Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. nie, Bąbelka niestety nikt nie obserwuje ale wejść ma dość dużo, więcej ma tylko ONek
  2. [quote name='mru']no dajcie spokój! szaleństwo! [/quote] zwłaszcza, że busik był nie na dworcu PKS Stadion a na Bazarze Europa (czyli Stadion) - pierwszy raz w życiu tam byłam czyli można powiedzieć, że wycieczka do atrakcji turystycznej zaliczona, wrażenia jak z Tajlandii :D A Antoś taki spokojny i cichutki był w czasie jazdy, że praktycznie go nie widziałam i nie słyszałam. Mignął mi tylko przy wsiadaniu i wysiadaniu.
  3. No fakt, pojeździł sobie chłopak o barbarzyńskiej godzinie. Ale nie było innego wyjścia, on ciągle drze pysk jak ja wychodzę z domu. W dzień sąsiedzi to tolerują, ale o 5:30 rano w sobotę to już raczej by nie ścierpieli. No to zamiast na ciepłej mięciutkiej kanapie musiał się chłopak wylegiwać na ciepłych kolankach mru :)
  4. [quote name='Olena84']I Ty Selenga przeciwko nam:evil_lol:?[/quote] Zaraz przeciwko wam :) Są ludzie, którzy pokochają psa od pierwszego spojrzenia i będzie im wszystko jedno ile ma lat i są ludzie którzy z góry muszą wiedzieć na co mają być przygotowani. Jak nie ma informacji "praktycznych", to oferta skierowana jest tylko do tych pierwszych, a jak są, to grupa potencjalnie zainteresowanych automatycznie się powiększa a to zwiększa szanse psa na adopcję.
  5. Prins ma obserwatora na allegro to niestety nie zawsze coś znaczy, ale ma - od czegoś trzeba zacząć
  6. [quote name='Worel']wyczytalam na oficjalnej stonie TIAN XIAN, https://secure.blueeinstein.com/order/order_process.asp ze przy zakupie powyzej 400$, WYSYLKA GRATIS O matko, że ja to przeoczyłam, zaraz napiszę do klienta
  7. nie wiem czy będa potrzebne 3 opakowania PawPaw, to musi SarSar napisać znalazłam jeszcze taki link Sklep internetowy Vilcacora tu preparat jest w płynie i jest taniej bo tylko 88 zł
  8. Znalazłam PawPaw tutaj: http://www.natria.pl/paw-paw-graviola-opatentowany-preparat-przeciwnowotworowy-izoluje-komorki-nowotworowe-p-798.html opakowanie zawiera 120 kapsułek, kosztuje 379 zł co w przeliczeniu daje prawie 128$ (po dzisiejszym kursie) w USA cena takiego samego opakowania wynosi $ 34.95 - ta strona o której pisałam wcześniej to jest amerykańska strona tyle, że informacje o preparatach są po polsku zabiłabym tych p........ch pośredników hieny cholerne, żerują na nieszczęściu
  9. potrzebne są 3 opakowania na miesiąc, 450$ + przesyłka do Polski eliksir w najmniejszej skutecznej dawce to jest następne 360$ + przesyłka a lepiej chyba byłoby kupić dawkę ciut większą - za 430$ podstawowe ceny preparatu wszędzie są takie same, bo on jest rozprowadzany wyłącznie przez autoryzowanych dystrybutorów gadałam wczoraj z dziewczyną z firmy na czacie i ona radziła nie kupować z niepewnego źródła - to zbyt poważna sprawa żeby ryzykować podróbkę
  10. SarSar potrzebuje jeszcze Paw Paw. Znalazłam tutaj Nature's Sunshine Natural Health Herbs - PAW PAW walczy z rakiem Worel, to chyba u was, w USA. W tej chwili jest przecena jakaś. Nie znalazłam adresu na stronie, ale może uda ci się coś dowiedzieć?
  11. Worel, tego leku nie można kupić w aptece niestety. Trzeba zamawiać u dystrybutorów a tych z kolei nie ma za dużo - w USA jest, ale już na przykład w Anglii nie ma. Są firmy, które nie są autoryzowanymi dystrybutorami i oferują preparaty pod tą samą nazwą taniej, ale nie ma pewności czy to jest na pewno ten lek. Dzięki mojemu klientowi udało się kupić ten lek bezpośrednio w Chinach, praktycznie od producenta. I ten dobry człowiek wyśle ten lek do Polski kurierem. Tyle, że koszt jest straszny. Pomóżcie dziewczyny, bo chcemy jeszcze kupić w Chinach eliksir - razem te dwa preparaty działają cuda. Ale nawet jeśli się zdecydujemy na zestaw 20-dniowy, to jest to następny wydatek rzędu 450 $, a niestety kurs dolara jest bardzo wysoki.
  12. Szczerze mówiąc to mnie też się wydaje, że rozdzierające historie są bardzo dobre w ogłoszeniach dla ratowania życia albo jako uzupełnienie, dodatek. Raczej wątpię żeby ktoś zdecydował się na adoptowanie psa ze schroniska nie znając "informacji praktycznych" - wielkość, szczepienia, kastracja, podstawowe cechy charakteru. Problem w tym, że wolontariuszki często nie są w stanie uzyskać wielu informacji - wielkość tak, ale jeśli nie mogą psa wyprowadzać na spacer, to nawet nie wiedzą jak chodzi na smyczy.
  13. allegra nie wznowiłam jeszcze, sorry przywalił mnie termin dla klienta, kończę robotę ok. 3 nad ranem ale dzisiaj kończę projekt i najpóźniej jutro allegro będzie wznowione - z nowym tekstem i nowymi zdjęciami
  14. allegro dla chłopaka [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481744640]Owczarek niemiecki, młody, wesoły, posłuszny... (481744640) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  15. allegro dla rudzielca [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481736341]Młody rudzielec szuka domu (481736341) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  16. allegro dla Tima, troszkę wyróżnione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481728044]Czarny misiek do przytulania - czeka na Ciebie (481728044) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  17. nowe allegro dla Bąbla, deczko wyróżnione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481713210]Malutki, przerażony psiak szuka domu (481713210) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  18. obiecane banerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie2.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Kolia']Czy ktoś mógłby zrobić bannerek? Mój jest robiony na szybko w paincie... Może ten nowy bardziej by przykuł uwagę?[/quote] Banerki dla Duszka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek4.jpg[/IMG][/URL]
  20. DIF, jesteś wielka :) Trzymam kciuki żeby się udało - u mojej siostry się udało, Bond jest najlepszym przyjacielem mojego siostrzeńca chociaż na początku też go gryzł. A Bond jest tak mniej więcej 10 razy większy od Norki :) I siostrzeniec nie był tak rozsądny jak Twoja córeczka.
  21. ogłoszenie na allegro kończy się dzisiaj - następne będzie już z uzupełnieniem jego historii i z nowymi danymi kontaktowymi - podam kontakt do tifet i do zu75
  22. Zu, ja Kacperka mogę dalej ogłaszać, klient się rozliczył, więc mogę mu zrobić wyróżnione allegro :) Poza tym przygotowuję też bazarek na Kacperka
  23. mogę go pogłaszac na allegro, ale potrzebuję więcej informacji o jego cechach charakteru, stanie zdrowia, dlaczego trafił do schroniska i jakiś kontakt adopcyjny
  24. [quote name='basia0607']Dostalam meila z zapytaniem o Dyzia. Pyta pani ze Śląska, wtedy jeszcze nie miał allegra.[/quote] Basiu, Dyziek allegro ma cały czas, tyle, że nie takie piękne jak to przygotowane przez Majqę :)
  25. Agatko, to nie tak Przy adopcji psa obowiazuja pewne zasady i one obowiazuja WSZYSTKICH. Przed oddaniem psa do nowego domu MUSI byc przeprowadzona wizyta przedadopcyjna, po oddaniu psa - poadopcyjna. Dodatkowo przy wyjezdzie psa za granica obowiazuja przepisy, na ktore nie mamy wplywu - pies musi byc co najmniej 3 tygodnie po szczepieniu, musi miec czipa i musi miec ksiazeczke z aktualnym wpisem o badaniu weterynaryjnym. Nikt nie kwestionuje twoich dobrych checi i milosci do zwierzat, ale to nie znaczy, ze dla ciebie mozna zrobic wyjatek w stosowanych przez nas adopcyjnych zasadach, a tym bardziej w obowiazujacych przepisach. Nie wiem jak przeprowadzic wizyte przedadopcyjna u was w Niemczech. Poza tym ten pies nie jest radosna przytulanka, ktora lgnie do kazdego wiec przydaloby sie troche czasu na przywyczajenie go do was tu, na miejscu, w obecnosci osob, ktore ten pies juz zna i im w miare ufa. A na wszystkie inne formalnosci tez jest bardzo bardzo malo czasu - chyba nie chcesz zeby ci go zabrali na granicy i zamkneli w schronisku.
×
×
  • Create New...