Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Wnucha śpi, ale jak ją znam, za chwilę się obudzi z krzykiem "daj mi tabletkę!" Albo "Moja mama, gdzie jest moja mama!". Już się uodporniłam, ale póki co, nie znam dnia ani godziny. Argus, lecimy.
  2. Mimo wszystko, spróbuj pośmigać, wyżełku.
  3. [quote name='Bjuta']Satyr to jest jeden z tych psów, o którym bym pomyślała, że będzie szybko adoptowany. Wygląda jak lwica Elza, garnął się w schronisku do ludzi (w Przebieczanach jest inaczej - bo on się tam garnie do Małgosi, a do obcych podchodzi z dystansem) duży a łagodny. Wspaniały pies. Dobrze, że teraz ma ten hotelik. Korzysta z całego ogrodu. Widać że ciągle cieszy go możliwość chodzenia. Bjutko, chyba żartujesz - nie ma takiego. Liczy się łut szczęścia, przypadek, bóg wie co. Cholera, sama nie wiem. Satyr, nie ma co myśleć, trzeba czekać na cud. W realu nie bardzo, ale na dogo tylko na to liczę.
  4. Sybel, dziękuję za zaproszenie. Do końca września nic nie mogę. Teraz mam wnuczkę, za tydzień jadę na zasłużone, krótkie wakacje. Będę sobie zbierać i przerabiać grzyby, TŻ wreszcie pomoczy wędkę (mam nadzieję, że nic nie złowi) i będzie bosko! Wracam 30.09. Zajrzę na wątek i pomyślę. Czy pies jest do kolan, czy wielkości collie? To ważne. No tak, zależy, na jakiej wysokości ma się kolana.
  5. Ivetko, u was chłodno? Zazdroszczę, w Łodzi upały nie do zniesienia.
  6. W końcu dotarłam do ciebie, Misiaku. Widzę, że jest nieźle!
  7. Eh, widzę, że Holka przypadłaby Miśkowi do gustu - starsza, stateczna, uwielbia wylegiwać się w słońcu, niekoniecznie w trawce, może być beton, po głowie nie skacze, ale i sobie skakać nie pozwoli. Dupka prześliczna, kita marzenie, ale pychol najpiękniejszy! Och, jak mi się chce złożyć Miśkowi wizytę!
  8. Kasiu, podesłałam stówkę. Cdn. Kochani, kto dorzuci grosik na badania i kastrację Kamyka?
  9. Wrześniowa wysłana.
  10. Wysłałam za wrzesień. Dagusiu, mizianko od ciotki.
  11. Na konto Fundacji poszła kasa na 2 allegra dla Jazza.
  12. [quote name='UBOCZE']Ja cały czas podczytuję...[/QUOTE] [quote name='Olena84']Ja tez czytam i nie wiem co tu poradzic:(, boje sie ze ten nasz Kamyk utknie w hotelu na wieki, ale wierze ze nie.[/QUOTE] [quote name='AlfaLS']Ja też cały czas jestem choć cichutko......[/QUOTE] Wiem, ciotki/wujki, że jesteście. Kurczę, bądźcie, mimo wszystko. Nie ma tragedii - ot, jeszcze jeden pies - fascynujący, niebanalny, niesamowity - nie on jeden.
  13. taks, obsiadły cię ciotki i nowe wyzwania masz przed tobą. Taks zmiksowała jeszcze drugą część, podtrzymującą zad, którą się dopina do szelek i mocuje uchwyt. Co ta zula jeszcze wymyśli! Dinku, pamiętasz, że cię kocham nad życie?
  14. Miśku, mój Mixer (zwany na codzień Miśkiem - chyba na twoją cześć) i którym zanudzam od 4 lat całe dogo, też zawdzięcza powrót do życia pewnej suce. Holka, po przejściach, jak to suka, szepnęła mu do ucha: "Jesteś beznadziejny. Idziemy?" Poszedł. I odżył.
  15. MM, ty to masz przechlapane! Wszystkim księgowym na dogo moc serdeczności!
  16. Postaram się dorzucić dyszkę na szczepienia do następnej wpłaty. Chciało by się więcej, ale... [I]Chcecie słońca w środku zimy?[/I] [I]Jagdterierka brać, dziewczyny![/I] [I]Na depresję cierpisz, chłopcze?[/I] [I]Z jagdterierkiem jej się oprzesz.[/I] Całusy dla Diega, Rottki i jej sforki, i wszystkich, którzy kochają jagdterierki. [I]Jeśli nie kochasz, znaczy, żeś kiep -[/I] [I]dla swego dobra strzel sobie w łeb.[/I]
  17. zulka, taks jest bezcenna, a my o cenach mówimy. Oj, zasmyrało po serduchu, Dinku. Ale w najlepszych rękach jesteś, Dino.
  18. Daj znać na PW, ile mnie to będzie kosztowało :eviltong:
  19. Madziu, jutro ureguluję, przysięgam. Ale saldo rewelacyjne! Daj boże każdemu takie. A Kremcia przecudna! Kurczę, wózków dziecięcych nie lubi! Moją Betkę muszę odciągać, bo do każdego by zajrzała, a najchętniej przejęła opiekę nad dziecięciem. Widać Kremcia miała bardziej bolesne kontakty... z wózkiem czy z dziecięciem?
  20. Wyobrażam sobie, że ciężkie musi być to przejście od krótkich wakacji do księgowości. Madziulku, po długich wakacjach byłoby ciężej! Ja sobie ułatwiłam sprawę - na krótkie wakacje wzięłam wnuchę. Po powrocie odżyłam! No tak, ale ja księgowości nie prowadzę. Magdziątko, dziękujemy!
  21. [quote name='Wiedźma']Wyżełek na pewno pójdzie po śladzie.[/QUOTE] Eh, wyżeł, już widzę, jak śmigasz po śladach za Betką! Wybacz to "za", ale ona jednak młodsza, choć kulawa.
×
×
  • Create New...