-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nie tracimy nadziei! Idziemy na spacerek, Cyganku! -
No, Borysku, skoro udało mi się wejść na dogo, pobiegniemy na spacerek. może cię ktoś wypatrzy.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Cholera mnie weźmie, jak to dogo się nie uspokoi! Ecci, Bafek chyba jednak zostanie w Łodzi z córką i Betką (Egidą). Pani, di której jedziemy ma dwie suki, pewnie niesterylizowane, a Bafuś jurny chłopak może być kocioł. Nie wysyłaj żadnych pieniędzy - frontline to pryszcz. A o operacji pogadamy po powrocie - jeśli dogo będzie wtedy jeszcze istniało. Mówiłam, że dorzucę stówkę? Jeśli nie, to mówię. Wiem, że masz teraz mnóstwo wydatków, ale i u mnie też poszło ostatnio trochę kasy. Damy radę. Bafuś gzreczniutki jak zwykle, tylko nieco osowiały, odkąd zjawiła się Betka. Pod koniec maja córka przenosi się z sunią do rodziny - przez trzy miesiące będzie opiekować się ich domem (państwo wyjeżdżają za granicę) i psem, to będzie trochę spokojniej. Pozdrawiamy. -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Eduśku, ciotki pamiętają o tobie, tylko strasznie trudno cię odwiedzić na dogo. Skoro mi się udało, biegniemy na spacer! -
Betka (trochę to podobne do Edki) się melduje. Od wczoraj nie mogłam wejść na dogo. :diabloti:Teraz tylko parę słów, bo się śpieszę. Jest dobrze, suńka cudowna. Wczoraj była na zakupach - szelki, smycz, adresatka, kanapa. Na spacerach coraz grzeczniejsza - zaczyna przychodzić na wezwanie, chociaż z dużymi oporami - oczywiście sposób "na ciasteczko". Cudownie się bawi z Mixerem - nie podejrzewałam mojego zazdrośnika o chęć zostania dobrym wujkiem - męczyła go pełną godzinę. Na spacerach też najchętniej trzyma się właśnie jego. Codziennie przed snem łapka jest nagrzewana, masowana, gimnastykowana. Oby pomogło. Dzisiaj Betka pierwszy raz zostanie sama w domu (tzn. z psami). Ciekawe jesteśmy spustoszeń, jakie zastaniemy (a raczej TZ zastanie) po powrocie. :evil_lol: Do zobaczenia wieczorem.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafek pozdrawia. -
Synku, od tego sie zaczelo. Pokochalam cie od tego kla. Dziekuje.
-
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Jutro zawsze jest lepsze. Marzenia tym bardziej. Rocky, pomarzymy? -
I ciotka agata. Dziewczyny, przyznajcie, jesli chodzi o ciotke, to nic tak pieknie nie brzmi jak CIOTKA AGATA. Sorry, Olenko, nie dosc, ze za mloda jestes, to jeszcze imie nie to!
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
agata51 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jejku, zebysmy chociaz lodowke znalezli! -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nosek, nie wyglupiaj sie, naprawde pora znalezc domek. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Wolfgang Amadeusz Mozart - Uprowadzenie z seraju. Uprowadze cie po prostu na spacer. -
Rozpuszczona jak dziadowski bicz ta wasza Edka - ciekawe, kto tak rozpuścił, gwiazdeczkę? Spanko, mizianko, a w tak zwanym międzyczasie - kapcia zwędzę, z łapami na stół wlezę, do wora na śmieci zajrzę. Ja się nie dziwię, ale póki stół, wór i kapeć mój - krótkie "nie" usłysdzy. Z palcem wskazującym (moim) pod piękną, skądinąd, śnupą.
-
[quote name='agata51']Czy on jest na wątku onków?[/quote] Czy on tam jet? Niezaleznie od marzen.
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Do gory, do gory, a tam ciemne chmury. Z Obornik Kozaczek jeszcze wyzej skacze. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rawa']Czy ludziom zawsze chodzi o wygląd? Jeśli nie to przecież Konguś ma wielkie serce i wspaniały charakter. A jeśli tak to czemu nikt naprawdę nie chce tak urodziwego psa? Tylu sie pytało, zawalali pytaniami i... CISZA.[/quote] Rawa, pieknie mowisz, serce mieknie, bierzesz go? Nie takie wyglady sa na dogo. A gdyby Go tak rzeczywiście "podciągnąć" pod czekoladowego labka i poogłaszać na jakichś labradorowych forach? Podciagjacie, prosze, pod co sie da. Ja nie umiem. Kongo czekoladowy, przeciez ty musisz miec swoj dom. -
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Jutrzejszy zawsze jest lepszy. Poki sa marzenia. Marzy mi sie spacer z toba, Karat.