Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Bardzo dziękuję za wpłaty <3: - jankamałpa - 10zł - 11.02 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 15.02
  2. Dziękuję ;) chyba skorzystamy, bo jedna pani na razie nie odczytuje wiadomości :( w razie czego dam znać wieczorem i chyba czwartek jakby Ci pasował będzie najlepszy?
  3. Nie chcę Cię męczyć:( a dasz radę tam dotrzeć z ta nogą?
  4. Czekam jeszcze na telefon od pani Natalii od Alaskan. Nie bardzo chce męczyć Izę, bo jest w trakcie rehabilitacji, ale mam nadzieję, że dziś wszystko się wyjaśni.
  5. Podałam swój telefon na pw;) Dziękuję, czekam na oddzwonienie
  6. Dziękuję, napiszę do wszystki Proszę o kontakt do niej Wyślij mi proszę na fb dane
  7. Rozmawiałam z panią Wiktorią o adopcji Grzesia, panie mają 3 swoje koty, dokarmiają koty wolnożyjące, jeża i ptaki. Koty zawsze adoptowane, jeden ma już 16 lat. Szukały psiaka takiego który kotów nie zje i Grześ wydaje się idealny. Nie przeszkadza im jego nieśmiałość, ewentualny brak spacerów przynajmniej na razie itd. Panie zgadzają się na wizytę przedadopcyjną i ja proszę, może ktoś z dogomanii mógłby zrobić taką wizytę zanim poprosimy kogoś z facebooka? Bydgoszcz Szwederowo
  8. Mail rzeczywiście ładny, zadzwonię do pani wieczorem, bo teraz tylko na chwilkę weszłam jak Murka do mnie zadzwoniła. O matko...
  9. Dziś już lepiej i jakoś te minus 7 nie straszne
  10. Ale on fajny!
×
×
  • Create New...