Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Kupiłam Misiowi 100 podkładów z allegro, za 80zł plus 5,50zł wysyłka
  2. Grześ ma na opłacenie marca, tych pierwszych dni i na transport też już ma. Nie wiem jak dokładnie będzie wyglądać transport, wczoraj rozmawiałam z panią Karoliną i może będą jechać tak że Murka nie będzie musiała wyjeżdżać do Lublina, ale będą jechać przez Katowice ze szczeniakiem. Prosiłam panią by nie wyprowadzała Grzesia na spacer bo i tak nic nie zrobi a może kombinować.
  3. Dziękuję za wpłatę : - LupusNord - 20zł - 03.04
  4. Dziękuję za wpłatę: - christo_fair - 20zł - 02.03
  5. Dziękuję za wpłaty!: - Bakusiowa - 30zł - 28.02 - Radek - 10zł - 01.03
  6. Dziękuję za kolejne wpłaty na Misia: - Radek - 10zł - Renata B z fb - 30zł
  7. Misio bierze karvisan i suplementy;) Ale jest tam dużo staruszków więc bierze te zakupione, ale powiedziałam, że tak nie może być że Misio za siebie nie płaci, więc poproszono o podkłady. Zamówię na allegro, bo Misio już przez sen czasem zrobi siusiu.
  8. Udało się Murce ustalić z panem Maciejem od transportu, że jego znajoma która też się transportem psiaków zajmuje zawiezie Grzesia z Lublina do Bydgoszczy, transport będzie wspólny z innymi psami i razem z trasą Murki z hotelu do Lublina trzeba liczyć ok 500-600zł, może mniej ale lepiej założyć więcej. Transport będzie w sobotę 6.03
  9. Bardzo przykro:( Dobrze że miał tyle czasu dom i swoich ludzi...
  10. On ma 20 lat, to już tak będzie:(
  11. Misio pozdrawia, zestarzał się trochę bardziej nasz staruszek, już nie kontroluje potrzeb, więcej śpi...
  12. Transport najprawdopodobniej będzie od przyszłego czwartku, pani mama tak poprosiła bo wtedy obie będą na pewno w domu a chcą żeby jedna zajęła się Grzesiem a druga kociakami. Wczoraj rozmawiałam z panią mamą smsami bo córka miała urodziny i trochę się uspokoiłam, znaczy pani mi pisała, że będzie dobrze, że Grześ sobie poradzi z nimi, dadzą mu czas. Żeby przyszły dom uspokajał wydającego do adopcji, tego chyba jeszcze nie było... Jubu za trasę od Łodzi do Bydgoszczy policzył 300zł, więc bardzo mało, może ma samochód na gaz. Jeszcze ta druga trasa, może być droższa, ale mam nadzieję wyjdzie mniej niż zakładaliśmy.
×
×
  • Create New...