Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dziękuję bardzo za wpłaty i że pamiętacie o Misiu: - Bakusiowa - 25zł - 27.01 - Olena84- 30zł - 31.01 - Renata B. z fb - 30zł - 01.02 - Radek - 10zł - 02.02 - Helli - 30zł - 07.02
  2. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty, bo robi się cieniutko:( - Bakusiowa - 30zł - 27.01 - Olena84 - 30zł - 31.01 - christofair - 20zł - 02.02 - Radek - 10zł - 02.02 - LupusNord - 20zł - 04.02 - Elisabeta - 120zł - I-IV - 04.02 - dorcia2 - 30zł - 04.02
  3. Misio pozdrawia, jak widać na pierwszym zdjęciu wygoda wazniejsza od kobiet, siada gdzie chce
  4. Dziękuję bardzo za wpłaty na Misia: - Bakusiowa - 25zł - 30.12 - Radek - 10zł - 3.01 - Olena84 - 30zł - 4.01 - Renata z fb - 30zł - 4.01 - mama Oleny84 - 50zł - 5.01 - jankamałpa - 10zł - 5.01 - Helli - 30zł - 7.01 - asiuniab - 20zł - 11.01
  5. Bardzo dziękuję za wpłaty i przepraszam że tak późno :( - Bakusiowa - 30zł - 30.12 - Radek - 10zł - 3.01 - christo_fair - 20zł - 4.01 - jankamałpa - 10zł - 5.01 - LupusNord - 20zł - 7.01 - dorcia2 - 30zł - 11.01 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 15.01
  6. Raft niestety też już za tm:( wczoraj pani z hotelu do mnie napisała, bo pytałam jakiś czas temu co u niego, okazuje się że poszedł za Czaretem za tm już w wakacje:(. Niestety nikt nie powiadomił a ja dalej płacę i nie wiem czy na dług czy już nie trzeba, jakby ktoś coś wiedział to proszę o informację
  7. Tak, w wolnej chwili zadzwonię, nawet na święta nie zadzwoniłam, jakoś tak smutno było bo spędzaliśmy bez starszej częsci rodziny, ech
  8. Misia nie ruszają takie rzeczy;) mam wpłaty nowe, za które dziękuję i zdjęcia. Misio niestety kompletnie nie nadaje się na amanta, zamiast adorować panny to po nich depcze:(
  9. Dziękuję że cały czas jesteście z Grzesiem na wątku! Nie było mnie tu trochę ale już wracam. Takie zdjęcie Grzesia na innym wątku, ale to już chyba znamy?
  10. Czy wiadomo co z tym psiakiem... urzekł mnie bardzo... moze udało by się pomóc i jemu?
  11. Ale wieści. Wstyd mi, bo już nie wierzyłam:(. Proszę o informację potem czy brakuje na nagrodę
  12. To nie w porządku :( Ode mnie to jest ponad 70km w jedną stronę, a w tygodniu jest praca, dojedzie się po ciemku, poza tym dojechałabym do miejsca w którym był widziany pies po jakiejś 1,5 godzinie.
  13. Bardzo dziękuję za wpłatę: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 16.12
  14. Ten piesek podobny bardzo ze zdjęcia też taki bidak straszny:( gdzie ten psiak jest?
  15. Dostałam info od Tianku. Wczoraj czytałam artykuł o psie, który - mimo iż wycofany i nieśmiały - po jednym dniu od adopcji pokonał 26km żeby wrócić do dt. Może i Amber coś sobie ubzdurał że schronisko dawało jeść, miał kolegów, więc tam wróci. Czyli może nie siedzieć w okolicy tylko maszerować, mimo iż schronisko daleko. Może jakieś ogłoszenia na olx, gazeta? Czy to jest pies, który ucieka by się schować jak widzi człowieka czy może przejść obok?
  16. Z bazarku kosmetycznego wyszło w sumie 700zł przelane w 3 krokach ;) proszę o potwierdzenie jak dojdzie na bazarku klik
  17. Takie żeby zobaczyć go sobie ;) bo pamiętam filmik jak był bardziej niesmiały i może jakiś machający ogonek?;)
  18. Murko a dałoby radę w wolnej chwili zrobić filmik z Grzesiem?
  19. Nie wiem czy było już wstawiane to zdjęcie
  20. Ale super koty! Ja jutro z rana przeleję z bazarku ile tam na razie wpłynęło, tylko proszę o infmoracje do kogo
×
×
  • Create New...