Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Biegniemy na spacerek, Rocky!
  2. Buziaki od Bafka. Życzymy zdrówka, Pimeczku.
  3. Zaraz długi weekend, Miki. Zachęcam. Trzymaj się, Patos.
  4. Kto odpowie na apel justynavege? Nie ma chętnych?
  5. Jak miło się słucha takich wieści. Dziewczyny, jesteście wspaniałe! :loveu: Dużo szczęścia w nowych domach, psiulki!
  6. Będą jakieś wiadomości od Luisa?
  7. Zastąpię dziś Martunię - idziemy na spacerek. Dziewczyny, nie będzie mnie 10 dni, nie zostawiajcie Lewiska samego.
  8. W oczekiwaniu na wielbiciela, skoczymy na spacerek, mój piękny.
  9. Karat, wytrzymaj jeszcze trochę, znajdziemy dla ciebie domek.
  10. No, to biegniemy się pokazać!
  11. Gutek, nie przestajemy szukać domu dla ciebie. Wytrzymaj jeszcze trochę. Idziemy na spacer, prawda?
  12. Edi, wracam za 10 dni i ma cię tu nie być! Biegniemy na ostatni spacer, chłopaku.
  13. Czekając, można pobiec na spacerek. Biegniemy, Dino?
  14. Szukamy domku dla Czartka - z tarasem, na którym można będzie zapalić.
  15. Borys, 10 nie będzie mnie na dogo, jak wrócę CIEBIE ma tu nie być, słyszysz?
  16. W dzienniku Metro można dać bezpłatne ogłoszenie. Dowiedzcie się. Chyba wychodzi w Rzeszowie.
  17. http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=1033 Próbowałyście z Metrem? Jest dziennik Metro i jakaś elektroniczna wersja metra. Nie mam czasu, żeby się w tym rozeznać - wyjeżdżam, ale wiem, że sporo psów trafiło z Metra do domków.
  18. Trzymajcie kciuki, dziewczyny! Znikam.
×
×
  • Create New...