-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
kikou replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nasz Myszek- Fiduś jest już bardzo nieporadny, tupta dość bezładnie, całkowicie zapomniał o wychodzeniu na dwór, nawet rzadko już uda mu się wyjść z posłanka do siusiania. Ale! Jeszcze zdecydowanie ma przyjemność z kontaktu z czlowiekiem i z jedzonka. -
Przepraszam ostatnio ja trochę choruję i nie zagladalam na dogo. A nasz Franio w znakomitej formie, on jest u nas takim "kierownikiem zamieszania", jest jednym ze sprawniejszych piesków, pierwszy biegnie szczekać do bramy jak ktoś idzie, rządzi się w domu i na podwórku. (W sumie też nieźle chodzi na smyczy)
-
Chyba oczka to teraz nie jest jej najpoważniejszy problem, ważne żeby organizm jeszcze dał się odtruć z kwasicy. Jak drapie to boli albo swędzi albo odzyskuje świadomość i jest w szoku że nie widzi. Moje psinki - 2 cukrzyczki przychodziły do mnie już niewidome, nie wiem jak to było kiedy traciły wzrok.
-
Dziadek Tadzio (ten zaatakowany) to autystyczny piesio, ktory nie konkuruje o czlowieka, nawet nie podchodzi. Mam wrażenie, że to bardziej jakieś silne istynkty targają naszym Bonuskiem. Plusem jest to, że daje się odwołać. To naprawdę świetny psiak, tylko trzeba mieć go stale "na oku"
- 1565 replies
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
kikou replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jestem naprawdę sama zdziwiona, że tak widać ten efekt. Pogoda jest okropna dla starszaków, (w domu mamy istny błotny armagedon - 80 nóżek roznosi nam brunatną paćkę, rąk brakuje zeby się choćby trochę dosprzątać ) Deszcze, wiatry, zawieje, zadymki, kałuże, a Makuś chodzi dobrowolnie po podwórku. Jeszcze kilka tygodni temu musiało byc idealnie sucho i ciepło żeby kawalek się przeszedł, niechętnie nawet szedł siusiu. Także lekarstwo Makusiowi służy póki co. -
Oczywiście Wyniki Timusia- nerki wydolne, wątroba wydolna, trzustka ok, tarczyca w normie, pasożytów nie ma a Timuś jest chudy i chudy. Najczęstsze przyczyny niedowagi wykluczone - w sumie za bardzo nie wiem co jeszcze badać i oprocz leczenia objawowego nic nam nie zaproponowano. Nasz Timulek jest juz w ogóle biedniusi, główka marnie pracuje, chłopak błądzi nam bez kontaktu, zapomniał jak wychodziło się na dwór, coraz częściej zapomina jak się wchodziło na kanapę, jeszcze tylko jedzonko ciagle cieszy tak samo.
-
To jest wymarzony psiak dla skwaszonej starej panny, która nie cierpi mężczyzn, dzieci i innych zwierzaków.
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Byłyśmy z Rewunią na badaniach dzisiaj, (wyniki jutro) - to jest niestety przeprawa. Rewunia jakos funkcjonuje w domu, ma swoje miejsce, lubi inne psy, zna pory karmień. Ale wyjazd z nia to stres. Glownie dla niej ale i czlowiekowi ciężko. Nawet proba czesania jej delikatnie skonczyla sie uciekaniem, siusianiem i kupkaniem ze strach kiedy chcialam ja zatrzymac. W drodze do lekarza zesiusiana i okupana, na stole u weterynarza okupana. Nawet jezeli miala kiedys dom to chyba jednak większość życia mieszkała sobie dzika, na dworze, bo taka wycieczka z nią do gabinetu to katorga. Wet ocenil ją na jakies 8-10 lat
-
Nasz Bonusik słodziak i przytulak taki oddany i naprawde świetny ale nieustannie muszę mieć go w zasięgu ramion, znowu mi zaatakował staruszka dziadzia. Bylam blisko, odrazu doskoczyłam, nic się nie stalo ale kurcze on łapie pieski tak odrazu za głowę i szyję żeby zabić.
- 1565 replies
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
kikou replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ale lek działa, Makuś mocno macha ogonkiem co ostatnio bylo rzadkością i dzisiaj wołany wyraźnie podbiegł. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
kikou replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To możliwe tylko dlatego ze Pani wet zna nas, często tu bywa, wie ze u nas nie pieskow komercyjnych tylko same stareńkie biedaki. Nie sa to ceny ogólnie obowiązujące. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
kikou replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jesli nic nie pokręciłam to kolejna dawka za miesiąc -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
kikou replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Lek powinien byc w czwartek i startujemy. Przy czym u Makusia nie jest to jeszcze tak poważny stan jak u w/w niektórych psiakow. Makulek jak najbardziej sobie chodzi. Nawet zdawało mi się, że ze dwa razy podbiegł mały kawałek nawet na tym poprzednim leku.