Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Argus, wiosna przyszła! Z pierwszą w tym roku burzą.
  2. [quote name='Abrakadabra']Agata, ostatnio wpłaciłaś na moje konto, a to jest już nieaktualne. Magdajedral udostępniła swoje.[/QUOTE] Nr konta mam, dziękuję, w poniedziałek wysyłam. Biedny ten Kajo, pechowy.
  3. Sylwia, ja żartowałam. Czas tak szybko leci - zdawało mi się, że pasza dopiero co była kupowana. Czy on wciąż jest na specjalistycznej karmie? Może już nie trzeba? Kurczę, nie znam się, ale pół kilo dziennie to chyba trochę za dużo. Z drugiej strony, jak "stoi i się na ciebie patrzy", to ja się nie dziwię, że pękasz. Tylko żeby się nie roztył! Zadzwonię jutro i coś ustalimy, ok?
  4. Znów nawaliłam, przepraszam - zapodziała mi się fiszka Kajo. Zaległości ureguluję na początku tygodnia. Na to samo konto czy coś się zmieniło?
  5. [quote name='brazowa1']Opisz problem,postaramy sie Ciebie przebić![/QUOTE] Jak mam opisać, skoro słów znaleźć nie mogę? To jest ten problem.
  6. Po prostu kocham, bo muszę, jagdterierry. Zpraszam do Betki. Nieustannie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU[/URL]-)))
  7. [quote name='madcat1981']Dziękuję za wsparcie, idzie ku lepszemu. Z tą karmą to całkeim możliwe, bo ja płaciłam ostatnio z opóźnieniem za ni Bazarek wykupiony, materiały zaraz prześlę.Hotel opłacony. Idę spać;-)[/QUOTE] Kasiu, mówiłam ci już, że cię kocham?
  8. [quote name='agata51']Bej na kanapie? Nie wyobrażam sobie.[/QUOTE] [quote name='BUDRYSEK']a ja sobie wyobrazam :)[/QUOTE] [quote name='Ra_dunia']Dobra kanapa nie jest zła ;)[/QUOTE] Boście, cioteczki, na jednym fotelu z nim 4 godzin nie spędziły. Bej jest jak mój Mixer - fajnie jest na kanapie, bo blisko człowieka, przytulić się jest fajnie, ale w sumie za gorąco! Okno całą zimę musiałam mieć uchylone, bo Mixer ledwie dychał. [quote name='agata51']Bejku, będę się upierać - tak się nadajesz na kanapę jak ja do roboty.[/QUOTE] I tego się trzymajmy, piesku. Pozdrawiam.
  9. Argusie, wróciły wątki! Przynajmniej twój! Piesku, powąchasz ze mną fiołki?
  10. Cieszę się, że wątek mi odżył. Bo długo nie miałam. Abra mizianko, Furciaczek serdeczności. Pewnie znów zalegam - poproszę o PW, od dwóch tygodni odzyskuję wątki.
  11. Biję się w pierś - zaniedbałam wątek. Obiecuję poprawę. Przyznaję, że mam z Betką problem -nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, żeby coś o niej powiedzieć - jest dla nas absolutnie nieopisywalna. Podejrzewamy, że to stworzenie przybyło do nas z całkiem innego świata. Coś jak ALF? Spróbuję to jakoś ogarnąć. Tak czy owak, dziewczyny z Kundelka - dziękujemy!
  12. [quote name='willma']cioteczki kończy sie karma jaką mam zamówić ? Sylwia [SIZE=1]PS. Sylwia ma problem z netem :)[/SIZE][/QUOTE] Matko jedyna, już?! Help!!! On stanowczo za dużo je. Domagam się zmniejszenia dziennej racji. Kasiu, Zosiu, zdrowiejcie!
  13. [quote name='wredne_słonko']No co Wy Ciotki Czartka nie możecie znaleźć ;) http://www.dogomania.pl/forum/threads/34695-Czartek-przylepiec-Od-2006-roku-na-Dogo-ZAADOPTOWANY-TRZYMAC-KCIUKI!/page84 wredne, nie wredne ale zawsze słonko.
  14. Kurczę, wytłumaczcie mi, dlaczego jedynymi wątkami, do których mam dojście są te dwie bidy z mojego podpisu. Światku, fiołki kwitną. Czujesz.
  15. Kasiu, wysłałam 250, dojdzie pewnie pojutrze. Jak znam Sylwię, spokojnie poczeka, ale ty niekoniecznie. Wiem, przepraszam. W zimowej kurtce odkrywam uroki wiosny.
  16. zulku, tylne łapki słabe, ale przednie - ja cię nie mogę. Dinku najmilszy, najważniejsze, że pychol roześmiany. brązowa, dzięki za wątek Dina, znajdź mi jeszcze Czartka.
  17. Zniknęły bezpowrotnie wątki. Ptóbuję odbudować.
  18. Ludzie, Fokus był stary i po prostu odszedł. Na każdego przychodzi czas. 15-16 lat to dla onka piękny wiek odejścia. Zwłaszcza dla tego po przejściach. Pieniądze za sekcję mogły przejść na innego onka. Ptoszę, nie oczekujmy cudów.
  19. Powoli odbudowuję swoją dogotekę. I szlag mnie trafia. Bo to nie pierwszy raz. Nie ma problemu z wątkiem Świata, bo tutaj zawsze jest tłum gości, ale co mam zrobić z wątkami, na których tylko ja jestem? A mówiłam, że warto podnosić. Świateńku, cieszę się, że cię odnalazłam. A w Łodzi fiołki zakwitły - pewnie by ci się spodobala taka połać pachnących fiołków.
  20. Lusiu, pamiętam o tobie. Jejku, jeszcze jeden wątek odzyskałam :multi:
  21. [quote name='margaret']a jak tam z ogłoszeniami dla chłopaka? jest szansa na nie?[/QUOTE] Naprawdę nie wiem. Dużo się w Kundelku zmieniło, moje kontakty rzeszowskie już tam nie bywają, niewiele wiedzą. Jak adoptowałam Egidę/Betkę, jedno było pewne - odebrać trzeba było osobiście. To duże utrudnienie, bo Rzeszów daleko. Przypuszczam, że Kundelkowe psy są jakoś ogłaszane, może zbiorowo? Może trzeba tam zadzwonić i dowiedzieć się, co i jak? Na razie muszę odzyskać utracone wątki i na tym się skupiam (zobowiązania finansowe mam!). W tym tygodniu spróbuję się czegoś dowiedzieć. A propos, wcięło mi wątek Egidy/Betki - jest sposób, żeby go odzyskać?
  22. Baronie, twój wątek jest jednym z niewielu, jakie mi pozostały. Nie mam czasu na spacerki - muszę odzyskać resztę.
×
×
  • Create New...