Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Bestia w nią wstąpiła! A swoją drogą, cholera mnie bierze, jak widzę te świństwa, które ludzie wyrzucają. Moje psy też łase na spacerkowe przysmaki - nieraz wyciągałam z gardła jakieś śmierdzące flaki. Mocno ugryzła?
  2. Nie rób tego, Modliszko, bo wszystko się zawali! Pozdrowienia od Bafka.
  3. No, teraz pewnie już go nie kąpiecie i pies jest nareszcie szczęśliwy.
  4. Wiesz, mam wątpliwości. Zdaje się, że Bafek wypatruje pana. Czasami zastyga, widząc w oddali samotnego faceta, czeka w bezruchu, a kiedy facet podchodzi bliżej i okazuje się, że to nie TEN, idzie dalej. W domu zabiega o względy TŻ, tyle. że TŻ nieczuły na jego zaloty. Nie wiesz, kiedy jego pan umarł?
  5. Neris, Synku, życzę spokojnej nocy.
  6. Kąpu-kąpu w niedzielę? Eee, pewnie w sobotę NA niedzielę. I tak co tydzień? Biedna mała.
  7. Od działki się nie odczepimy, bo nie mamy gdzie się podziać w długi weekend. Pierwszy, bo w drugi zabieram Bafka i resztę na Suwalszczyznę. Niech chłopak złapie szczupaka swojego życia.
  8. [quote name='ecci']nasze!!!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] I troszkę moje.
  9. Dinku, nikt ci dziś nie zaproponował domku?
  10. [quote name='Martunia']Ciekawe, jakby wyglądał po wizycie u fryzjera... :cool3:[/QUOTE] Będzie jeszcze piękniejszy!
  11. Żeby wyniósł jak najdalej - do domku.
  12. Wstałeś już, Pimuniu? Miłej niedzieli, staruszku.
  13. Może dzisiaj zjawi się pan/pani z domkiem dla ciebie?
  14. Bafek mówi Ecci dzien dobry i ma nadzieje, że głowa już nie dokucza. I zyvzy milej niedzieli.
  15. Obserwatorzy, biegiem po Cudeńko!
  16. Dobranoc, Ecci, daj odpocząć skołotanej głowinie. Nie martw się, czas szybko leci. Niedługo Bafuś bedzie tylko TWÓJ.
  17. Neris, Sunku - wierzę, że dacie radę.
  18. Wpadłam na chwilkę, bo jestem wykończona fizycznie, psychicznie, nerwowo, umysłowo (jeśli można jeszcze jakoś, to też jestem) i zaraz idę spać (aha, już to widzę!). Ecci, wypadł jeden kawałek, wypadną następne. Spoko, długi weekend Bafek spędzi u mnie. Ewentualnie u ciotki Julki, widzę, że zaprasza. Dziękujemy. Może ten drugi uda ci się spędzić w (przynakmniej częściowo) wyremontowanym domu. Tynki tynkami, ale może wstawisz wreszcie fotki Bafka. Te sesje zdjęciowe są dla niego niezwykle wyczerpujące - ma się chłopak męczyć na próżno? :mad:
×
×
  • Create New...