Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Jak ja się cieszę :multi: :multi: :multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool:
  2. Hop na pierwszą ! :-( Kto zrobi allegro !????? :modla:
  3. [quote name='rita60']...brac i kochac:lol:[/quote] Właśnie :loveu:
  4. Hop na górę ! :loveu:
  5. [quote name='Sabina02']Jest pierwszy obserwator na Allegro...[/quote] Po co Ci ludzie obserwują, nie lepiej od razu zadzwonić
  6. To cudo a nie pies :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [quote name='dog_master'] Rozmawialam wlasnie z p. Maria - bardzo duzo osob dzwonilo i pytalo o kotka! :) :) :) W weekend kotek ma pojechac do Starogardu Gdanskiego, do nowego domku :multi::multi::multi::multi::multi: ale pani obawia sie, ze, jak to sie czesto zdarza, ludzie sie wycofaja... Wiec czekamy do konca tygodnia! :) Trzymajcie kciuki! :) [/quote] Trzymam kciuki ! :thumbs: Oby się udało !!!! :loveu:
  8. [quote name='Kolia'] Trzymajcie kciuki, aby to był TEN domek! Wakacje się skończyły, więc może coś się ruszy w adopcjach :D[/quote] Trzymam mocno kciuki :thumbs: :kciuki: :happy1:
  9. Co tam u Tufa ? :roll: Dlaczego on jeszcze domku nie ma ???? :placz: Taki śliczny jest !!!
  10. I co tam u suńki ? :roll:
  11. Magd@, a może dopisz w tytule że rottek :-(
  12. Berta na górę ! :-(
  13. Parysek na pierwszą ! :loveu:
  14. Na pierwszą Pluto :-(........
  15. Na pierwszą stronę ! :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Biegniemy na pierwszą ! :Dog_run:
  17. [quote name='Arienka']Udało się :multi: Sunia trafiła do nowego domu :multi::multi::multi: :D[/quote] Super !!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  18. [quote name='Evelin'] Dziś z rana przyszedł pierwszy sms z pytaniem czy ogłoszenie o Megi jeszcze aktualne...Odpowiedziałam,że tak i wieczorem pani zadzwoniła.Pani mieszka w bloku, miała juz psy,jedynym zmartwieniem było czy nie bedzie ujadała jak pani bedzie w pracy... Opowiedziałam wszystko co wiem o zachwowaniu Meguni w ciasnym boksie..Pani dopytywała sie czy Megi to nie ratlerek,bo o dziwo nie chciałaby ratlerka. Ma sie zastanowić.Jak się namysli to sie odezwie.Zobaczymy...[/quote] Mocno trzymam kciuki !!!! :thumbs:
  19. [quote name='zonia'][B]a najlepsze jest to że naszym obu psiakom się poszczęściło:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B] [B]Sznaucera zaadoptował opiekun a suńkę właściciele schroniska-bardzo ich oczarowała:lol::lol::lol:[/B] [B]Więc już sprawa dobrze się skończyła:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/B] [/quote] No to suuper !!!!!! :multi: :multi: :multi::sweetCyb::sweetCyb::bigcool:
  20. Ale Alf dzie do DS rozumiem ??? Jezu, nie mogę uwierzyć :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...