Dora wiem, że masz ciężko, zwłaszcza, że w zasadzie jesteś tam prawie sama, a zwierzaków w potrzebie macie tyle, jakby więcej niż gdzie indziej. Jeszcze kończę drugi bazarek, będzie trochę więcej kaski! A kotki słodkie, nie mogę wziąć trzeciego, ale zakochałam się w nich...