Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. zamówione na pw banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tomi-bialy-bulek-trzylapek-z-rodowodem-szuka-swojego-domku-123337"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/bulek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tomi-bialy-bulek-trzylapek-z-rodowodem-szuka-swojego-domku-123337"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/bulek2.jpg[/IMG][/URL]
  2. Nie ma za co dziękować - fajna wycieczka w ładną pogodę :) Zaskoczona rzeczywiście byłam trochę - zwykle schroniska czy przytuliska, zwłaszcza tam gdzie na nic nie starcza kasy, kojarzą się ze skrzywdzonymi zwierzętami które trzeba jak najszybciej zabrać żeby je umieścić w dobrych warunkach. A tym czasem zobaczyłam coś zupełnie niewiarygodnego - piękne, wesołe, zadbane psy, z błyszczącą sierścią, radośnie przytulające się do opiekunów, wywalające się brzuszkami do góry. Wypuszczone na swój "plac zabaw" (na prawdę) biegają jak szalone żeby za chwilę upomnieć się o odprowadzenie do boksu albo same tam wracające. Praktycznie trudno zauważyć, że wszystkie są po przejściach. A opiekunowie? Na prawdę zdumiewający ludzie, a właściwie Ludzie. I nie chodzi mi tylko o ich stosunek do zwierząt. Kiedyś jeden z moich znajomych tak określił osoby tego rodzaju: o takich ludziach należy mówić stojąc na baczność i zdejmując kapelusz. Jestem pełna podziwu dla nich. I dokonują na prawdę cudów z tymi psami bo finanse oczywiście żadne, zwierząt dużo za dużo, miejsca dużo za mało, wszystkiego brakuje, wszystko by się przydało - karma, miski, koce, wiadra, środki czystości, deski.... A Kacperek jest super :) Najpierw nasz obszczekał z wnętrza klatki (coś w rodzaju zamykanej budy), a potem wypuszczony ruszył na wybieg olewając nas równo. Żebym nie wiedziała, że źle widzi, to nigdy bym na to nie wpadła. To bardzo samodzielny i niezależny kawaler. Powinien być wyadoptowany do bardzo rozsądnych, bardzo cierpliwych i kochających zwierzęta ludzi, bo on nie z tych co się od razu pcha na kolana.
  3. oj, nie masz ty szczęścia Kilerku - na llegro nikt cię nie obserwuje, na dogo nikt (prawie) cię nie odwiedza...
  4. dawno tu nie zaglądałam a tu widzę, że nie tylko Łatka ciągle na tymczasie ale tez nikt prawie nie zagląda :( za dużo tych biedactw, nie da rady wszystkiego ogarnąć :(
  5. Dyziek ma od dzisiaj 2 obserwatorów ale kilka razy już miał :(
  6. Banerki dla Gucia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gucio-przerazony-schroniskiem-pilnie-prosi-o-pomoc-za-nim-bedzie-za-pozno-123174/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/gucio1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gucio-przerazony-schroniskiem-pilnie-prosi-o-pomoc-za-nim-bedzie-za-pozno-123174/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/gucio2.jpg[/IMG][/URL] i allegro [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=467483384]Przerażony maluch zginie w schronisku (467483384) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  7. skończyła się pierwsza tura allegro Czorta obejrzano [B][SIZE=5][COLOR=Red]2151[/COLOR][/SIZE][/B] razy do końca było 3 obserwatorów w nocy kończą się inne aukcje, więc rano wznowię je, Czorta też
  8. zieziątko cudne na prawdę :) czy ona ma allegro czy trzeba jej zrobić? potrzebuje socjalizacji przed wyadoptowaniem?
  9. Tobiaszek był w niedzielę ze swoją Panią na dużej działce poza Warszawą. I jak Pani Ania to określiła "upajał się wolnością". Szalał ze szczęścia cały czas. No ale miał powody - duży teren (w sumie 1200 m2), las, rzeczka, skarpa i koleżanka do zabawy. Przez tyle lat uwiązany nie mógł się wyszaleć, teraz też w mieście na spacery grzecznie chodzi na smyczy, a tam wreszcie pełna wolność. Cały dzień psy biegały jak szalone, Tobiaszek odkrywał uroki lasu, łąki, pola. Po powrocie rzecz jasna padł ze zmęczenia i spał jeszcze przez cały poniedziałek, nawet na spacerek niechętnie dał sie namówić :) A poza tym to wszystko u niego w porządku, jedyny problem to jego czujność i szczekanie o byle co. Przy czym nie jest to problem dla Pani Ani tylko dla sąsiadów. No ale jest nadzieja, że się chociaż trochę oduczy stróżowania.
  10. sama jestem w szoku, dzisiaj jest już 1500 odwiedzających i dalej 3 obserwatorów ja mu zrobiłam tylko bardzo niewielkie wyróżnienie jak nic to sam Czort czaruje
  11. Czorta odwiedziło na allegro już 1111 osób i ma 3 obserwatorów...
  12. [quote name='peate']kobix na jakieś nowe fotki "pulpecika" ;) czekamy :lol:[/quote] oj, przydałyby się, przydały bo te zagipsowane na allegro to raczej odstraszają
  13. Nana znowu ma obserwatora na allegro
  14. no niestety, prowadzenie samochodu uszkodzoną ręką nie jest chyba najlepszym pomysłem, więc musimy poczekać aż nie będzie tak bardzo bolało Za to Kacperek ma obserwatora na allegro To niestety nic nie znaczy tak na prawdę, ale kto wie, może jednak...
  15. Dyziek ma znowu obserwatora na allegro wiem, że to tak na prawdę nic nie znaczy, ale może jednak tym razem...
  16. Nie da się ukryć, że Czort ma wielkie powodzenie na allegro :) ma co prawda niewielkie wyróżnienie, ale jednak prawie 560 odwiedzajacych przez 3 dni to sporo
  17. U nas wszystko dobrze :) Guzik już zaklimatyzowany dokładnie, poczuł się panem u siebie i nawet szczeka jak ktoś dzwoni do drzwi. Szczek ma co nieco histeryczny, ale fajny. Czasem też wyje jak dzwoni telefon albo dzwoni budzik rano :D To drugie nawet mi się podoba bo ja budzik dokładnie ignoruję, a tak to przynajmniej Guzikowe wycie mnie dopinguje do ruszenia się z łóżka. Z Dusią się zgadzają, pięknie się razem bawią, Guzik zawsze się z Dusią wita jak wracamy ze spaceru - leci do niej i oblizuje jej pyszczek. Troszeczkę chłopak przytył, ale na prawdę troszeczkę - dbam żeby nie za bardzo, żeby łapki nie miały za ciężko. Poza tym ma pięknie błyszczącą sierść i wesołe oczka. Dalej jest straszny zazdrośnik i pcha się pod ręce jak tylko ktoś zagada do Dusi, mnie juz pozwala się z nią pobawić, ale woli jak się bawię z nimi obojgiem jednocześnie. Niestety nie mam zdjęć - nie dorobiłam się aparatu cyfrowego :( A jak ktoś przychodzi żeby ich fotografować to zupełnie inaczej się zachowują niż normalnie i niczego ciekawego do fotografowania nie ma.
  18. no dobra, ale co ja mam odpowiedzieć??? na oko ze zdjęć to mógłby być praktycznie owczarek belgijski
  19. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To chyba jest rekord świata - o 23:23 wystawiłam Czorta na allegro, a o 23:45 mam pierwsze pytanie o niego: czy on jest owczarkiem belgijskim czy niemieckim czarnym długowłosym???
  20. obiecane allegro Kacperka, odrobinkę wyróżnione Bardzo skrzywdzony malec nie traci nadziei (461679322) - Aukcje internetowe Allegro
  21. allegro dla Czorta, deczko wyróznione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=461665770]Szatański wygląd - anielski charakter (461665770) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  22. Poza tym do Murki jest dłuuuuuga kolejka, musiałby poczekać pewnie kilka miesięcy. A jemu trzeba znaleźć miejsce na już.
  23. tifet, w niedzielę mogę robić za kierowcę obgadałoby się też sprawę strony internetowej
  24. się zgłaszam :) allegro małemu mogę zrobić jeszcze dzisiaj, tylko nie dam już rady go wyróżnić - kasa mi się wyczerpała :( na temat strony dla przytuliska już napisałam do tifet i zaraz napiszę na podany mail może coś jeszcze wymyślę...
×
×
  • Create New...