-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
nie, Bąbelka niestety nikt nie obserwuje ale wejść ma dość dużo, więcej ma tylko ONek
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
Selenga replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']no dajcie spokój! szaleństwo! [/quote] zwłaszcza, że busik był nie na dworcu PKS Stadion a na Bazarze Europa (czyli Stadion) - pierwszy raz w życiu tam byłam czyli można powiedzieć, że wycieczka do atrakcji turystycznej zaliczona, wrażenia jak z Tajlandii :D A Antoś taki spokojny i cichutki był w czasie jazdy, że praktycznie go nie widziałam i nie słyszałam. Mignął mi tylko przy wsiadaniu i wysiadaniu. -
No fakt, pojeździł sobie chłopak o barbarzyńskiej godzinie. Ale nie było innego wyjścia, on ciągle drze pysk jak ja wychodzę z domu. W dzień sąsiedzi to tolerują, ale o 5:30 rano w sobotę to już raczej by nie ścierpieli. No to zamiast na ciepłej mięciutkiej kanapie musiał się chłopak wylegiwać na ciepłych kolankach mru :)
-
[quote name='Olena84']I Ty Selenga przeciwko nam:evil_lol:?[/quote] Zaraz przeciwko wam :) Są ludzie, którzy pokochają psa od pierwszego spojrzenia i będzie im wszystko jedno ile ma lat i są ludzie którzy z góry muszą wiedzieć na co mają być przygotowani. Jak nie ma informacji "praktycznych", to oferta skierowana jest tylko do tych pierwszych, a jak są, to grupa potencjalnie zainteresowanych automatycznie się powiększa a to zwiększa szanse psa na adopcję.
-
Prins ma obserwatora na allegro to niestety nie zawsze coś znaczy, ale ma - od czegoś trzeba zacząć
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Worel']wyczytalam na oficjalnej stonie TIAN XIAN, https://secure.blueeinstein.com/order/order_process.asp ze przy zakupie powyzej 400$, WYSYLKA GRATIS O matko, że ja to przeoczyłam, zaraz napiszę do klienta -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem czy będa potrzebne 3 opakowania PawPaw, to musi SarSar napisać znalazłam jeszcze taki link Sklep internetowy Vilcacora tu preparat jest w płynie i jest taniej bo tylko 88 zł -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znalazłam PawPaw tutaj: http://www.natria.pl/paw-paw-graviola-opatentowany-preparat-przeciwnowotworowy-izoluje-komorki-nowotworowe-p-798.html opakowanie zawiera 120 kapsułek, kosztuje 379 zł co w przeliczeniu daje prawie 128$ (po dzisiejszym kursie) w USA cena takiego samego opakowania wynosi $ 34.95 - ta strona o której pisałam wcześniej to jest amerykańska strona tyle, że informacje o preparatach są po polsku zabiłabym tych p........ch pośredników hieny cholerne, żerują na nieszczęściu -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
potrzebne są 3 opakowania na miesiąc, 450$ + przesyłka do Polski eliksir w najmniejszej skutecznej dawce to jest następne 360$ + przesyłka a lepiej chyba byłoby kupić dawkę ciut większą - za 430$ podstawowe ceny preparatu wszędzie są takie same, bo on jest rozprowadzany wyłącznie przez autoryzowanych dystrybutorów gadałam wczoraj z dziewczyną z firmy na czacie i ona radziła nie kupować z niepewnego źródła - to zbyt poważna sprawa żeby ryzykować podróbkę -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
SarSar potrzebuje jeszcze Paw Paw. Znalazłam tutaj Nature's Sunshine Natural Health Herbs - PAW PAW walczy z rakiem Worel, to chyba u was, w USA. W tej chwili jest przecena jakaś. Nie znalazłam adresu na stronie, ale może uda ci się coś dowiedzieć? -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Worel, tego leku nie można kupić w aptece niestety. Trzeba zamawiać u dystrybutorów a tych z kolei nie ma za dużo - w USA jest, ale już na przykład w Anglii nie ma. Są firmy, które nie są autoryzowanymi dystrybutorami i oferują preparaty pod tą samą nazwą taniej, ale nie ma pewności czy to jest na pewno ten lek. Dzięki mojemu klientowi udało się kupić ten lek bezpośrednio w Chinach, praktycznie od producenta. I ten dobry człowiek wyśle ten lek do Polski kurierem. Tyle, że koszt jest straszny. Pomóżcie dziewczyny, bo chcemy jeszcze kupić w Chinach eliksir - razem te dwa preparaty działają cuda. Ale nawet jeśli się zdecydujemy na zestaw 20-dniowy, to jest to następny wydatek rzędu 450 $, a niestety kurs dolara jest bardzo wysoki. -
Szczerze mówiąc to mnie też się wydaje, że rozdzierające historie są bardzo dobre w ogłoszeniach dla ratowania życia albo jako uzupełnienie, dodatek. Raczej wątpię żeby ktoś zdecydował się na adoptowanie psa ze schroniska nie znając "informacji praktycznych" - wielkość, szczepienia, kastracja, podstawowe cechy charakteru. Problem w tym, że wolontariuszki często nie są w stanie uzyskać wielu informacji - wielkość tak, ale jeśli nie mogą psa wyprowadzać na spacer, to nawet nie wiedzą jak chodzi na smyczy.
-
allegro dla chłopaka [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481744640]Owczarek niemiecki, młody, wesoły, posłuszny... (481744640) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
allegro dla rudzielca [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481736341]Młody rudzielec szuka domu (481736341) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
nowe allegro dla Bąbla, deczko wyróżnione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481713210]Malutki, przerażony psiak szuka domu (481713210) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
obiecane banerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie2.jpg[/IMG][/URL]
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kolia']Czy ktoś mógłby zrobić bannerek? Mój jest robiony na szybko w paincie... Może ten nowy bardziej by przykuł uwagę?[/quote] Banerki dla Duszka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/duszek4.jpg[/IMG][/URL] -
mogę go pogłaszac na allegro, ale potrzebuję więcej informacji o jego cechach charakteru, stanie zdrowia, dlaczego trafił do schroniska i jakiś kontakt adopcyjny
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Dostalam meila z zapytaniem o Dyzia. Pyta pani ze Śląska, wtedy jeszcze nie miał allegra.[/quote] Basiu, Dyziek allegro ma cały czas, tyle, że nie takie piękne jak to przygotowane przez Majqę :) -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Selenga replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Agatko, to nie tak Przy adopcji psa obowiazuja pewne zasady i one obowiazuja WSZYSTKICH. Przed oddaniem psa do nowego domu MUSI byc przeprowadzona wizyta przedadopcyjna, po oddaniu psa - poadopcyjna. Dodatkowo przy wyjezdzie psa za granica obowiazuja przepisy, na ktore nie mamy wplywu - pies musi byc co najmniej 3 tygodnie po szczepieniu, musi miec czipa i musi miec ksiazeczke z aktualnym wpisem o badaniu weterynaryjnym. Nikt nie kwestionuje twoich dobrych checi i milosci do zwierzat, ale to nie znaczy, ze dla ciebie mozna zrobic wyjatek w stosowanych przez nas adopcyjnych zasadach, a tym bardziej w obowiazujacych przepisach. Nie wiem jak przeprowadzic wizyte przedadopcyjna u was w Niemczech. Poza tym ten pies nie jest radosna przytulanka, ktora lgnie do kazdego wiec przydaloby sie troche czasu na przywyczajenie go do was tu, na miejscu, w obecnosci osob, ktore ten pies juz zna i im w miare ufa. A na wszystkie inne formalnosci tez jest bardzo bardzo malo czasu - chyba nie chcesz zeby ci go zabrali na granicy i zamkneli w schronisku.