Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Mój kudłacz czekał na mnie 3 i pół. Kocha mnie nad życie, ja jego też, jest najszczęśliwszym psem pod słońcem i odbija sobie te stracone w schronisku lata. Lunarmermaid, wiem, jak wyglądają tymczasy, Dino jeszcze poczeka na ciebie - tylko, żeby cię ktoś nie ubiegł!
  2. Czarteczku, wreszcie udało mi się wpaść do ciebie. Biegniemy na spacerek, kochany.
  3. Nie tracimy nadziei! Idziemy na spacerek, Cyganku!
  4. No, Borysku, skoro udało mi się wejść na dogo, pobiegniemy na spacerek. może cię ktoś wypatrzy.
  5. Jestem, jestem, biegniemy na spacerek, mój cudny.
  6. Strasznie trudno się z tobą spotkać na dogo, Argusku. Pamiętam o tobie. A teraz zabieram na spacerek.
  7. Cholera mnie weźmie, jak to dogo się nie uspokoi! Ecci, Bafek chyba jednak zostanie w Łodzi z córką i Betką (Egidą). Pani, di której jedziemy ma dwie suki, pewnie niesterylizowane, a Bafuś jurny chłopak może być kocioł. Nie wysyłaj żadnych pieniędzy - frontline to pryszcz. A o operacji pogadamy po powrocie - jeśli dogo będzie wtedy jeszcze istniało. Mówiłam, że dorzucę stówkę? Jeśli nie, to mówię. Wiem, że masz teraz mnóstwo wydatków, ale i u mnie też poszło ostatnio trochę kasy. Damy radę. Bafuś gzreczniutki jak zwykle, tylko nieco osowiały, odkąd zjawiła się Betka. Pod koniec maja córka przenosi się z sunią do rodziny - przez trzy miesiące będzie opiekować się ich domem (państwo wyjeżdżają za granicę) i psem, to będzie trochę spokojniej. Pozdrawiamy.
  8. Eduśku, ciotki pamiętają o tobie, tylko strasznie trudno cię odwiedzić na dogo. Skoro mi się udało, biegniemy na spacer!
  9. Betka (trochę to podobne do Edki) się melduje. Od wczoraj nie mogłam wejść na dogo. :diabloti:Teraz tylko parę słów, bo się śpieszę. Jest dobrze, suńka cudowna. Wczoraj była na zakupach - szelki, smycz, adresatka, kanapa. Na spacerach coraz grzeczniejsza - zaczyna przychodzić na wezwanie, chociaż z dużymi oporami - oczywiście sposób "na ciasteczko". Cudownie się bawi z Mixerem - nie podejrzewałam mojego zazdrośnika o chęć zostania dobrym wujkiem - męczyła go pełną godzinę. Na spacerach też najchętniej trzyma się właśnie jego. Codziennie przed snem łapka jest nagrzewana, masowana, gimnastykowana. Oby pomogło. Dzisiaj Betka pierwszy raz zostanie sama w domu (tzn. z psami). Ciekawe jesteśmy spustoszeń, jakie zastaniemy (a raczej TZ zastanie) po powrocie. :evil_lol: Do zobaczenia wieczorem.
  10. Kurcze, jaka ona jest piekna... ta moja corka! :eviltong:
  11. Synku, od tego sie zaczelo. Pokochalam cie od tego kla. Dziekuje.
  12. Jutro zawsze jest lepsze. Marzenia tym bardziej. Rocky, pomarzymy?
  13. I ciotka agata. Dziewczyny, przyznajcie, jesli chodzi o ciotke, to nic tak pieknie nie brzmi jak CIOTKA AGATA. Sorry, Olenko, nie dosc, ze za mloda jestes, to jeszcze imie nie to!
  14. Nosek, nie wyglupiaj sie, naprawde pora znalezc domek.
  15. Wolfgang Amadeusz Mozart - Uprowadzenie z seraju. Uprowadze cie po prostu na spacer.
  16. Rozpuszczona jak dziadowski bicz ta wasza Edka - ciekawe, kto tak rozpuścił, gwiazdeczkę? Spanko, mizianko, a w tak zwanym międzyczasie - kapcia zwędzę, z łapami na stół wlezę, do wora na śmieci zajrzę. Ja się nie dziwię, ale póki stół, wór i kapeć mój - krótkie "nie" usłysdzy. Z palcem wskazującym (moim) pod piękną, skądinąd, śnupą.
  17. [quote name='agata51']Czy on jest na wątku onków?[/quote] Czy on tam jet? Niezaleznie od marzen.
  18. Do gory, do gory, a tam ciemne chmury. Z Obornik Kozaczek jeszcze wyzej skacze.
  19. [quote name='Rawa']Czy ludziom zawsze chodzi o wygląd? Jeśli nie to przecież Konguś ma wielkie serce i wspaniały charakter. A jeśli tak to czemu nikt naprawdę nie chce tak urodziwego psa? Tylu sie pytało, zawalali pytaniami i... CISZA.[/quote] Rawa, pieknie mowisz, serce mieknie, bierzesz go? Nie takie wyglady sa na dogo. A gdyby Go tak rzeczywiście "podciągnąć" pod czekoladowego labka i poogłaszać na jakichś labradorowych forach? Podciagjacie, prosze, pod co sie da. Ja nie umiem. Kongo czekoladowy, przeciez ty musisz miec swoj dom.
  20. Jutrzejszy zawsze jest lepszy. Poki sa marzenia. Marzy mi sie spacer z toba, Karat.
  21. Jako językoznawczyni i fanka języka (z papierami), nie życzę sobie wygwiazdkowywania moich wypowiedzeń zawierających człon ****. Nic złego nie mam na myśli, a jako językoznawca musze i uwielbiam wulgarymy. Przeciez to sensu nie ma.
×
×
  • Create New...