Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Fajnie że tyle psiaków wyjechało
  2. Muszę się w końcu tam wybrać ;)
  3. Jestem i ja z zaproszenia Nadziejki. Deklaracji stałej dać nie mogę. Topr pożyczył mi klatkę do złapania Grzesia, więc może pomogą w tym?
  4. E tam, one podobne do siebie ;) No nie wiem, nie wiem... Ech, niech już wam będzie ;)
  5. Agatko Ty płacisz cały czas na Blekusia ;)
  6. Bardzo dziękuję, moich psiaków się skonczyły to też będę dziś wyróżniać
  7. wiedziałam że na zwykłą herbatę nie zaprosisz:(
  8. Grześ baaardzo dziękuje za kolejne wpłaty , także bardzo za te jednorazowe: - dorcia2 - 30zł - 23.01 - wiolhelm - 50zł !!! - 24.01 - Bakusiowa - 30zł - 30.01 - Olena84 - 30zł - 30.01 - mama Oleny84 - 50zł - 3.02 - christo_fair - 20zł - 4.02 - LupusNord - 20zł - 6.02 - Radek - 10zł - 6.02 - dorcia2 - 30zł - 11.02 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 11.02
  9. Blekuś baaardzo dziękuje za wpłaty: - dorcia2 - 20zł - 23.01 - p. Jadwiga K. z fb - 15zł - 27.01 - Olena84 - 30zł - 30.01 - p. Renata B. z fb - 30zł - 3.02 - mama Oleny84 - 50zł - 3.02 - agat21 - 20zł - 4.02 - milagros19853201 - 5zł - 6.02 - Radek - 10zł - 6.02 - Helli - 30zł - 7.02 - Selenga - 30zł - 10.02 - Maciek777 z wątku Klusi i Pandusi - 300zł - 10.02 - dorcia2 - 20zł - 11.02
  10. Misio dziękuje za wpłaty: - Bakusiowa - 25zł - 30.01 - Olena84 - 30zł - 30.01 - mama Oleny84 - 50zł - 3.02 - asiuniab - 20zł - 11.02
  11. Zaniedbałam rozliczenie, ale już się za nie biorę
  12. Zaniedbałam rozliczenie, ale już się za nie biorę
  13. Grześ czuje się wyróżniony! ech:(
  14. Ale u was jest super! Maćku kiedy mogę przyjechać???
  15. Blekuś bardzo dziękuje za 300zł!!!
  16. Przybywam z zaproszenia Nadziejki, strasznie ta nóżka wyglądała, a koszt operacji powala... spróbuje na dniach zrobić bazarek cegiełkowy
  17. Zdecyduj sam, tyle tych psiaków, że każda decyzja będzie dobra
×
×
  • Create New...