-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leki w Chinach załatwiał mój klient i żeby nie komplikować sprawy (i nie podnosić kosztów) umówiłam się z nim, że on zapłaci za leki tam i to co on tam zapłaci będzie stanowiło jego rozliczenie z moją firmą, po prostu my płacimy za naszą pracę w kwocie równoważnej temu co on zapłaci tam. Koszty wyniosły łącznie 950 $ czyli wg kursu z tamtego okresu 2945 zł. Ta kwota jest równoważna należności aktualnej klienta, która wynosi 1550 zł + 1395 zł należności za przyszłe prace. Na szczęście pilnie z tej kwoty potrzebne jest 1200 zł bo tyle muszę zapłacić programistom za zadania wykonane już dla tego klienta. Ta kwota pokrywa zresztą koszt tych leków, które do Ewy już dotarły. Z ostatnich informacji jakie mam wynikało że na pewno mamy 630 zł, kilka wpłat jeszcze doszło, ale nie wiem dokładnie ile. Staramy się zmniejszyć kwotę zadłużenia, ponieważ wykorzystana została jedynie niewielka część leków, próbujemy resztę leków odsprzedać (zarówno tutaj jak i w Chinach). Ale jeśli się nam to nie uda, to moich "chłopcy" będą musieli pracować dla tamtego klienta za darmo, albo ja zbankrutuję. Tak to w tej chwili wygląda i obawiam się, że gdyby Duszek żył, zebranie potrzebnej kwoty byłoby realne, ale teraz będzie bardzo, bardzo trudne. Nie chcę już nawet myśleć o tym, że się nam nie uda odsprzedać tych leków, które zostały. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki agaga. Już miałam wizję, że zostaję z tym długiem sama... Oddałam facetowi pieniądze... Teraz moi programiści zostali bez wypłaty... -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
Selenga replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
przymierzałam się do wzięcia staruszka na DT, ale podobno ma u Ciebie ds, więc dla niego to lepiej ale może chociaż się na coś przydam - mogę zrobić smarkaczowi allegro i banerek -
no mnie się też niby coś o uszy obiło i tak się zastanawiam czy ta cisza nie znaczy, że dziadeczek już w drodze kikou, jest jeszcze taka maleńka, ślepa bida do przytulenia: Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka... - Dogomania Forum
-
No ja też już nie mogę się doczekać informacji :) Kto w końcu ma szykować cieplutkie posłanko?
-
Będzie dobrze - dobre jedzonko, rodzinne ciepełko i kochająca ręka zdziałają cuda, jeszcze się maleństwo życiem nacieszy. Zobaczycie jaki z niego będzie super chłopak
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Marysiu cierpliwości, te jego oczka też bedą roześmiane. Mój Guzik kiedy do mnie trafił też miał takie smutne oczy, chociaż wcześniej 3 miesiące był rozpieszczany maksymalnie w DT. A teraz oczy mu się śmieją i pychol i cały Guzik jest jedna wielką radością. Jak już Dyziek sie upewni i uwierzy, że to jest jego dom i jego rodzina, to jemu też się oczka będą śmiały -
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']psiaki zazwyczaj lekaja sie mezczyzn, jeszcze takich duzych... :lol:[/quote] Ale też psiaki znają się na ludziach, bezbłędnie odróżniają dobrego człowieka od złego :) Dyziulek już wie, że w tym domu nikt go nie skrzywdzi, że jest kochany - odpowiada całym swoim serduszkiem. Dyziowi i jego nowej rodzinie życzę dużo, dużo szczęścia i radości :) -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Duch postanowił odejść. Najpierw zaprezentował objawy takie jak wtedy gdy przyszedł do nas - nadpobudliwość ruchowa, nierozpoznawanie miejsca i ludzi. Potem wyłączył zasilanie (odmówił leków, jedzenia i picia). Potem przez kilka minut szczekał na coś, co tylko on widział, opróżnił organizm z produktów przemiany materii... Usnął. We śnie biegł. I cisza." Dostałam takiego smsa... Ewa płacze.... Nie tylko Ewa.... -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest bardzo, bardzo źle. Duch jest nieobecny, nie poznaje otoczenia, Ewa mówi, że on się poddał, że chce odejść. Nie przyjmuje żadnych pokarmów, leków też. Nie wiadomo czy uda się go przekonać żeby walczył, Ewa obawia się, że to już koniec. Sama jest w kiepskim stanie. Będę dzwonić wieczorem i napiszę wam jak się czegoś dowiem. Oby to były lepsze wieści, chociaż trzeba się przygotować na wszystko. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa nie ma internetu, dlatego się nie odzywa. Niestety nie jest dobrze. Wczoraj była z Duchem u weta, który potwierdził diagnozę dotyczącą nowotworu i stwierdził, że to co się pojawiło w pysku to oznacza, że nowotwór zaatakował kości. Doradza eutanazję żeby się pies nie męczył. Jedyne co zalecił to leki przeciwbólowe. Ewa jest rozwalona całkiem. Zwłaszcza, że Duch ma kłopoty z jedzeniem, więc nie ma jak podać mu leków, wczoraj zamiast 4 porcji dostał tylko 2. Na dodatek mocno krwawi po podaniu niektórych leków. Ewa martwi się, że może jest już za późno. Chińscy lekarze przewidzieli ten atak nowotworu na kości i ten drugi czynny preparat właśnie na to jest, więc jeszcze można próbować walczyć. Nowe leki wprowadzone do organizmu też mogą powodować dziwne skutki na początku, bo w końcu to jest walka, a nowotwór przecież tak od razu też się nie podda. W każdym razie póki Duch żyje, dopóty jest jeszcze cień nadziei. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
1. wpłaty idą przez fundację, nawet jeśli nie wszystkie, to zdecydowana większość 2. lekarstwa są obiektami realnymi i fizycznymi - jeśli ktoś nie wierzy, można je sfotografować, zeskanować (tabletki i kapsułki, fiolki ciężko się skanuje :) ) 3. oficjalne ceny preparatów można sprawdzić na stronie Cancer Alternative Treatment - Tian Xian Liquid, jest wersja polska - jeśli ktoś chce sprawdzić moje wyliczenie, to chętnie udostępnię plik z dokumentacją ile czego Duch ma brać czyli ile czego zostało wysłane 4. skany dokumentów przewozowych na przesyłki z Chin też można udostępnić, jest na nich podana waga przesyłki 5. jeśli będzie potrzebna wizyta u weta, to wet zawsze może wystawić rachunek Jeśli ktoś uważa, że warto by było postawić na nogi firmę na drugim końcu świata, że ta firma zaryzykowałaby wyłożenie pieniędzy na wizytę u lekarza, leki i przesyłki międzynarodowe nie mając gwarancji, że dostanie zwrot tych pieniędzy, a wszystko po to tylko, żeby "wyłudzić" niecałe 3 000 zł, to powinien się sam leczyć. U psychiatry. Natomiast jeśli ktoś ma wątpliwości co do metody leczenia, to też odsyłam na stronę http://www.tianxian.com To, że u nas nie stosuje się powszechnie tych leków, wcale nie znaczy, że ta terapia jest zła. Może po prostu jest trochę daleko żeby ją poznać i się do niej przekonać. Poza tym zestaw leków został przygotowany specjalnie do zwalczenia tego raka przez lekarzy z kliniki, która terapię opracowała. Nie mówiąc już o tym, że diagnoza była postawiona i nie dawała Duchowi żadnych szans. Mam w rodzinie i wśród znajomych kilka osób, którym lekarze też postawili takie diagnozy i dawali tygodnie lub co najwyżej miesiące życia. Po zastosowaniu terapii medycyny naturalnej - chińskiej, tybetańskiej czy peruwiańskiej - osoby te żyją do dzisiaj, niektórzy już przeszło 20 lat. I nie wybierają się na drugą stronę na razie. -
od wiosny ja mu robiłam allegro, regularnie wznawiane, wyróżniane kilka razy miał obserwatora ale nic to nie dało...
-
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
Selenga replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
zamówione banerki, podlinkowane do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/100x100baner1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/100x100baner2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/100x100baner3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/350x100baner1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/350x100baner2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/600x100baner1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldozki-do-adopcji-watek-zbiorczy-123985/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/600x100baner2.jpg[/IMG][/URL] -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
możesz do mnie :) [email][email protected][/email] -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mi przykro, że muszę zamknąć twoje allegro Nanuś [*] -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paczka, którą dostarczyłam dzisiaj SarSar zawiera dawkę leków na 10 dni, do tego czasu druga paczka, z dawką na kolejne 20 dni na pewno dotrze, powinna być w poniedziałek. W sumie obie paczki razem zawierają maksymalną dawkę jaką można jednorazowo przyjąć. Taka dawka obejmuje 5 leków - 2 czynne, 1 wzmacniający organizm i 2 osłonowe. Jest to kompletny program leczenia, nie brakuje w tej kuracji ani jednego leku zalecanego przez lekarzy :) Co jest w tej chwili potrzebne? Zapłacenie za te leki. Osoba, która załatwiała te leki w Chinach zapłaciła już za nie, teraz trzeba te pieniądze oddać, a kwota jest niemała bo wynosi 950 $ czyli wg kursu z ubiegłego tygodnia 2945 zł. Na szczęście pilnie z tej kwoty potrzebne jest 1200 zł. Aktualnie mamy 630 zł... Wiem, że dużo jest do oddania, ale gdyby nie ten człowiek, to albo Duch dostałby tylko jeden lek i to w niepełnej dawce, albo trzeba by było uzbierać równowartość 2946 $ czyli 9130 zł. Pomóżcie proszę, bo na prawdę nie możemy tych pieniędzy nie oddać. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leki są już w drodze, powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu. Dzięki pomocy ludzi wielkiego serca, Duch dostanie CAŁĄ maksymalną dawkę możliwą jednorazowo do przyjęcia. CAŁĄ to znaczy wszystkie kapsułki, eliksiry i leki osłonowe. To oczywiście będzie kosztowało, ale do zapłacenia mamy tylko 1/3 normalnej ceny tego zestawu. Musi się udać :) -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Być może będę niemiła, ale nie mogę tego nie skomentować. Jeśli Twoja Babcia nie ma na leki a ma dzieci, wnuki i inną rodzinę, to nienajlepiej to świadczy o tej rodzinie. Pies nie ma rodziny, jest całkowicie zależny od człowieka. Człowiek decyduje czy będzie go leczył czy go uśmierci. On nie ma wyboru i nie ma możliwości poproszenia o pomoc. SarSar chce go ratować. Są ludzie którzy chcą jej w tym pomóc. Nie mają takiego obowiązku jak rodzina w stosunku do krewnych, po prostu chcą. Dlatego Twój komentarz wydaje mi się nie na miejscu. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
1. Isadora była na wątku, pomogła zrobić allegro cegiełkowe, na pewno tu zagląda 2. Duch ma allegro cegiełkowe - jakie inne ogłoszenia chcecie mu robić???? Nie szukamy dla niego domu przecież, nie w tej chwili na pewno Obawiam się, że jedyne co możemy w tej chwili robić, to czekać na kuriera, który dostarczy leki, zbierać pieniądze na zapłacenie za te leki, za Paw Paw i za wszystko inne co będzie potrzebne. No i oczywiście wysyłać dużo, bardzo dużo dobrej energii dla Ducha i SarSar - oboje są strasznie udręczeni. Jeśli chcecie realnie pomóc to kupcie cegiełki, pomyślcie o bazarkach, popytajcie znajomych czy nie potrzebują zaprojektować elegancki wystrój w swojej firmie czy domu bo SarSar bardzo by się przydały jakieś zlecenia.