Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Blekuś ma wyróżnione 2 ogłoszenia, oglądalność teraz byłą taka: - Kraków - wyświetlenia: 19 - Katowice - wyświetlenia: 203, 5 pobrań telefonów, 28 obserwuje, - Poznań - odpowiednio: 37, 0, 1 - Wrocław - odpowiednio: 237, 5, 27 - Warszawa - odpowiednio: 9, 0, 0
  2. Dziękuję za wpłatę: - milagros19853201- 5zł - 06.09
  3. Dziękuję że zaglądacie do Grzesia, muszę zrobić bazarki, ale zdjęcia wchodzą bardzo opornie i nie wiem co zrobić:(
  4. Dziękuję za wpłatę: - MikaAga - 100zł - 03.09
  5. Dziękuję za wpłatę: - agat21 - 20zł - 03.09
  6. był jeden malutki ale nic z tego:(
  7. Wiem, że koteczka nie przeżyła:( Dragonku trzymaj się!
  8. Coś nowego odnośnie Kropki?
  9. Powoli będę robić bazarki dla moich chłopaków, bo wygląda na to, że już w tym miesiącu może braknąć na wrzesień:(
  10. Dziękuję za wpłatę: - Olena84 - 50zł - 30.08 - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 15zł - 02.09 - Anula - 20zł - 02.09 - dorcia01- 20zł - 02.09 Przepraszam że sobie też dziękuję ale łatwiej mi kopiować.
  11. Ale na razie nic konkretnego:( pani napisała że za daleko:( dziękuję!
  12. Dziękuję za wpłatę: - Marta M. z fb- 20zł - 29.08 - Olena84 - 30zł - 30.08 - mama Oleny84 - 50zł - 30.08 - Renata B. z fb - 30zł - 02.09 - Radek - 10zł - 02.09
  13. Brak lajków:( Pamiętam o tych fotkach ale ciągle mam problem z załadowaniem zdjęć, jeszcze będę próbować.
  14. Bardzo smutna informacja:( a pożegnanie bardzo wzruszające:( ja co jakis czas pytałam Raszki co u chłopaków. Dalej będę płacić swoją deklarację na ta samą kwotę.
  15. Odwiedzam psiaki i kociaki
  16. Ja mu odnawiam cały czas i ma sporo odsłon ale cisza, raz tylko pan napisał, że jest ładny...
  17. Tak już dotarła! Dziękujemy! Dziękuję za wpłaty: - christo_fair - 20zł - 28.08 - Olena84 - 30zł - 30.08 - Olena84 - 12zł - potrzebne do zapłacenia miesiąca - 30.08 - mama Oleny84 - 80zł - 30.08 - LupusNord - 20zł - 02.09 - Radek - 10zł - 02.09 - 322zł - mniej dzięki wpłacie Lipsik - 50zł Przepraszam że dziękuję też sobie, ale potem łatwiej mi kopiować.
  18. No niestety pani się już nie odezwała :(
×
×
  • Create New...