-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
[quote name='Olena84']Selenga, już wydałaś, to co tak zostawiłam (szokującą kwotę) na allegra i muszę dopłacić?[/quote] nie, jeszcze nie musisz :)
-
jak powiesz dla której, to zrobiłabym :)
-
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia'] Ona wróciła do tego człowika, który chciał Ją zastrzelić?[/quote] Wróciła do tych samych gospodarzy do których była "przypisana" od początku i którzy stwierdzili, że muszą się jej pozbyć bo tylko kłopot z nią. Ale Państwo, którzy chcieli ją zabrać do siebie dali tym ludziom karmę dla niej i zobowiązali ich do karmienia jej przynajmniej. Tyle że zimą to oni nie jeżdżą tam regularnie i może się okazać pewnego dnia, że sunia "uciekła". Dlatego sprawa jest raczej pilna. Potrzebny jest chociaż DT gdzie można by ją wysterylizować, sprawdzić dokładnie stan zdrowia, odrobaczyć. Była taka opcja żeby trafiła do mnie, ale niestety jest za duża - ja chodzę o kulach i nie dam rady jej na smyczy prowadzić. -
Wlkp - nie ma nic - nawet imienia - po prostu Sunia MA DOM
Selenga replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
zgodnie z obietnicą: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wlkp-nie-ma-nic-nawet-imienia-po-prostu-sunia-125432"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/sonia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wlkp-nie-ma-nic-nawet-imienia-po-prostu-sunia-125432"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/sonia2.jpg[/IMG][/URL] -
odnowiłam allegro Prinsa
-
OK, projekt zrobię i wrzucę na wątek. A jak ktoś nie będzie mógł załatwić kolorowego wydruku, to proszę o info - wydrukuję i wyślę
-
Jej historia jest podobna do wielu innych - ot była sobie na wsi suka, żywiła się tym co się trafiło, spała gdzie popadło, nikt o nią nie dbał. A że z suką zawsze kłopot, bo co i rusz szczeniaków się trzeba pozbywać, to tę sunię czekała śmierć w najbliższym czasie - miała zostać zastrzelona. Tutaj zwykły scenariusz uległ zmianie - w sąsiedztwie, w domku letniskowym, pojawili się "miastowi". Nie przepędzali suni, wręcz przeciwnie, nakarmili, przytulili, dzieci ją pokochały. Przez całe lato co weekend sunia cieszyła się jak szalona kiedy przyjeżdżali i rozpaczliwie biegła za samochodem kiedy odjeżdżali. Głodna już nie była bo "miastowi" zostawiali dla niej karmę i pilnowali żeby ją dostawała. Ale tęskniła bardzo. Tęskniły tez dzieci, płakały patrząc na sunię biegnącą za samochodem. W końcu rodzina zdecydowała, że sunia zamieszka z nimi w mieście. I tu niestety zły los okazał się dla suni niełaskawy. Kontakt z sunią na świeżym powietrzu nie powodował żadnych problemów, ale w mieście, w mieszkaniu, okazało się, że Pani jest silnie uczulona na sierść. Sunia musiała wrócić na wieś. Ale Państwo nie poddali się - szukają dla małej domu, gdzie byłaby kochana. [COLOR=Red]Możemy im jakoś pomóc???[/COLOR] Sunia ma ok. 1,5 roku, jest śliczna, delikatna, wesoła, bardzo lubi dzieci. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 692884775 [B]Banerek suni: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miala-umrzec-wyrok-zostal-odroczony-czy-uda-sie-ja-uratowac-126696"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/suczka.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://dogo.egonet.pl/allegro/suczka/suczka0.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/allegro/suczka/suczka2.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/allegro/suczka/suczka3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/allegro/suczka/suczka1.jpg[/IMG] Allegro suni: [URL="http://www.allegro.pl/item525051509_mala_czarna_szuka_kochajacych_ludzi.html"]Mała Czarna szuka kochających Ludzi (525051509) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=502717947"] [/URL]
-
Dziewczyny ile takich plakatów potrzebujecie? Mogę zaprojektować ładny, kolorowy plakat z Kapselkiem, a jak będą problemy z drukowaniem to wydrukuję u siebie na kolorowej drukarce i wyślę. Tylko że na domowej drukarce ciężko będzie wydrukować duże ilości.
-
Wlkp - nie ma nic - nawet imienia - po prostu Sunia MA DOM
Selenga replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
zamówienie na banerek przyjęłam :) będzie wieczorem -
miał obserwatora na allegro ale co z tego?
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dawnymi czasy moja przyjaciółka wzięła ze schroniska podobna bidę. Pierwszej nocy obudziło ją dziwne szuranie. Rozgląda się po pokoju a to Topsy złapał za róg posłanka i wlecze je przez cały pokój. Dociągnął posłanko do tapczanu i dopiero wtedy się spokojnie ułożył do snu. Moja Saga miała dwa posłanka - w pokoju gdzie pracuję i w sypialni :) Guzik też w zasadzie ma dwa - koszyk w pracowni i mój tapczan... -
hmmm... jakby tu powiedzieć... allegro to on ma.... i to stale odnawiane.... właśnie jedno się skończyło i zaraz będzie wznowione... i nawet link był tu podawany...
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ile razy się spotykamy z Panią Anią i ile razy zaglądam do Niej do sklepu, to zawsze o Tobiaszku sobie rozmawiamy :) I za każdym razem Pani Ania opowiada jaki Tobiaszek jest cudowny i kochany. Zadomowił się już całkiem, z kocim towarzystwem dogaduje się doskonale, najbardziej jest zaprzyjaźniony z kotem z pożaru - Pani Ania ma teorię, że one potrafią wymienić między sobą informacje o strasznych przeżyciach z przeszłości i dlatego te najbardziej przez życie doświadczone trzymają się razem. Oczywiście malec wie, że może sobie pozwolić na wszystko (no może prawie wszystko), więc sobie nie żałuje - jest wybredny jeśli chodzi o jedzonko, domaga się pieszczotek i zabawiania. Poza tym jest zdrowy i nawet zaczyna być psem bardzo pewnym siebie - na spacerze potrafi się odgryźć całkiem sporemu psu jeśli ten go zaczepi. To duża różnica w psychice, bo początkowo bał się każdego i tylko w okolicy nóg Pani Ani czuł się bezpiecznie. Teraz też chodzi na smyczy przy nodze, ale jak jakiś kolega na niego warknie to już nie ucieka i nie chowa się za Panią Anię, tylko odwarkuje bojowo. Pewnie wie, że ma zaplecze obronne i jego odwarknięcie to "Co podskakujesz? Ja też mam swoją Panią, nie jestem gorszy od ciebie, więc nie podskakuj". Na bójki z kolegami Pani Ania oczywiście nie pozwala. Wybieram się w najbliższych dniach do sklepu Pani Ani, więc jeszcze garść świeżych informacji podrzucę. -
Halinów k/ W-wy! Szczeniak.... Ale jamnik czy owczar?? MA DOM!!!
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
banerek dla smarkacza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/halinow-k-w-wy-2-m-ce-szczeniackie-szczesliwe-zycie-co-dalej-z-nim-126377"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lolek.jpg[/IMG][/URL] -
Czika ze schorniska w Żyrardowie PILNIE!! szuka domu.ma dom
Selenga replied to saldzia's topic in Już w nowym domu
banerki dla suni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czika-ze-schorniska-w-zyrardowie-pilnie-szuka-domu-124692/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/czika2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czika-ze-schorniska-w-zyrardowie-pilnie-szuka-domu-124692/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/czika1.jpg[/IMG][/URL] -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
A my mocno, mocno, mocno trzymamy kciuki :) -
[quote name='wanda szostek']Selenga wielkie dzięki za pomoc i wsparcie. Wczoraj był u nas wujek Gallegro i zrobił Agusi filmiki, Jak wklei je na wątek i nowe fotki to może dodaj do Allegro. Twój szablon bardzo mi się podoba. Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy?;) [/quote] Dodam filmiki do następnej aukcji A jeśli chodzi o szablon, to ja sie zawodowo zajmuje robieniem stron internetowych, więc przygotowanie takiego szablonu i wstawienie go na allegro nie stanowi problemu :) Jeśli chcesz mogę udostępnić ten szablon Mogę tez zrobić inny
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolia, bardzo dziękuje za informację i ze swojej strony obiecuję, że jeśli uda nam się niewykorzystane leki odsprzedać, to uzyskaną w ten sposób kwotę wpłacę na fundację - na pewno przyda się innemu potrzebującemu zwierzakowi. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leki w Chinach załatwiał mój klient i żeby nie komplikować sprawy (i nie podnosić kosztów) umówiłam się z nim, że on zapłaci za leki tam i to co on tam zapłaci będzie stanowiło jego rozliczenie z moją firmą, po prostu my płacimy za naszą pracę w kwocie równoważnej temu co on zapłaci tam. Koszty wyniosły łącznie 950 $ czyli wg kursu z tamtego okresu 2945 zł. Ta kwota jest równoważna należności aktualnej klienta, która wynosi 1550 zł + 1395 zł należności za przyszłe prace. Na szczęście pilnie z tej kwoty potrzebne jest 1200 zł bo tyle muszę zapłacić programistom za zadania wykonane już dla tego klienta. Ta kwota pokrywa zresztą koszt tych leków, które do Ewy już dotarły. Z ostatnich informacji jakie mam wynikało że na pewno mamy 630 zł, kilka wpłat jeszcze doszło, ale nie wiem dokładnie ile. Staramy się zmniejszyć kwotę zadłużenia, ponieważ wykorzystana została jedynie niewielka część leków, próbujemy resztę leków odsprzedać (zarówno tutaj jak i w Chinach). Ale jeśli się nam to nie uda, to moich "chłopcy" będą musieli pracować dla tamtego klienta za darmo, albo ja zbankrutuję. Tak to w tej chwili wygląda i obawiam się, że gdyby Duszek żył, zebranie potrzebnej kwoty byłoby realne, ale teraz będzie bardzo, bardzo trudne. Nie chcę już nawet myśleć o tym, że się nam nie uda odsprzedać tych leków, które zostały.