Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Powoli nadrabiam wakacyjne zaległości. Wysłane za X i XI. Satyr, trzymaj się, chłopie.
  2. Ciotki, przepraszam, trochę bałaganu narobiło mi się w rachunkowości. A i wyjazdy wakacyjne nie sprzyjają dotrzymywaniu terminów płatności. Jutro wysyłam za IX i X.
  3. [quote name='luka1']a ja sobie z rana ujawnię się, tak tylko by podnieść Kamisia. Swoją drogą inne (nie powiem brzydsze) znajdowały domy. Kamień to bardzo dobry psiak, jak go pamiętam z zamierzchłych czasów, czemu go nikt nie chce? - nie mogę ogarnąć.:shake:[/QUOTE] Ja też nie ogarniam. Widać, nie trafił jeszcze na swojego człowieka.
  4. pikola, ike kosztuje DT i jak wyglądają stałe deklaracje Misi?
  5. [quote name='Wiedźma']A wyżeł, który się łapkami i pyszczorkiem opiera na ręce, przeszkadzając pisać na forum-jeszcze bardziej...[/QUOTE] A wyżeł, którego łeb borowikiem pachnie (bo przecież nie maślakiem!); i z rozwianymi uszyskami, i pycholem radosnym, po spacerze z TŻem, nie ze mną odbytym, z tyloma wiadomościami, natychmiast do przekazania przybiega: ty tu na kanapie, a tam tyle się działo! Zaraz ci opowiem... Eh...
  6. [quote name='agata51']Argus, jesień idzie.[/QUOTE] I dobrze. Lubię jesień.
  7. Czartek, co tam będziemy dywagować. Na spacer lecimy i już!
  8. magda222, dziękuję za zaproszenie. Poczytam jutro, ale już widzę, że sytuacja jest tragiczna. Niestety, nie mogę wspomóc finansowo.
  9. Dobrze jest się przed zimą zaokrąglić. Tak mówią.
  10. [quote name='brazowa1']No dobra,dobra,wspomagaja odbudowe,lepiej ;)?[/QUOTE] Kładę uszy po sobie i siedzę cicho - brązowa, z tobą jeszcze nikt nie wygrał! Zula, próbuj wszystkiego, a nuż coś pomoże. W końcu medycyna się rozwija w zawrotnym tempie, tylko ja do lekarzy w ogóle nie chodzę, leków nie spożywam, więc nic o tym nie wiem. W rodzinie mam akwizytora firmy farmaceutycznej, biolożkę, sportowca wyczynowego i specjalistkę od psów trudnych z narzeczonym, specjalistę od onków. Upiję ich i wyduszę, co trzeba. Trochę żartuję, przepraszam, zula, wiem, że ci nie do śmiechu, już nie będę. Ciebie ściskam najserdeczniej, Dinka miziam i za uchem, i po brzucholu - moje to uwielbiają.
  11. pikola, dziękuję za zaproszenie. Wyślij nr konta na PW, może wysupłam jednorazowo jakąś dyszkę. Misia prześliczna!
  12. lilith, dzięki za zaproszenie. Niestety, nie mogę pomóc. Zajrzę chociaż na bazarek.
  13. Figanna, dzięki za zaproszenie. Niestety, nijak nie mogę pomóc. Przynajmniej na razie. Hobi prześliczny.
  14. [quote name='ivette3']Jak to miło,że na wątku Kamyczka świeci słonko i kochany przystojniak ma w miarę dobre perspektywy :).[/QUOTE] Tych perspektyw nie byłabym taka pewna - na ogłoszenia zero odzewu. No nic, trzeba dalej próbować.
  15. Założycielki wątku nie ma, chętna na przejęcie wątku do moda powinna się udać.
  16. [quote name='wiosna']Hehe, Wy jesteście fajne, lubię ten wątek :) A ja muszę Was od razu przeprosić na dzień dobry, bo zdjęć nie mam jeszcze ciągle. Mam przepsienie, adopcje mi stoją w miejscu, a ciągle ktoś następny pomocy potrzebuje. Ehh.. czy to się kiedyś skończy? Przyszłam tu jednak w konkretnym celu. Mało, że nie mam dla Was zdjęć, to jeszcze bezczelnie przyszłam z prośbą - proszę Was o zagłosowanie na naszą fundację w Krakvecie. Bardzo, bardzo bardzo proszę.. Krakvet przekazuje bezdomniakom karmy za około 10 000zł, więc nie jest to mała pomoc, a ja tonę w długach i jakoś marnie to wszystko wygląda. Poświęćcie proszę chwilkę i nie ignorujcie mojego apelu, to dla naszych psów wielka szansa, a Wam zajmie minutkę. Dziękuję z góry!! I bardzo proszę o rozesłanie dalej znajomym, rodzinie, gdzie się da.. A ja Wam zdjęcia na pewno zrobię, tylko... Właduś teraz tak jakoś łyso wygląda.. Jak ja mam go pokazać takiego? On jest taki.. nagi, i ja mam takie jego zdjęcia opublikować? Nie godzi się.. Ale kupiłam mu syrop wzmacniający futro, dostaje go z karmą i zjada z wielką ochotą, ślicznie to pachnie. I podałam mu drugą dawkę odpchlacza - uwaga uwaga, udało nam się zrobić to bez sedalinu i nie strasząc Władka za bardzo, dzielny z niego chłopak. Nie wiem, czy Wam już to mówiłam, ale pogorszył mu się wzrok, robią mu się takie zmętniałe oczy. Ile on już ma lat? Zaprzyjaźnia się z małym Maksiem, Chociaż Maxio to taki trochę wariat, energiczny i żwawy, Władek pewnie wolałby kogoś do wspólnych szachów niż zwariowanego spieszącego się wszędzie małego przedsiębiorcę. Ale popołudniami leżą obok siebie i łapią jesienne słonko, takie są wtedy spokojne obydwa, zadowolone. Ciekawa jestem, czy Władek jest u nas naprawdę szczęśliwy, czy pamięta wcześniejsze życie i do niego tęskni. I smutne, jak takie starsze psy zamiast ze swoim panem od zawsze na zawsze muszą się po świecie tułać samotnie. Ehh.. jakiś mam ciężki dzień dziś chyba, idę walczyć dalej, bo mi się do łba jakieś wkradają takie.. pa. edit: aha, tutaj link do krakvetu: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/url][/QUOTE] Wiosno, przepraszam, wiem, że ci ciężko, ale nie mogę. Weszłam w krakvet. Nie przekonuje mnie.
  17. Co ja mogę? Najwyżej niedużego (najwyżej do kolan, a niska jestem), w dodatku samczyka (nieduże samiczki zagryza Egida/Betka, tak, to ta urocza gwiazdeczka z Kundelka!) na DT. Póki co Barona na spacer wezmę. Spacer z wyżłem - bezcenne.
  18. No, nareszcie koniec z grilkami! Bo coś nam się Dagusia zaokrągliła.
  19. Wiem, cioteczki, strasznie zalegam. Przepraszam, jutro ureguluję.
  20. Z kim można pogadać na temat DT? Poproszę o kontakt na PW.
  21. [quote name='__Lara']oooo, kamykowi się domek szykuje? :D[/QUOTE] Lara, no nie, aż tak dobrze to nie jest. Zainteresowanie i wsparcie finansowe to i tak więcej niż można by oczekiwać.
  22. Depi, ja na wakacjach , ale ty w najlepszych z rąk. Nie jestem już potrzebna.
  23. brązowa, ty jesteś młoda, moich chrząstek żadne środki nie odbudują, bo ich nie mam. Podejrzewam, że Dino też ich nie ma. zula, nic na siłę, po prostu z nim bądź.
×
×
  • Create New...