. [quote name='Isabel']Trzymam kciuki za tego ostatniego, musi się udać![/quote] Ten ostatni to mój ulubiony był, a się nie złapał :cool1:, ale mam nadzieję że się złapie ;) To nie ja łapałam kociaki, taka starsza Pani klatke-łapke pożyczyła, i trzyma teraz je wszystkie w takiej metrowej klatce, 2 miały być u mnie i 2 u niej, a teraz ona mi żadnego nie chce dać. Ani nie głaszcze, ani ich nie przyzwyczaja do człowieka, i mówi że ja się wogóle na zwierzątach nie znam, i że one jak posiedzą 10 dni w takiej małej klatce to się przyzwyczają....Wściekłam się na nią dardzo......:angryy: :angryy: :angryy: Mama kociąt już po sterylizacji :multi:
  3. [quote name='Ala&Zetka']Podnosimy! :-)[/quote] Tak, podnosimy na pierwszą !
  4. Na góre !!!! PILNE !!!!! :-(
  5. 3 kotki złapane :multi: , został jeden - biało czarny :-(
  6. Hops na górę ! :loveu:
  7. Jezu.... Biedny pies, ile on tam się musiał wycierpieć :placz:
  8. Piękny jest..... Hop na górę, nie dajmy go uśpić :-(
  9. [quote name='ElzaMilicz'][B]Lucky [/B]jedzie wkrótce do domu. :)[/quote] :multi: :multi: :multi: Trzymam kciuki za chłopaka :thumbs:
  10. [quote name='dorcia44']sunia już ma domek :p[/quote] Ale fajnie !!!! :multi: :multi: :multi:
  11. [quote name='salomeaa']Dzisiaj pan po niego przyszedł psiak miał czipa i się znaleźli wiec jet oki:)))[/quote] :multi: :multi: :multi:
  12. [quote name='_Tosia_'] [COLOR=black][FONT=Verdana]*sunia, mix owczarka podhalańskiego [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [URL]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/pies6_t2.jpg[/URL][/FONT][/COLOR][/quote] Ma wątek na podhalanach ? Jest jeszcze w schronisku ? Taka piękna sunia.....
  13. Przepiękny :loveu: :loveu: :loveu: Ile ma lat ? :roll:
  14. Przypominamy się ! :dog:
  15. Bunia na pierwszą biegnie ! :Dog_run:
  16. [quote name='alais']Byle tylko miednica dobrze się zrosła...:shake:[/quote] Cały czas trzymam kciuki :kciuki: :-(
  17. Hops ARTEK ! :loveu:
  18. Tropuś skacze na górę ! :dog:
  19. [quote name='ARKA']Ten psiak jest zabrany, mial zerwane wiezadla w lapie, byc moze jest juz po operacji a wogle do jedzie do Niemiec.:p[/quote] Dzięki za odpowiedz, jesu jak się cieszę :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...