Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Cambel&Megi']Ale tarzanie :loveu:[/quote] To jest Tarzan anie Baron!!!
  2. Boże, jaki on cudny! A jakie zdjęcia! Jutro jadę na 10 dni do leśniczówki. Popytam, może znajdę jakiegoś leśniczego, który marzy o wyżle. W zasadzie każdy leśny człowiek powinien marzyć o wyżle, prawda? Zwłaszcza takim. Pozdrawiam. Baronku, a to od Edzi - :loveu:. Trzymaj się, piesku.
  3. Kozaczku, nie trać nadziei, jadę do dzikiej kniei znaleźć tego Człowieka, co tam na ciebie czeka. Wracam za 10 dni - niech domek ci się śni, dom z gankiem i ogródkiem, gdzie pić będziemy wódkę! Przepraszam za ten alkohol, ale nie mam czasu na bardziej przyawoite rymy. Zresztą kropelka nalewki leśniczego jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Pozdrawiam. Kozaczku, trzymaj się i bądź dobrej myśli. Może się okazać, że jak wrócę, będziesz już w nowym domku z kochającym Człowiekiem.
  4. Ecci, to ile metrów kwadratowych podłóg potrzebujesz? Zlituj się, dziewczyno! No, ale co tu dużo gadać - Bafuś zamieszka w pałacu! Mój złociutki! Znów się zmieniło - jedziemy na wczasy. Jutro. Do leśniczówki w środku lasu nad niewielkim jeziorkiem. Wylałam całą trójkę FIPReksem - niech się dzieje wola nieba! Nie będzie mnie na dogo jakieś 10 dni :placz:. Ecci, będę przesyłać wiadomości i zdjęcia na komórkę. Bafek pozdrawia wszystkie ciotki :loveu:. Ja zresztą też.
  5. Korzystam z okazji, że dostałam się na dogo, żeby zawiadomić wszystkie fanki Bety vel Edzi, że jutro wyjeżdżam na 10 dni (jak ja bez was wytrzymam?! :placz:) Zastąpi mnie Natka - mam nadzieję, że uda jej się wejść chociaż raz, napisać choć parę słów i wstawić jakieś fotki. Betka szaleje - teraz już nie tylko z Mixerem ale i z Bafusiem, a na wieczornych spacerach udaje jej się zmusić do zabawy nawet Holkę - wszyscy są pod jej urokiem. Będzie jej smutno samej (zabieram do lasu całą moją trójkę), ale może nauczy się chodzić na spacer bez asysty. Pozdrawiam.
  6. Zdaje się, że wyjazd na razie nieaktualny. Panią, do której mieliśmy jechać, zalało. Ale może TZ znajdzie inne lokum.
  7. [quote name='Mysia_']a co tu tak cichutko u Ciebie? :roll: [/quote] Czasem cichutko, bo dogo się wygłupia, ale pamietamy!
  8. Przypominamy się - póki dogo działa! Mizionko, Rockusiu.
  9. Ślicznie, ale jednak nie tak dostojnie ja CIOTKA AGATA. Olenko, czy ty zawsze musisz się ze mną kłócić?! Całuski od Bafka. Dla Pimka, rzecz jasna.
  10. Pamietam o tobie, Patosku, ale nic nie mogę dla ciebie zrobić. Mogę cię wziąć na spacerek. Chcesz?
  11. Niestety, nia mam wolnego sprzętu, za to mam trudności z wejściem na dogo. Pozdrawiam. Za jakiś czas postaram się znów coś podesłać - na razie krucho z kasą.
  12. Pozdrowienia od Edzi. Skoczysz z nami na spacerek?
  13. Tak tylko powiedziałam, bo ostatnio rzadko ktoś tu zaglądał. Ja też chcę oglądać zdjęcia Stasia!
  14. Boże ty mój, dzięki! Pierwsza dobra wiadomość dzisiaj! Dużo szczęścia Luisku! Kochaj swojego nowego Pana, bo to Dobry Pan.
  15. Kolejarko, tymczasem pójdziemy na spokojny spacerek - ciotka też już nie pierwszej młodości.
  16. Ktoś musi się w nim zakochać! A uroda ważna rzecz (zwłaszcza jeśli się siedzi w schronisku) - od tego zaczęła się niejedna wielka miłość.
  17. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć, jak czego używać. Bafek pozdrawia Kanapkę bardzo.
  18. Piękny Hopku, biegniemy do Opery Leśnej i z powrorem!
  19. No, przesadziłam z tym joggingiem - nie te lata. Ale co powiesz, na szybki spacerek?
  20. Nic a nic. Grzeczna sunieczka. I strasznie kochana. Jest kłopot z porannym spacerem - odbywa go sama, bez towarzystwa (pozostałe psiaki wychodzą wcześniej z TZ). Betka nie za bardzo chce chodzić. Co chwila kładzie się na trawie i nie zamierza się ruszyć, chyba że zobaczy jakiegoś psa. W schronisku przyzwyczaiła się pewnie do obecności innych psiaków, tutaj też żyje w gromadce, to samej przykrzy się jej na spacerku. Nauczy się, przecież to dopiero parę dni, wszystko jest takie nowe - spacerki na łąkach to co innego niż hasanie po ogrodzonym terenie. Cierpliwości.
  21. Dopóki są razem, jest im dobrze. Trzymajcie się, Dygusie.
  22. Dinku, pamiętam o tobie, tylko mam trudności z wejściem na dogo. Uśmiechnij się, piesku - pójdziemy na spacer?
×
×
  • Create New...