Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Cóż to za kociuszki? A ten Piotrek to rozumiem, że przygarnia i rozmnaża czy cały czas ma te same kotki?
  2. Już doszłam do tego tylko zapominam:(
  3. Ja jeszcze wyślę jakąs cegiełkę, niestety Grześ nam zachorował i ma 0zł na zapłacenie miesiąca:(
  4. Ja mam kopertę tak gdzie była na górze po prawej, ale ostatnio ktoś pisał na facebooku że nie moze sie wylogować i też nie widzi poczty. Może nadal coś poprawiają. Mnie natomiast przeszkadza, że tak jak kiedyś było edytuj obok cytuj na dole pod postem to teraz edytuj jest na górze posta po prawej a tylko cytuj na dole więc ja z przyzwyczajenia jak chce cos poprawić klikam na dole tyle że w cytuj i robią mi się duble:(
  5. Dziękuję bardzo za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 11.09
  6. Nie mogę sobie coś poradzic z tą dogomanią, cytuje mi zamiast edytować:(
  7. Nie ukrywam że finansowo się też załamałam:(. Leczenie Grzesia wyniosło prawie 500zł:( brakuje 360zł za sam wrzesień:(. Nie wiem czy mój bazarek który ruszy w weekend aż tak pomoże:(
  8. Bardzo dziękuje za wpłaty!: - mama Oleny84 - 100zł - leczenie - 16.09 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 17.09 i jeszcze moje 50zł by spłacić leczenie:(
  9. Bardzo szkoda mi Grzesia, na pewno przeżył to też po swojemu jako wielki stres. Miejmy nadzieje że będzie juz dobrze i karma mu zasmakuje.
  10. Wczoraj cały dzień szukaliśmy rozwiązania dla dogomanii, bo obawialiśmy się że już jej nie będzie, ale widzę że działa i to w nowej odsłonie. Na szybko skopiowałam rozliczenia, żeby mieć to gdzieś zapisane poza dogomania. Grześ niestety znowu miał nawrót objawów i ponowne usg, które wskazało jednak problemy z trzustką. Dostał leki i będzie jadł lekkostrawną karmę. Ja szykuje bazarek
  11. Dziadzio pozdrawia, Misia należy budzić dopiero po 15! I nie przeszkadzać!
  12. Dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 07.09
  13. Bardzo dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 07.09 I Wpłatę na leczenie !!!: - Lupusnord - 50zł - 07.09
  14. Dziękuję za wpłatę: - Radek - 10zł - 03.09 - mama Oleny84 - 50zł - 04.09 - Helli - 30zł - 07.09
  15. Dziękuję bardzo za wpłaty: - Radek - 10zł - 03.09 - mama Oleny84 - 50zł - 04.09 Wysłałam przelew na 275zł do Murki w piątek
  16. Wow bardzo dziękuję! Ja kombinuje też swój
  17. O ja ... ale dług... wyślę choć trochę, na jakie konto?
  18. Dobrze że Ibisem zabezpieczony finansowo
  19. Dziękuję za wpłaty dla Misia: - Bakusiowa - 25zł - 31.08 - Renata B. z fb - 30zł - 01.09 Mam zdjęcia Misia, potem przerzucę
×
×
  • Create New...