-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ ma zakupioną Dolinę Noteci suchą i już nie chce ;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nawet 4;p Grześ, Misio, Blekuś, Kodi, potem Kodi poszedł do ds, przyszedł Jogi, poszedł Jogi i Blekuś i Grześ i jest Miś -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję;) Ale sama już pieska nie będę wyciągać ze schroniska, przynajmniej na razie -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Olena84 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jakie ładne, a gdzie rajstopy? -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
jak pozwolicie zasilę konto Dora1020: klik -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Olena84 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ale fajny królik! -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Miś bogaty;) miś bogaty;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, przekażę;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Murce przelewam 106zł, marzec, odrobaczenie, transport. Zostaje na koncie Grzesia 33,18zł. Nie myślę o tym, że Grześ wróci do hotelu, poza tym to za mała kwota by ją trzymać, więc proszę o info któremu psiakowi przyda się. ;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zle zrozumiałam, piesek nie z wczorajszego transportu a był w tym domu 3 dni, i pani kazała zabierać bo podobno partner go nie zaakceptował... ale tak czy tak, jechał do Lublina w nocy, zestresowany, na szczęście ta pani od transportu powiedziała, że zajął się tą kością do zabawy to może mu choć trochę pomogło. Psiak wrócił do hotelu ale nie wiem jakiego. Ważne że nie do schroniska, a wizyta była i wypadła dobrze:( -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tamta kobieta kazał oddać jej smycz, jak już psa zabiorą do samochodu... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Oczywiście że transport miał nie trwać tyle godzin, po drodze wyszły roboty drogowe, problem z gps, przerwy itd. Miałam kontakt z domem a on cały czas z transportem. Najważniejsze że Grześ dojechał szczęśliwie. Po drodze Ci ludzie musieli jeszcze zabrać psa który się jednak nie spodobał... Dostał od nowego ds Grzesia kostkę na drogę, a Ci ludzie od transportu zostali poczęstowani obiadem, żeby już nie szukali jakiejś stacji. Grześ spał całą drogę i w to wierzę, bo też z nim jechałam do Murki i on od razu się kładzie i śpi. Załatwił się na dworze, najpierw nieśmiało, ale jak został pochwalony to lał i lał na krzaki, wypił wodę, zjadł kostkę dla psiaków i mokre. Grześ na spacerze cały czas przy nodze na smyczy, wręcz bardziej przy pani niż od niej. Pani spała z nim w salonie, żeby się lepiej czuł. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Powinni być za pół godziny. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jak będę coś wiedzieć napiszę, ale nerwy. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ został przekazany przez Murkę przed 8, teraz będą jechać w kierunku Wrocławia ale mają przerwę. Cały dzień w nerwach -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja prawie nic nie zamawiam z allegro, więc jak czasem zamówię podkłady z przesyłką za 5,50zł to nie jest źle ;) -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu