-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kupiłam Misiowi 100 podkładów z allegro, za 80zł plus 5,50zł wysyłka -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To już jutro... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ ma na opłacenie marca, tych pierwszych dni i na transport też już ma. Nie wiem jak dokładnie będzie wyglądać transport, wczoraj rozmawiałam z panią Karoliną i może będą jechać tak że Murka nie będzie musiała wyjeżdżać do Lublina, ale będą jechać przez Katowice ze szczeniakiem. Prosiłam panią by nie wyprowadzała Grzesia na spacer bo i tak nic nie zrobi a może kombinować. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłatę : - LupusNord - 20zł - 03.04 -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłatę: - christo_fair - 20zł - 02.03 -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłaty!: - Bakusiowa - 30zł - 28.02 - Radek - 10zł - 01.03 -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za kolejne wpłaty na Misia: - Radek - 10zł - Renata B z fb - 30zł -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wiem:( -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Misio bierze karvisan i suplementy;) Ale jest tam dużo staruszków więc bierze te zakupione, ale powiedziałam, że tak nie może być że Misio za siebie nie płaci, więc poproszono o podkłady. Zamówię na allegro, bo Misio już przez sen czasem zrobi siusiu. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Udało się Murce ustalić z panem Maciejem od transportu, że jego znajoma która też się transportem psiaków zajmuje zawiezie Grzesia z Lublina do Bydgoszczy, transport będzie wspólny z innymi psami i razem z trasą Murki z hotelu do Lublina trzeba liczyć ok 500-600zł, może mniej ale lepiej założyć więcej. Transport będzie w sobotę 6.03 -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Bardzo przykro:( Dobrze że miał tyle czasu dom i swoich ludzi... -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobrze napisze uwagi dt;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam luty 336zł -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję! -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
On ma 20 lat, to już tak będzie:( -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Misio pozdrawia, zestarzał się trochę bardziej nasz staruszek, już nie kontroluje potrzeb, więcej śpi... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Transport najprawdopodobniej będzie od przyszłego czwartku, pani mama tak poprosiła bo wtedy obie będą na pewno w domu a chcą żeby jedna zajęła się Grzesiem a druga kociakami. Wczoraj rozmawiałam z panią mamą smsami bo córka miała urodziny i trochę się uspokoiłam, znaczy pani mi pisała, że będzie dobrze, że Grześ sobie poradzi z nimi, dadzą mu czas. Żeby przyszły dom uspokajał wydającego do adopcji, tego chyba jeszcze nie było... Jubu za trasę od Łodzi do Bydgoszczy policzył 300zł, więc bardzo mało, może ma samochód na gaz. Jeszcze ta druga trasa, może być droższa, ale mam nadzieję wyjdzie mniej niż zakładaliśmy.