-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Malo tu nas .................[/QUOTE] I będzie coraz mniej, bo gospodarza nie ma. Bywam, ile mogę, deklarację przelewam, ale coraz mniej mi się tu podoba. Cajus, przestań się cackać ze sobą, zwalać wszystko na dogo i zrób porządek z tym wątkiem. A nade wszystko wróć, chłopie. Nie takiego cię pamiętam.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='margoth137']już widzę wiosennego Świata na fotkach wśród kwiecia z wianuszkiem na głowie....myślę, że kolor mleczy do dziadzia pasuje:) Rok temu zachciało mi się wziąć wnusię na spacer i uroki wiosny jej pokazać. Akurat mlecze kwitły, już takie długonogie. A co - pomyślałam jak ta (okazało się) głupia - uplotę wnusi wianek, na główkę koronę założę księżniczce mojej. Uplotłam, założyłam. Słodka wnusia zerwała to coś z głowy, rozerwała na strzępy i podeptała. W tym roku uplotę z fiołków. [quote name='xmartix']hehe dobrego mamy tego Świata :D Dobry jest ten Świat. Zaglądam, jestem, czuwam. -
[quote name='Selenga']a wiesz, że ja to sobie też powtarzam codziennie między 3 a 4 nad ranem? i jakoś od 2 lat nic mi z tego nie wychodzi...[/QUOTE] Od dwóch? Mnie nie wychodzi od 42! Urodziłam się sową i już. To też mam po tatusiu. Póki byłam młoda, jakoś szło i na mordzie nieprzespane noce piętna nie wyciskały. Teraz zgroza - ludziom po nieprzespanej nocy nie idzie pokazać się na oczy! Przy okazji, uprzedzę Sylwię, bo jej pewnie trudno. Od przyszłego miesiąca stawka wzrasta do 350zł/mies. Nie ma lekko, ceny rosną. Chcieliśmy, żeby Kamyk przytył, no to mamy! +4 kilo musi kosztować. Myślę jednak, że Kamykowi już wystarczy, bo w barach coraz szerszy, a główka coraz węższa i specjalistyczna karma nie jest mu już potrzebna. Trochę żartuję, ale jest jak jest - wyjścia nie ma. Trudno wymagać, żeby właściciele hotelików dokładali do interesu. I tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim dobrej nocy i wiary w lepszą przyszłość.
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
agata51 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ja, jak zwykle, dowiaduję się ostatnia. Mogę mieć pretensję wyłącznie do siebie - było zaglądać częściej. Ale cieszę się jak wy. Cudowne wieści, cudowny Misiek, cudowne morze! Matko jedyna, to on już bez smyczy po plaży gania?!!! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja pamiętam, spłowiały rudzielcu! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depku, ciotki zapomniały o tobie, czy co? -
[quote name='luka1']Pies szczęśliwy to i zaglądanie spokojniejsze. A ja wczoraj dostałam info z allegro, że wywalają wszystkie moje aukcje, tak więc ciotka wykrakała. Ulżyłam sobie i napisałam co o tym myślę. Pewnie mają to głęboko, ale sobie ulżyłam.[/QUOTE] Ja nie krakałam, chcieliśmy nowej ustawy o ochronie zwierząt, no to ją mamy. Najważniejsze, że sobie ulżyłaś! [quote name='Selenga']Luka, oni wywalają aukcje adopcyjne już od nowego roku, prawie 3 miesiące... Wg allegro adopcja to nie sprzedaż a oni są portalem aukcyjnym służącym sprzedawaniu. Jak się chce cos oddać za darmo, to trzeba na tablica.pl - to też własność allegro, ale portal ogłoszeniowy. Kamień ma tam ogłoszenie i to wyróżnione, wyświetla się na początku rotacyjnie z innymi. I co miesiąc jest odnawiane.[/QUOTE] Ciotki, dziękujemy za ogłaszanie Kamyka. [quote name='AlfaLS']Zagląda, zagląda :lol:[/QUOTE] Cieszę się!!!
-
Pamiętam, Szamanie. Cudny jesteś.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, zulu, jak tylko mogę, myślą, sercem jestem z wami. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Wiosna przyszła. Trzeba Depisia wyczesać.[/QUOTE] I do serca przytulić. -
Bejku, będę się upierać - tak się nadajesz na kanapę jak ja do roboty.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
joaaa, nie masz trawy takiej zielonej, bo nie robiłaś tego, co zalecają Anglicy. A sprawa jest dziecinnie prosta - wystarczy zasiać trawę i kosić przynajmniej 2 razy w tygodniu przez 100 lat. Ania posłuchała, to ma. Fakt, do Ani bez kaloszy lepiej się nie wybierać. Ale żeby cię tak zupełnie nie zdołować, doniosę, że w Łodzi ani jednego źdźbła nie widziałam jeszcze.