Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Jak z ogrodem i zdając sobie sprawę że np. Grześ nie będzie przytulanką albo będzie po dłuuugim czasie, czyli dom cierpliwy, najlepiej z drugim psem itd to ok, ale fakt będzie ciężko, tylko hotel to nie dom:( dlatego już psiaków nie będę brać na siebie, chyba że staruszki na dożycie w hotelu bez adopcji Nie ma wyboru:(
  2. Skąd taki dług? Myślałam że dużo wpłat jest na chłopaka :(
  3. Misio tam zostaje na stałe, nie zrobię mu tego;)
  4. A ja się cieszę bo Forest po 3 latach znalazł dom! Może czas na Grzesia w końcu?
  5. Bardzo dziękuję! Bardzo się przyda! Dziękuję!!! To moze tak zamówić jak i tak musi brać cały czas?
  6. Ale cudowna wiadomość!!! Już człowiek tracił nadzieje! (nie chcą Grzesia w pakiecie;)?
  7. Wszystko w porządku, państwo zdrowi, zwierzaki też, choć u jednego kotka jest podejrzenie białaczki. Na razie mają zapasy karmy
  8. Muszę zadzwonić do Państwa bo to już tyle minęło, a czaje się od dawna, i wysłać coś znowu
  9. Jak finansowo wygląda sytuacja? Są gdzieś niewielkie długi to moze bym jeszcze coś przelała
  10. Bardzo dziękuję!!! Już wysłane. Asiu bardzo dziekuję, dzięki Twojej pomocy jakoś uda sie opłacić wrzesień Bardzo dziękuję że pamiętasz o Grzesiu. Ja Grzesiowe ogłoszenia wyróżniam za swoje dlatego nie ma w rozliczeniu ;) ale też ogłaszam To super! A ja bardzo dziękuję Lipsik za wsparcie Grzesia
  11. Asiu bardzo dziękuję że pomyślałaś o Grzesiu! Grześ ma 45zł na koncie tylko:(
  12. Zapraszam serdecznie na bazarek książkowy dla Grzesia - klik
  13. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Grzesia klik
  14. bardzo dziękuję!!! To ogromna pomoc!
  15. Wyrózniłam Forestowi ogłoszenie, moze to coś pomoże...
  16. Dziękuję;) Dziękuję! ok 10
  17. Też tego nie rozumiem, wszyscy skupili sie na norkach licząc że dotyczy to wszystkich takich zwierząt a tu nagle bęc i króliki można...
  18. Taki piękny psiak, nie powinien długo czekać na dobry dom
  19. Bardzo dziękuję za wpłaty: - Nesiowata - 20zł - 17.09 - Tianku - 25zł - 18.09
  20. Bardzo dziękuję!!! Na Nadziejkę zawsze można liczyć!!!
×
×
  • Create New...