Zawsze lepiej się pośmiać. Np. moja rodzina pęka ze śmiechu - mówi, że Bafek już u nas zostanie, bo ten DS we Wrocławiu to jakaś ściema.
Jutro skoczę do mojej wetki i dopytam. Dwa miesiące temu wyceniła to na 250 zł. Ale wtedy narośl była mniejsza. Dowiem się, jak to teraz wygląda i czy trzeba już ciąć. Łódzkie dogomanki mają swoją zaprzyjaźnioną wetkę, Bunię. Może wolisz, żeby do niej się zwrócić? Aha, tak jak mówiłam, wchodzę w ten interes ze stówką.