Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Wytrzymaj, Migdałowy Pieseczku.
  2. [quote name='ecci']Długi weekend to Bafcio będzie już u mnie!!! szkoda tylko, że nie mam balkonu!!!:placz::placz::placz:[/QUOTE] Jesteś pewna? A jak się okaże, że więcej wylewek trzeba zrobić?
  3. Śpij dobrze, Pimeczku.
  4. On tak lubi siedzieć na balkonie i obserwować, co się dzieje na ulicy. No, ale balkon to tylko balkon. Trzeba będzie obgadać sprawę z Oleną. Albo się da ogłoszenie: "Oddam małego pieska na długi weekend na dobrą działkę." :diabloti:
  5. Olenka pewnie już już się pospała. W razie czego, bierz też działkę.
  6. Bafek nie lubi słodyczy! Proszę cię, Ecci, nie utucz mi Bafka. Kanapka już przepadła, trudno, ale Bafuś ma jeszcze szansę.
  7. Z Bafkiem będzie jej raźniej czekać na ciebie. Nie martw się, Bafek nie jest wymagający.
  8. Oj, te schroniskowe smrodki - strasznie długo się psiaka trzymają. Jak Thor pochodzi na spacerki, wytarza się w trawie, zmoknie na deszczu - wywietrzeją. Pozdrowienia dla Thora, Agnieszki i Eddiego.
  9. A może ona też by chciała iść na zakupy? Dostaje kieszonkowe?
  10. Oj, jaki piękny pychol. Na pewno kogoś oczaruje.
  11. Akurat! Wzbudzasz w niej poczucie winy i tyle. Ja też nie mogę leżeć na kanapie (choćbym chciała), jak ktoś się wokół mnie uwija.
  12. Co was naszło? Ecci, nie męcz Kanapci. Samo możesz się wygłupiać, ale nie wciągaj w to suńki.
  13. Syneczku, wytrzymaj. Jesteśmy z tobą.
  14. Z remontem przenoszę się na wątek Bafka, bo to w końcu jego losy się ważą. Widzę, że to remoncik generalny, gratuluję. Bafulku, zaczynamy organizować ci długi weekend, a może nawet dwa. Nie miałbyś ochoty skoczyć na działkę do ciotki Olenki? Ja od razu zwróciłam uwagę na tę działkę, Olenko. Czułam, że może stać się ważnym miejscem w życiu Bafka. Olenko, będzie nam ciebie brakować Aż dwa dni cię nie będzie z nami?
  15. Witaj, Kanapciu. Jak zdróweczko? A co to nikt do Kanapki nie zagląda?
  16. [quote name='ecci']Agata!!! rzucaj palenie! Natychmiast!!![/QUOTE] W życiu! Tego się nie da zrobić.
  17. Agatce nic nie trzeba mówić, Agatka od początku wiedziała - jak tylko usłyszała słowo "remont." Bo Agatka nigdy nie słyszała o "terminowym ukończeniu remontu."
  18. :lol::lol::lol: Chyba pęknę ze śmiechu! Ciekawe, co jeszcze się okaże. Ecci, nikt ci nie obiecywał, że będzie łatwo. Zwłaszcza podczas remontu. To kiedy wylewacie?
  19. [quote name='Psiutka380']Podgrzewaną podłogę...:loveu: Agatko ja naprzykład jestem abstynentem.:diabloti: Mięska też nie jadam. Jestem wege.;) I naprawdę namawiam was do tego aby być wege. To jeste zdrowsze. I wegetarianie żyją dłużej.:diabloti: Oleno pamiętasz ja pisałyśmy na PW? Mam nadzieję że jak przejdziesz na własną kuchnię to zostaniesz wegetarianką.:diabloti:[/QUOTE] Od siedmiu lat jestem wege, ale nikogo nie namawiam. W ogóle staram się nie namawiać. Nie wiem, czy będę dłużej żyć - dużo palę.
  20. To on taki bardziej nocny marek, jak ja. Też przed chwilą oko otworzyłam - padłam o 20-tej przed telewizorem. Dzień dobry, Pimciu.
  21. [quote name='Olena84']Ale nie samą whisky człowiek żyje Agatko...[/QUOTE] Szkoda. ;) Nie narzekam, mam czym żyć. Ecci, jak tam remoncik? Łazienka Bafusia gotowa, brodzik wstawiony? I dobrze by było jakąś minisiłownię urządzić.
×
×
  • Create New...