Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='magda z.']hop do góry!!!!!!!!![/quote] Jeszcze raz.....
  2. Już jest tak zimno..... Ją trzeba szybko z tamtąd zabrać ! :-(
  3. Banerek zaraz wklejam ;) [B]andzia, [/B]a o której około będziesz w Łodzi ? :roll:
  4. [quote name='Magd@']na pierwszą !!![/quote] I jeszcze raz ! :loveu:
  5. [quote name='andzia69']To podaj mi na pw swój nr tel - ja zazwyczaj jadę al. Włókniarzy - nie znam Łodzi...czy dałabyś radę gdzieś w okolicy się dotransportować? tam jest taki mc Donalds na samym początku jak się z ul (nie wiem jakiej) skręca w prawo na tą Włókniarzy chyba...albo na jakąś stację - tylko czy na pewno? bo ja bym nie miała co z nim dalej zrobić...[/quote] Nr. już wysłałam. Mogę podjechać po sczeniaka. Mniej więcej się oriętuję, gdzie to jest, alę jeszcze sprawdzę na mapie ;)
  6. [quote name='andzia69']Nika - ja w niedzielę jadę aż do Kołobrzegu, przez Łódź - mogłabym podrzucić na trasie jakiegoś...najlepiej wszystkie 3:-([/quote] Ok, no to podwieź jednego ( tego ; [URL]http://img204.imageshack.us/img204/7177/dscf8373pe0.jpg[/URL] )3 nie dam rady. Naprawdę wziełabym wszystkie, ale nie mogę, nie mam miejsca....:shake:
  7. Ja bym mogła wziąść na DT tego chłopczyka czarno białego, ale pojechać po niego nie pojadę bo nie mam czym.....:shake:
  8. Na górę Misiek ! Ehhhhh..... i tak to nic nie daje..... :shake:
  9. Biedne maluszki :placz: :placz: :placz:
  10. [quote name='Daria_13']Pani jest zainteresowana adopcją seterka. Ma całą sprawę skonsultować z resztą rodziny i dzisiaj albo jutro zadzwonić do mnie z odpowiedzią. Trzymajcie kciuki.[/quote] Trzymam :thumbs:
  11. [quote name='Jagoda*']Już nie, bo MA DOM!!!:lol:[/quote] SUPER !!!!! :multi: :multi: :multi:
  12. Ale ładny :loveu:
  13. Demon na górę ! :lol:
  14. Na pierwszą jeszcze raz ! :loveu:
  15. Biegniemy ! :Dog_run:
  16. [quote name='pimpuś']mam fotki pieska ale jak mam je tu wkleić??[/quote] Wyślij do [B]bumerang,[/B] to tutaj wstawi [quote]przyślij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
  17. Tropuś na górę ! :loveu:
  18. Czekam na fotki :lol:
  19. Hopany na górę ! :loveu:
  20. [quote name='iwonamaj']...nie ma efektu....[/quote] No tak..... Ale nie możemy zrobić nic innego niestety :shake:
×
×
  • Create New...