-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Kozaczku, nie trać nadziei, jadę do dzikiej kniei znaleźć tego Człowieka, co tam na ciebie czeka. Wracam za 10 dni - niech domek ci się śni, dom z gankiem i ogródkiem, gdzie pić będziemy wódkę! Przepraszam za ten alkohol, ale nie mam czasu na bardziej przyawoite rymy. Zresztą kropelka nalewki leśniczego jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Pozdrawiam. Kozaczku, trzymaj się i bądź dobrej myśli. Może się okazać, że jak wrócę, będziesz już w nowym domku z kochającym Człowiekiem. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, to ile metrów kwadratowych podłóg potrzebujesz? Zlituj się, dziewczyno! No, ale co tu dużo gadać - Bafuś zamieszka w pałacu! Mój złociutki! Znów się zmieniło - jedziemy na wczasy. Jutro. Do leśniczówki w środku lasu nad niewielkim jeziorkiem. Wylałam całą trójkę FIPReksem - niech się dzieje wola nieba! Nie będzie mnie na dogo jakieś 10 dni :placz:. Ecci, będę przesyłać wiadomości i zdjęcia na komórkę. Bafek pozdrawia wszystkie ciotki :loveu:. Ja zresztą też. -
Korzystam z okazji, że dostałam się na dogo, żeby zawiadomić wszystkie fanki Bety vel Edzi, że jutro wyjeżdżam na 10 dni (jak ja bez was wytrzymam?! :placz:) Zastąpi mnie Natka - mam nadzieję, że uda jej się wejść chociaż raz, napisać choć parę słów i wstawić jakieś fotki. Betka szaleje - teraz już nie tylko z Mixerem ale i z Bafusiem, a na wieczornych spacerach udaje jej się zmusić do zabawy nawet Holkę - wszyscy są pod jej urokiem. Będzie jej smutno samej (zabieram do lasu całą moją trójkę), ale może nauczy się chodzić na spacer bez asysty. Pozdrawiam.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zdaje się, że wyjazd na razie nieaktualny. Panią, do której mieliśmy jechać, zalało. Ale może TZ znajdzie inne lokum. -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się - póki dogo działa! Mizionko, Rockusiu. -
Ślicznie, ale jednak nie tak dostojnie ja CIOTKA AGATA. Olenko, czy ty zawsze musisz się ze mną kłócić?! Całuski od Bafka. Dla Pimka, rzecz jasna.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Pamietam o tobie, Patosku, ale nic nie mogę dla ciebie zrobić. Mogę cię wziąć na spacerek. Chcesz? -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
agata51 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Niestety, nia mam wolnego sprzętu, za to mam trudności z wejściem na dogo. Pozdrawiam. Za jakiś czas postaram się znów coś podesłać - na razie krucho z kasą. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Edzi. Skoczysz z nami na spacerek? -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Tak tylko powiedziałam, bo ostatnio rzadko ktoś tu zaglądał. Ja też chcę oglądać zdjęcia Stasia! -
Boże ty mój, dzięki! Pierwsza dobra wiadomość dzisiaj! Dużo szczęścia Luisku! Kochaj swojego nowego Pana, bo to Dobry Pan.
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Ktoś musi się w nim zakochać! A uroda ważna rzecz (zwłaszcza jeśli się siedzi w schronisku) - od tego zaczęła się niejedna wielka miłość. -
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Chodź na spacer, Karaciku. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Piękny Hopku, biegniemy do Opery Leśnej i z powrorem! -
Nic a nic. Grzeczna sunieczka. I strasznie kochana. Jest kłopot z porannym spacerem - odbywa go sama, bez towarzystwa (pozostałe psiaki wychodzą wcześniej z TZ). Betka nie za bardzo chce chodzić. Co chwila kładzie się na trawie i nie zamierza się ruszyć, chyba że zobaczy jakiegoś psa. W schronisku przyzwyczaiła się pewnie do obecności innych psiaków, tutaj też żyje w gromadce, to samej przykrzy się jej na spacerku. Nauczy się, przecież to dopiero parę dni, wszystko jest takie nowe - spacerki na łąkach to co innego niż hasanie po ogrodzonym terenie. Cierpliwości.
-
Dopóki są razem, jest im dobrze. Trzymajcie się, Dygusie.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku, pamiętam o tobie, tylko mam trudności z wejściem na dogo. Uśmiechnij się, piesku - pójdziemy na spacer?