Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Edi, nie mogłeś się wślizgnąć moim na kipę? Kombinuj troszkę. ;) Chodź na spacer, piesku.
  2. Uszy do góry, Dinku. Znajdziesz domek, zobaczysz.
  3. Dzień dobry, Czarteczku. Spacerek? W kagańcu czy będziesz grzeczny?
  4. No. Strasznie dużo wyżłów w schroniskach. Smutne.
  5. [quote name='Olena84']Oj Bafek, Bafek co Ty masz z tymi ciotkami..[/quote] Co masz na myśli, Olenko? Bafuś bardzo się cieszy, że chociaż ty do niego zajrzałaś. Tzn. WŁAŚNIE ty.
  6. Yogulku, dlaczego jesteś tu taki sam? Ja zrobiłam swoim psom 10-dniowe wakacje. Gdzie się podziały wszystkie cioteczki? Też na wakacjach? Biegniemy na spacerek, śliczności ty moje.
  7. Synku, byłeś absolutnie wyjątkowy i masz zarezerwowane absolutnie wyjątkowe miejsce w mojej pamięci.
  8. Wracam z wakacji, najpierw taka cudowna wiadomość, zaraz potem jakiś koszmar, a teraz cisza, nikt nic nie wie. Co się dzieje? Gdzie jest Simson?
  9. Już jestem, Rockusiu. Nadal nikt cie nie chce? Dziwne. No to chyba pójdziemy na spacerek, co?
  10. Patos, a co powiesz na nocny spacerek?
  11. Biegniemy na spacer, Noseczku. O tej porze nie spotkamy żadnych psów.
  12. Cudownie by było! Mozart, biegniemy na spacer.
  13. Jeszcze będą się bić o ciebie, Borysku!
  14. Zawsze lepiej się pośmiać. Np. moja rodzina pęka ze śmiechu - mówi, że Bafek już u nas zostanie, bo ten DS we Wrocławiu to jakaś ściema. Jutro skoczę do mojej wetki i dopytam. Dwa miesiące temu wyceniła to na 250 zł. Ale wtedy narośl była mniejsza. Dowiem się, jak to teraz wygląda i czy trzeba już ciąć. Łódzkie dogomanki mają swoją zaprzyjaźnioną wetkę, Bunię. Może wolisz, żeby do niej się zwrócić? Aha, tak jak mówiłam, wchodzę w ten interes ze stówką.
  15. Ale obiecaj, że wyjdziesz z depresji. Poza tym trzeba coś postanowić w sprawie jajek i narośli.
  16. Bafek cię pozdrawia, Pimeczku. I cała sforka. I ciotka Agata.
  17. Ja pamiętam! Po prostu wyjechałam na 10 dni. Patos, idziemy na bardzo poranny spacer.
  18. Cicho u ciebie, Kongusiu. Wyjechałam na 10 dni i nikt do ciebie nie zajrzał. Zabieram cię na spacerek, śliczności.
  19. Witaj, Lewisku. Wytrzymaj, pieseczku, lipiec już niedługo.
  20. Co słychać u Kolejarki? Były jakieś zgłoszenia? Trzymaj się, mała.
×
×
  • Create New...