-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
kikou replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mongunia dopadła starość. Wczoraj nagle wysiadły mu obie przednie łapki, jejku jaki strasznie był biedny nie mógł iść ani się podnieść. Weterynarka mówi że to od kręgosłupa, dostał leki przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, b12... faktycznie zaczęło się polepszać... wieczorem doprowadził mnie mój Mongunio do łez... bo taki był biedniusi, cały dzień nosiłam go na rękach bo nie mógł się podnieść, a wieczorem poszłam do łazienki.. wychodzę a ten biedak stoi jak zawsze pod drzwiami i czeka na mnie, poprawiło mu się trochę i na takich chwiejnych łapkach poszedł czekać na mnie.. dzisiaj troche niepewnie ale niemal normalnie chodzi, jeszcze jutro idziemy na tę samą porcję zastrzyków i dowiemy się co dalej -
[B]uważam, że z korzyścią dla wszystkich będzie jeśli zaniechamy sporów, a na wątku będą pojawiały się zarówno ogłoszenia o lekach do odstąpienia jak i do odsprzedania (oczywiście bez zysku, a jedynie po kosztach),[/B] - po pierwsze nikt nie jest przymuszony do korzystania z oferty proponującej leki do odsprzedania, - po drugie niektóre leki sa trudne do zdobycia więc lepiej mieć możliwość choćby zakupu niż żadnej, - po trzecie każdy we własnym sercu, sumieniu (i/lub wg możliwości) rozstrzyga jak i komu zechce pomagać i żadne przepychanki słowne nie zmuszą nikogo do większej hojności niż sam odczuwa - szkoda "strzępienia języka" i zajmmowania miejsca na tak pożytecznym wątku
-
Jasiu vel Hasiu - kolejny malutki staruszek bez szans...- odszedł za TM:(
kikou replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Janeczek, odpukać, w formie, namietnie podgryzaja sie z 18letnim Muńczysławem - też ma niezbyt wiele ząbków. trudno usłyszeć własne myśli jak sobie dwa "małe staruchy" wejdą w droge:eviltong: -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
kikou replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Cejlonek, odpukać, trzyma się dzielnie, nawet w deszczowe dni chętnie chodził, nie mozna narzekać.. Cejlonek ma piękną duszyczkę, ostatnio już nie powarkuje na swojego duzego kolege Reksia, zaakceptował go i często chłopaki nawet polegują razem obok siebie. Ale była taka sytuacja, ze Reksio zaczepiany przez niewidomego Bodzia - łobuziaka - mniejszego od Reksia o ponad połowę, starcił cierpliwość i zaczął trochę kłapać zębiskami na Bodzia i wtedy Cejlonek - oaza spokoju - który toleruje wszystkie zwierzaki łącznie z kotami zaglądającymi do miski rzucił sie jak lew na Reksia w obronie dużo mniejszego Bodzia i każdy poszedł w swoja stronę. Jest to dość niezwykłe, psiaki w stadzie nierzadko łączą siły raczej przeciwko słabszemu, u nas jeszcze tylko kiedyś był jeden taki psiak - duży chłopak - Górniś -
wszystko w porządku u maleńkiej, Zuzka bardzo lubi i ludzkie i psie jedzonko - wszystko - nigdy żadnej marcheweczki nie zostawiła więc zakładam że tez lubi, nóżki nadal noszą ją dosyć ciężko, nadal utyka, jak mocno padało to niemal wcale nie chciała wychodzić ale w taką pogodę nikomu nie chce się wychodzić, natomiast jak pęknie świeci słoneczko to tupta dzielnie po całym terenie. Jest bardzo przyjazną i wdzięczną psinką. Faktycznie jak coś chce to szczeka bardzo dziarsko.. nie często się to zdarza bo u nas drzwi niemal stale otwarte więc może sobie chodzic kiedy chce i gdzie chce. Ale np jak szykuje jedzonko to już niecierpliwie drepcze i mocno, jak na taką niewielka kuleczkę, poszczekuje żebym się pospieszyła.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10300865_767832449907843_1897633831413378394_n.jpg[/IMG] -
ostatnia kuracja przyniosła taki efekt ze parę kup na poczatku było lepszych potem jak zwykle, świadczy to o tym ze ten stanw jelitach to coś wtórnego co wywołuje coś... no i dalej szukamy co - dzisiaj ma byc ten test na lambrie z hurtowni. Zaległych rachunków nie ma wiele, mam kwit na advokata, potem wstawie, leki ostatnio dostalismy za darmo, ten dzisiejszy test niestety będzie do zapłaty. a tak wyglądamy z długimi kudełkami - chyba trzeba by się już obciąć :)
-
[quote name='sharka']...... ile chłopina ma lat? w książeczce zdrowia ze schroniska wpisano mu 2003r jako rok urodzenia... a Fredzio nadal chory, markotny i jeść nie chce - dzisiaj poszła trzecia kroplówka ale wydaje się że nie jest gorzej, troszkę żwawiej się rusza chłopak i bardziej interesuje sie światem niż w weekend i poniedziałek. No nic, leczymy sie dalej... zamieszczam kwity z lecznicy, a jedzonka troszkę mam dla niego intestinala gastro - low fet
-
BAZAR NA oLAFKA [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253196-ksi%C4%85zki-do-nauki-angielskiego-DLA-OLEGO-do-27-05-godz-21-00[/url] pomoc w podrzutkach bardzo mile widziana, zapraszam
-
i jeszcze malusi bazareczek dla dziaducha: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253196-ksi%C4%85zki-do-nauki-angielskiego-DLA-OLEGO-do-27-05-godz-21-00[/url] BAAAARDZO proszę o pomoc w podrzutkach!!!
-
[quote name='Annaa4']ZAPRASZAM na Bazar 1/3 dla Olafka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252990-Zbieramy-na-psią-emeryture-ubrania-kosmetyki-itp-do-28-05[/URL][/QUOTE] bardzo dziękujemy!!! super tylko proszę Cię o maleńkie sprostowanie na bazarku - Olafek mieszka u Oleńkif , a nie u mnie żeby nie było wątpliwości, ja tylko jestem jego skarbniczką :)
-
Jasiu vel Hasiu - kolejny malutki staruszek bez szans...- odszedł za TM:(
kikou replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Janek w dobrym zdrówku... zęba ma jeszcze i ciagle jakiegoś kolegę nim próbuje kąsać, zzaxczepia nawet Cejlonka i Reksia - na szczęście duże chlopaki nie traktują go poważnie. Apetyt dopisuje. Janeczek jest taki mądry ;) , że nawet przybiega się witać jak wracam po krótkiej nieobecnosci... A siuśkuje i kupkuje jak mu tam się uda ale jak pogoda dopisuje to chętnie biega po podwórku więc nie jest tak tragicznie. -
[quote name='asiuniab']a no to cieszę się, że już coś masz na stawy; Kioku, ale dieka też się Zuzi przyda?[/QUOTE] dietę juz trzymamy... ponieważ mamy psinek wiecej niz jedną czy dwie, każdy otrzymuje swoje jedzonko w swojej miseczce osobno, te które mają chęć podjadać kolegom jedzą w osobnych pomieszczeniach - w tym Zuzka bo ona lubi jedzonko ponad wszystko i gotowa jest zdrowo oszczekać kolegę żeby mu odebrać miseczkę :)
-
[quote name='asiuniab']czyli trzeba stawy wspomagać?[/QUOTE] tak, tak Zuzka ma dostawac suplementy na stawy, mam w domu arthrofit - nie trzeba nic kupować tu rach za badania: [IMG]http://images62.fotosik.pl/992/f09596161e24c1abgen.jpg[/IMG] i panna osobiscie: [IMG]http://images63.fotosik.pl/990/93dced76197ec8ccgen.jpg[/IMG]
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
kikou replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Dzięki kochane! :loveu::loveu: Jutro zabieram Sylwestra, tak pomyślałam sobie, że lepiej wcześniej, bo czekają mnie kolejne wizyty u lekarzy i mogę nie mieć czasu/siły.[/QUOTE] szczęśliwej podróży, dużo zdrówka i gdzie mamy wpłacać deklaracje na Sylwka?